Новини Всі матеріали розділу

Протягом останнього часу на деяких Інтернет-ресурсах з’явилася інформація з посиланням на неназваних співробітників Держаудитслужби про фінансові порушення, виявлені під час ревізії комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області. Звертаємо увагу користувачів Інтернету, що офіційна та достовірна інформація щодо результатів закінчених контрольних заходів, в рамках чинного законодавства, розміщується на офіційних сайтах Державної аудиторської служби України та Південного офісу Держаудитслужби. За інформацію, розповсюджену на інших сайтах, Південний офіс Держаудитслужби відповідальності не несе.
                         Одеські аудитори виявили втрат на 849 тис. грн під час ревізії КП «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради
                     Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже 849 тис. грн під час планової ревізії комунального підприємства «Міське управління                          житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області. Перевірялася фінансово-господарська діяльність за період з 01.04.2013 по 31.01.2017.
                         ....далі


 26.06.17.p

Про особливості оприлюднення результатів позапланової ревізії
Правовий порядок України передбачає, що органи державної влади, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
....далі

 26.06.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Управління капітального будівництва Ізмаїльської міської ради
....далі

 26.06.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено державний фінансовий аудит виконання бюджету міста Ізмаїл.
....далі

 26.06.17.p

Державні аудитори попереджають учасників бюджетного процесу
Держаудитслужба застосовує до учасників бюджетного процесу такий захід впливу, як попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства у разі порушення ними вимог Бюджетного кодексу України.
....далі

 23.06.17.p  

Сьогодні начальник Олег Муратов перед початком загальних навчань
Сьогодні начальник Олег Муратов перед початком загальних навчань колективу Південного офісу Держаудитслужби зачитав вітання з Днем державної служби Голови Держаної аудиторської служби України Лідії Гаврилової. Від себе особисто Олег Муратов додав, що працівникам Офісу є чим пишатися – за період з січня місяця показники роботи вдалося значно покращити, це є наш внесок до сьогоднішнього свята. Також очільник Офісу побажав всім святкового настрою, впевненості в собі та нових здобутків у професійній діяльності.
....далі

 23.06.17.p

Одеські аудитори виявили втрат на 522 тис. грн під час ревізії Березівської районної державної адміністрації
Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Березівської районної державної адміністрації Одеської області, яку провели фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби, встановлено порушення, що призвели до втрат, на суму 522 тис. грн.
....далі

 23.06.17.p

Херсонські аудитори забезпечили відшкодування коштів на суму понад 5 млн грн у сфері освіти, науки, спорту
Від початку 2017 року державні аудитори проконтролювали витрачання бюджетних коштів державного і місцевого бюджетів у сфері освіти, науки і спорту Херсонщини на загальну суму 796,3 млн грн.
....далі

 22.06.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Вечер на 7» на телеканалі «7 канал»
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов 20 червня 2017 року взяв участь у програмі «Вечер на 7» на телеканалі «7 канал».
....далі

 22.06.17.p

Пряма телефонна лінія
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 23.06.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.
....далі

 21.06.17.p  

«Про пріоритетні напрями роботи органів Держаудитслужби, стан фінансової дисципліни на підприємствах, установах та організаціях Одеської області та перспективи її зміцнення»
21 червня відбулося засідання колегії Одеської обласної державної адміністрації, на якому з питання «Про пріоритетні напрями роботи органів Держаудитслужби, стан фінансової дисципліни на підприємствах, установах та організаціях Одеської області та перспективи її зміцнення» виступив з доповіддю начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов.
....далі

 21.06.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Національного університету «Одеська морська академія».
....далі

 20.06.17.p

Бюджетним корупціонерам – громадська протидія
Законодавством передбачено участь громадськості в антикорупційних заходах (ст. 21 Закону України «Про запобігання корупції»).
....далі

 19.06.17.p  

Сьогодні в Південному офісі Держаудитслужби начальник Олег Муратов провів апаратну нараду
Під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова відбулась чергова апаратна нарада.
....далі

 19.06.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Петрівського державного аграрного технікуму.
....далі

 19.06.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області.
....далі

 16.06.17.p

Оголошення
Південний офіс Держаудитслужби відповідно до наказу від 15 червня 2017 року № 223-о та оголошує повторний конкурс на зайняття посад державної служби категорії «Б» Південного офісу Держаудитслужби
....далі

