Апаратна нарадаСьогодні відбулась щотижнева апаратна нарада під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова, на якій розглянуті результати роботи двох підрозділів, а також поточні питання.Про результати роботи свого підрозділу доповів начальник відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування Віталій Шкурак, який повідомив, що з початку року відділом проведено 9 контрольних заходів, у тому числі 5 ревізій та 4 аудити.

Проведеними ревізіями виявлено фінансових порушень 5,3 млн грн, у тому числі порушень, що призвели до втрат, у сумі 2,5 млн грн.

Відділом за січень-листопад поточного року забезпечено відшкодування 3,9 млн грн, з яких порушень, що призвели до втрат, у сумі 1,3 млн грн.

За результатами 4 аудитів, а саме: Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради, ДП «Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», ДП Одеське лісове господарство» та ДП «Кодимське лісове господарство», виявлено фактів неефективних управлінських дій на загальну суму понад 104 млн грн.

Наразі відділом проводяться державні фінансові аудити ДП «Дослідне господарство «Южний» Одеської державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України» та ДП «Березівське лісове господарство».

Далі звітувала начальник відділу роботи з персоналом Галина Луговцева, яка доповіла про результати оцінювання результатів виконання завдань державними службовцями Південного офісу Держаудитслужби за період роботи з початку року та про стан виконання індивідуальних програм підвищення рівня професійної компетентності державних службовців.

Також Галина Луговцева розповіла про укомплектованість посад державними службовцями в Офісі на даний час.

Під час проведення апаратної наради керівником Південного офісу Держаудитслужби дано низку доручень відповідно до озвучених проблемних питань.

Також Олег Муратов наголосив на посиленні виконавської дисципліни та безумовному дотриманні антикорупційного законодавства.