Одеські аудитори виявили фінансових порушень на загальну суму 2,7 млн грн у Крижанівській сільській радіПрацівники Південного офісу Держаудитслужби виявили фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 2,7 млн грн під час ревізії сільського бюджету, фінансово-господарської діяльності Крижанівської сільської ради Лиманського району Одеської області. Ревізію проводили за період з 01.12.2017 по 30.06.2019.

На території Крижанівської сільської ради, яка має дуже вигідне розташування: межує з містом Одеса та морем, постійно ведуться будівельні роботи. Останні півтора року – не виняток. За цей період введено в експлуатацію кілька секцій багатоповерхових будинків та інших об’єктів будівництва. Проте через неукладання договорів про пайову участь у розвитку інфраструктури населених пунктів сільської ради або недотримання умов чинних договорів сільський бюджет недоотримав від забудовників доходів на загальну суму 1,6 млн грн. Наразі порушення відшкодовано лише на суму 163 тис. грн.Окрім того, перевіряючи виконані підрядниками берегоукріплювальні роботи здовж узбережжя Чорного моря у районі вулиці Приморська с. Крижанівка, аудитори встановили необґрунтоване завищення їх вартості. Через це зайво сплачено підрядним організаціям коштів на загальну суму 820 тис. грн. Завдяки аудиторам порушення відшкодовано в повному обсязі.

Також сільський бюджет недоотримав у визначений законодавством термін 275 тис. грн доходу за користування відведених сільськогосподарських та лісогосподарських угідь для цілей, не пов’язаних із веденням сільського та лісового господарства.

За результатами ревізії об’єкту контролю надіслано вимоги щодо усунення порушень законодавства та недопущення їх надалі.

Матеріали ревізії передані до Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Одеській області.