Працівники Південного офісу отримали почесні нагородиСьогодні під час апаратної наради відбулись дві урочистих події. Працівники Південного офісу Держаудитслужби отримали заслужені нагороди з нагоди Дня бухгалтера та аудитора, що святкувався 16 липня.

Розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Куцого Почесними грамотами за вагомий особистий внесок у зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни та сумлінне виконання службових обов’язків нагороджені:

Майя Антонюк, начальник фінансового відділу – головний бухгалтер,

Роман Кутафін, заступник начальника відділу контролю у галузі житлово-комунального господарства, інфраструктури та зв’язку

Ельвіра Лузан, головний державний аудитор відділу контролю у сфері закупівель.
Почесні грамоти урочисто вручив начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов, подякував за невпинну якісну роботу та побажав успіхів у всіх починаннях, невичерпної енергії, подальших вагомих досягнень.

Вітаємо своїх колег з нагородою!


Окрім цього, два переможці добору на посаду державної служби на період дії карантину прийняли Присягу державного службовця та приєднались до лав Південного офісу Держаудитслужби.

Олег Муратов оголосив наказ про призначення Анастасії Дроботенко – головним спеціалістом-юрисконсультом юридичного відділу та Андрія Бермаса – головним спеціалістом сектору документообігу та контролю виконавської дисципліни відділу адміністративно-господарського забезпечення, документообігу та контролю виконавської дисципліни офісу.

Державні службовці присягнули вірно служити українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, честь держави, з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої обов’язки.

Очільник офісу Олег Муратов привітав нових працівників з початком їх роботи в офісі та побажав успіхів у кар’єрі держслужбовців.