В офісі створено ефективний механізм спілкування з громадськістюПівденний офіс Держаудитслужби згідно із законодавством України, а також у відповідності з визначеними пріоритетними напрямами роботи, створив ефективний механізм спілкування між пресою та офісом. Згідно цього механізму керівництво офісу надає засобам масової інформації повну інформацію про свою діяльність, забезпечує журналістам вільний доступ до неї. Засоби масової інформації можуть проводити власне дослідження і аналіз діяльності офісу, дають свої оцінки, коментують отриману офіційну інформацію. Для висвітлення діяльності офісом використовуються такі форми підготовки та оприлюднення інформації:

проведення прес-конференцій;

брифінгів;

організація інтерв’ю з начальником офісу для представників засобів масової інформації;

розповсюдження прес-релізів;

забезпечення публікацій (виступів) у засобах масової інформації;

інші форми поширення офіційної інформації, що не суперечать законодавству України.За січень-червень 2020 р. загальна кількість матеріалів, які забезпечили публічність та прозорість роботи Південного офісу Держаудитслужби, становить 1061. В місцевій пресі надруковано 16 статей та оголошення, проведено 2 виступи на радіо і 21 – по телебаченню. За звітний період кількість висвітлених матеріалів про роботу офісу через мережу Інтернет склала 1022.

12.02.2020 відбулось розширене засідання колегії Південного офісу Держаудитслужби. Засідання висвітлено на 6 телеканалах міста.

12.02.2020 під час засідання колегії начальником Південного офісу Держаудитслужби проведено брифінг для засобів масової інформації. У ЗМІ та мережі Інтернет вийшло 42 інформації та відеосюжетів.

За звітний період проведено 11 прямих телефонних ліній, згідно з діючим наказом на зв’язку з громадянами був начальник офісу.

Офісом проводиться широка роз’яснювальна робота з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом. У ЗМІ, на сайті офісу, на сайтах районних державних адміністрацій постійно розміщуються оголошення про особистий прийом громадян, номер «телефону довіри» 728-36-86.

Південний офіс Держаудитслужби має веб-сторінки у мережі Інтернет та Фейсбук. За січень-березень опубліковано 179 інформації, фото, відеосюжетів, оновлень та статей на сайті Південного офісу Держаудитслужби і 112 – на сторінки у Фейсбук.