Колишнє керівництво УКБ Одеської облдержадміністрації переплатило підрядникам 4,2 млн грнПрацівники Південного офісу Держаудитслужби закінчили ревізію Управління капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації за період роботи з 01.08.2017 по 31.12.2019 та встановили порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на загальну суму 4,4 млн грн.

Під час ревізії перевірялись об’єкти, на яких підрядні організації виконували на замовлення УКБ капітальне будівництво, реконструкцію та ремонт. Практично на всіх перевірених об’єктах, а це перед за все амбулаторії у різних районах області, підрядники завищували обсяги та вартість виконаних будівельних робіт. Загальна сума таких «завищень» склала майже 4,2 млн грн.

Під час ревізії завдяки аудиторам відшкодовано майже 800 тис. грн.

Окрім цього, аудитори встановили порушення при нарахуванні керівництву та працівникам управління премій, надбавок, матеріальної допомоги, що разом з нарахуванням єдиного соціального внеску склало 180 тис. грн.

За порушення бюджетного законодавства до Управління капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Об’єкту контролю направлено вимогу про усунення виявлених під час ревізії порушень. Матеріали ревізії передані до Головного управління національної поліції в Одеській області.