 16.06.17.p

За п'ять місяців 2017 року Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечило відшкодування втрат майже на 8 млн грн
Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області протягом січня – травня 2017 року забезпечили усунення порушень, що призвели втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 8 млн грн.
....далі

 15.06.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено державний фінансовий аудит діяльності державного підприємства «Дослідне господарство «Таїровське» Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова».
....далі

 14.06.17.p

Оголошення
Південний офіс Держаудитслужби відповідно до наказів від 13 червня 2017 року № 220-о та № 221-о оголошує конкурс на зайняття посад державної служби категорії «В» Південного офісу Держаудитслужби
....далі

 14.06.17.p

Пряма телефонна лінія
Південним офісом Держаудитслужби заплановано проведення 15.06.2017 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 728-36-86.
....далі

 13.06.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Прес-експерт»
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Прес-експерт» на телеканалах: A1, Gtv, GNews.
....далі

 13.06.17.p

Одеські аудитори виявили порушення на суму 780 тис. грн під час ревізії Одеського державного екологічного університету
Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби під час ревізії фінансово-господарської діяльності Одеського державного екологічного університету встановили фінансові порушення на суму понад 780 тис. грн.
....далі

 12.06.17.p  

Сьогодні в Південному офісі Держаудитслужби начальник Олег Муратов провів апаратну нараду
Сьогодні в Південному офісі Держаудитслужби начальник Олег Муратов провів апаратну нараду з заступниками начальника та начальниками структурних підрозділів Офісу. Було розглянуто наступні питання згідно порядку денного.
....далі

 9.06.17.p

Пряма телефонна лінія
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 12.06.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 722-31-80.
....далі

 8.06.17.p

Аудитори Херсонщини попередили у Великокопанівській сільській раді зайве витрачання 2,5 млн грн на закупівлю автогрейдера
Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області задля оперативного попередження порушень у сфері публічних закупівель дослідили закупівлю автогрейдера, очікуваною вартістю 2,5 млн грн, який хотіла придбати Великокопанівська сільська рада.
....далі

 7.06.17.p

Про функціонування «телефону довіри» в апараті Південного офісу Держаудитслужби
Телефон довіри є одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку органів державного фінансового контролю з громадськістю.
....далі

 6.06.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів апаратну нараду
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів апаратну нараду. У роботі наради прийняли участь заступник начальника та начальники структурних підрозділів Офісу.
....далі

 6.06.17.p

Пряма телефонна лінія
Апаратом Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 07.06.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.
....далі

 2.06.17.p

  Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення
Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат, на суму 22,1 млн грн під час ревізії селищного бюджету, фінансово-господарської діяльності Таїровської селищної ради Овідіопольського району. Перевірялася її діяльність за період з 01.02.2015 по 01.01.2017.
....далі

 2.06.17.p

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів зустріч
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів зустріч з ректором Одеської державної академії будівництва та архітектури Анатолієм Ковровим для підписання Угоди про співробітництво.
....далі

 2.06.17.p

Пряма телефонна лінія
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 06.06.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.
....далі

 1.06.17.p

Оголошення
Південний офіс Держаудитслужби відповідно до наказів від 01 червня 2017 року № 209-о та № 210-о оголошує конкурс на зайняття посад державної служби категорій «Б», «В» Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області
....далі

 1.06.17.p  

За доброю традицією в Міжнародний день захисту дітей
За доброю традицією в Міжнародний день захисту дітей до підшефних завітали представники апарату Південного офісу Держаудитслужби на чолі з головою профспілкового комітету Іриною Маломановою.
....далі

 1.06.17.p

Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії селищного бюджету
Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії селищного бюджету, фінансово-господарської діяльності Великодолинської селищної ради Овідіопольського району виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 1 млн грн.
....далі

 31.05.17.p

Розклад прямих телефонних ліній Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області на червень 2017 року
Управлінням Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області будуть проведені:
....далі

 30.05.17.p

Реалізація антикорупційної політики держави в Південному офісі Держаудитслужби
Відповідно до ст. 18, 19 Закону України «Про запобігання корупції» щодо формування та реалізації антикорупційної політики в державі та виконання вимог Закону України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні «Антикорупційна стратегія на 2014-2017 роки», В Південному офісі Держаудитслужби впроваджено системний підхід до запобігання проявам корупції.
....далі

 29.05.17.p  

Сьогодні начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів апаратну нараду
Сьогодні начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів апаратну нараду. У роботі наради прийняли участь заступники начальника та начальники структурних підрозділів Офісу. Розглянули наступні питання.
....далі

 29.05.17.p

В Управлінні Пенсійного фонду України в Заводському районі м. Миколаїв виплатили пенсії на понад 200 тис. грн за недійсними паспортами
Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області під час планової ревізії в Управлінні Пенсійного фонду України
....далі

 26.05.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Время Игоря Покровского»
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Время Игоря Покровского» на телеканалі «Медиа Информ». Тема програми: «Аудит – стоп беспределу».
....далі

 26.05.17.p

Пряма телефонна лінія
Апаратом Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 29.05.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.
....далі

 25.05.17.p

Аудитори Херсонщини за січень – квітень 2017 року забезпечили відшкодування втрат майже на 6 млн грн
Протягом січня – квітня 2017 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили усунення порушень, що призвели втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 6 млн грн.
....далі

 24.05.17.p

Пряма телефонна лінія
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 25.05.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 722-31-80.
....далі

 23.05.17.p  

У Південному офісі Держаудитслужби обговорили підсумки роботи
23 травня відбулося розширене засідання колегії Південного офісу Держаудитслужби, на якому проаналізували підсумки роботи за І квартал 2017 року, а також розглянули низку питань щодо удосконалення роботи Офісу, стану роботи з розгляду звернень громадян та виконавської дисципліни.
....далі

 23.05.17.p

Сьогодні, 23 травня, на 58 році обірвалося життя Малахової Лариси Миколаївни
Сьогодні, 23 травня, на 58 році обірвалося життя Малахової Лариси Миколаївни, завідувача сектору роботи з персоналом Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області.
....далі

 22.05.17.p

Пряма телефонна лінія
Апаратом Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 23.05.2017 року з 14.00 до 16.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.
....далі

 19.05.17.p

УВАГА! Для засобів масової інформації
Шановні представники засобів масової інформації!
....далі

 19.05.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Савранське лісове господарство».
....далі

 18.05.17.p  

В Одесі пройшов тренінг «Організація та методика здійснення державного фінансового аудиту окремих господарських операцій»
В Одесі 18 травня 2017 року відбувся тренінг «Організація та методика здійснення державного фінансового аудиту окремих господарських операцій».
....далі

 18.05.17.p  

В Одесі відбулась робоча зустріч з керівництвом відокремленого підрозділу «Південна електроенергетична система» ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго»
В рамках робочої поїздки 17 травня відбулась зустріч директора Департаменту державного фінансового аудиту окремих господарських операцій Державної аудиторської служби України Світлани Аніщенко, заступника директора Департаменту державного фінансового аудиту окремих господарських операцій Держаудитслужби Наталії Глущенко і начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова з керівництвом відокремленого підрозділу «Південна електроенергетична система» ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго».
....далі

 17.05.17.p

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Одеської національної академії харчових технологій фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат, на суму 3,5 млн грн.
....далі

 16.05.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби відвідав з робочим візитом Болградський район
Сьогодні Олег Муратов зустрівся з головою Болградської районної ради Дмитром Димитровим, в. о. голови Болградської райдержадміністрації Денисом Мусієнком та представив ревізійну групу, яка розпочинає ревізію бюджету Болградського району.
....далі

 16.05.17.p

Аудитори Одещини у січні-квітні 2017 року забезпечили відшкодування втрат на 10 млн грн
Протягом січня-квітня 2017 року фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 10 млн грн.
....далі

 15.05.17.p  

В Південному офісі Держаудитслужби відбулась апаратна нарада
В Південному офісі Держаудитслужби відбулась апаратна нарада під головуванням начальника Олега Муратова. З першого питання порядку денного «Про результати роботи Південного офісу Держаудитслужби за січень-квітень 2017 року» доповіла начальник відділу організаційної роботи Інна Леонова.
....далі

 15.05.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено ревізію фінансово-господарської діяльності публічного акціонерного товариства «Одеський припортовий завод».
....далі

 15.05.17.p

Порушення, що призвели до втрат
Порушення, що призвели до втрат, на суму 197 тис. грн, виявили фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби під час ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства спільної власності територіальних громад «Роздільнянське джерело».
....далі

