Одеські аудитори під час ревізії Одеського Палацу спорту виявили порушень на 616 тис. грнПрацівники Південного офісу Держаудитслужби провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Спортивно-концертного комплексу Одеський Палац спорту за період з 01.11.2016 по 30.11.2019 та виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 616 тис. грн.

Зокрема, упродовж трьох років орендарі не відшкодовували у повному обсязі підприємству експлуатаційні витрати, через що втрачено зайвих 217 тис. грн. Проте від самих орендарів підприємство недоотримало 38 тис. грн орендної плати.

Окрім того, підрядні організації зависили обсяги та вартість виконаних ремонтно-будівельних робіт з капітального ремонту санвузлів підвалу та з улаштування покрівель, за що неправомірно отримали 211 тис. грн.

Також аудитори встановили порушення законодавства з оплати праці на підприємстві (разом з нарахуваннями) на 150 тис. грн.

За допущені порушення фінансової дисципліни три посадові особи Палацу спорту притягнуті до адміністративної відповідальності. За порушення законодавства про публічні закупівлі на секретаря тендерного комітету складений протокол, який направлено до Приморського районного суду м. Одеси.

Матеріали ревізії передані до Головного управління Національної поліції в Одеській області.