Олег Муратов в Куяльницькій ОТГ представив групи аудиторів та ревізорівСьогодні, 31 липня, начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов представив Куяльницькій об’єднаній територіальній громаді (Подільський район) команду своїх співробітників, яким доручено провести масштабні контрольні заходи, перш за все аудит бюджету громади. Одночасно розпочинаються ревізії Відділу освіти та Центра первинної медико-санітарної допомоги.

На представленні були присутні Куяльницький сільський голова Сергій Паламарчук, його заступники, старости старостинських округів, керівники об’єктів контролю, засоби масової інформації. Захід відбувся з дотриманням умов адаптивного карантину.

Олег Муратов ознайомив присутніх з першочерговими завданнями аудиторів: перевірити та проаналізувати фактичне виконання бюджету громади, ефективність використання та управління коштами та майном, знайти резерви збільшення доходної частини бюджету. Також очільник офісу розповів про пріоритети, завдання та основні напрями роботи аудиторів, досягнення, найближчі плани офісу, відповів на запитання присутніх.

Після завершення контрольних заходів Олег Муратов планує особисто представити їх результати жителям Куяльницької ОТГ.

Нагадаємо, що зворотний зв'язок з громадськістю офіс забезпечує за допомогою «телефону довіри» (048) 728-36-86 щодня (крім вихідних та святкових днів). В офісі також працює електронна пошта doviraaudit@gmail.com, куди можна повідомити про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни.