В офісі створено ефективний механізм спілкування з громадськістюПівденний офіс Держаудитслужби згідно із законодавством України, а також у відповідності з визначеними пріоритетними напрямами роботи, створив ефективний механізм спілкування між пресою та офісом. Згідно цього механізму керівництво офісу надає засобам масової інформації повну інформацію про свою діяльність, забезпечує журналістам вільний доступ до неї. Засоби масової інформації можуть проводити власне дослідження і аналіз діяльності офісу, дають свої оцінки, коментують отриману офіційну інформацію. Для висвітлення діяльності офісом використовуються такі форми підготовки та оприлюднення інформації:

проведення прес-конференцій;

брифінгів;

організація інтерв’ю з начальником офісу для представників засобів масової інформації;

розповсюдження прес-релізів;

забезпечення публікацій (виступів) у засобах масової інформації;

інші форми поширення офіційної інформації, що не суперечать законодавству України.За січень-вересень 2019 р. загальна кількість матеріалів, які забезпечили публічність та прозорість роботи Південного офісу Держаудитслужби, становить 1566. В місцевій пресі надруковано 24 статей та оголошень, проведено 5 виступи на радіо і 32 – по телебаченню. За звітний період кількість висвітлених матеріалів про роботу офісу через мережу Інтернет склала 1496.

06.02.2019, 24.04.2019 та 02.08.2019 відбулись засідання колегії Південного офісу Держаудитслужби. Засідання висвітлено на 12 телеканалах міста.

За звітний період проведено 21 прямую телефонну лінію, згідно з діючим наказом на зв’язку з громадянами був начальник офісу.

Офісом проводиться широка роз’яснювальна робота з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом. У ЗМІ, на сайті офісу, на сайтах районних державних адміністрацій постійно розміщуються оголошення про особистий прийом громадян, номер «телефону довіри». За звітний період надано 217 таких повідомлень (212 – через Інтернет, 5 – оголошень в газетах).

Південний офіс Держаудитслужби має веб-сторінки у мережі Інтернет та Фейсбук. За січень-вересень опубліковано 412412 інформацій, фото, відеосюжетів, оновлень та статей на сайті Південного офісу Держаудитслужби і 245 – на сторінки у Фейсбук.