 13.05.17.p

Державні аудитори приділяють чимало уваги антикорупційним заходам на різних рівнях
Управління розміщує через засоби масової інформації публікації (повідомлення) антикорупційного змісту в рамках державної антикорупційної політики, водночас з оголошенням «телефону довіри» 0552 26 36 28, який понад 10 років функціонує в Управлінні.
....далі

 12.05.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що з 16.05.2017 буде розпочато ревізію бюджету Болградського району за період з 01.01.2015 по 01.05.2017.
....далі

 12.05.17.p

З 01.01.2017 року по 31.03.2017 року пройшов другий етап електронного декларування для державних службовців категорії посад «Б» та «В».
З 01.01.2017 року по 31.03.2017 року пройшов другий етап електронного декларування для державних службовців категорії посад «Б» та «В».
....далі

 11.05.17.p

Пряма телефонна лінія
Апаратом Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 12.05.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.
....далі

 10.05.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби розпочато ревізію фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Ананьївське лісове господарство».
....далі

 10.05.17.p

Аудитори Одещини виявили втрат на 478 тис. грн у Комунальній установі «Овідіопольська центральна районна лікарня»
Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби під час ревізії Комунальної установи «Овідіопольська центральна районна лікарня» виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже 478 тис. грн.
....далі

 5.05.17.p

Пряма телефонна лінія
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 10.05.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 048 (722-39-85).
....далі

 4.05.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі телеканалу «Репортер» під назвою: «Работа Южного офиса Госаудитслужбы. В студии – Олег Муратов».
....далі

 3.05.17.p

Держаудитслужба протягом І кварталу 2017 року попередила порушень у сфері закупівель на суму майже 3 млрд грн
За результатами аналізу процедур закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – березня 2017 року Держаудитслужба попередила порушень на суму 2,9 млрд грн. Про це йшлося під час розширеного засідання Колегії Держаудитслужби.
....далі

 3.05.17.p

За 3 місяці 2017 року Держаудитслужба забезпечила відшкодування втрат на 245 млн грн
Протягом січня – березня 2017 року Держаудитслужба забезпечила відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму 245 млн грн. Зокрема, завдяки діям державних аудиторів до бюджетів, бюджетних установ і організацій та підприємств надійшло понад 60 млн грн. Забезпечено відшкодування і поновлення незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму майже 185 млн грн. Про це йшлося під час розширеного засідання Колегії Держаудитслужби.
....далі

 28.04.17.p

Держаудитслужба протягом І кварталу 2017 року попередила порушень у сфері закупівель на суму майже 3 млрд грн
За результатами аналізу процедур закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – березня 2017 року Держаудитслужба попередила порушень на суму 2,9 млрд грн. Про це йшлося під час розширеного засідання Колегії Держаудитслужби.
....далі

 28.04.17.p

Пряма телефонна лінія
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 04.05.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 048 (722-39-85).
....далі

 27.04.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби взяв участь у програмі
Начальник Південного офісу Держаудитслужби взяв участь у програмі з обговорення ситуації в ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» на телеканалі «7 канал».
....далі

 27.04.17.p

На Херсонщині державні аудитори розглядають звернення
До Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області з початку року надійшло 8 звернень громадян, з них: 2 - колективні, 6 заяв і клопотань, 2 скарги.
....далі

 26.04.17.p  

Олег Муратов дав інтерв’ю
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов дав інтерв’ю для інформаційного агентства «Одеса-медіа».
....далі

 26.04.17.p

За січень – березень 2017 року аудитори Херсонщини забезпечили відшкодування втрат на 3,62 млн грн
Протягом січня – березня 2017 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили усунення порушень, що призвели втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 3,6 млн грн.
....далі

 25.04.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Березівської районної державної адміністрації.
....далі

 25.04.17.p

Стан розгляду звернень громадян в апараті Південного офісу Держаудитслужби
Протягом І кварталу 2017 року в апарат Південного офісу Держаудитслужби звернулось 159 громадян із 22 зверненнями, з яких: від громадян поштою прийшло 12 звернень, через органи влади – 10.
....далі

 24.04.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби в рамках проведення ревізії фінансово-господарської діяльності Київського національного торговельно-економічного університету
....далі

 24.04.17.p

Пряма телефонна лінія
Апаратом Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 25.04.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.
....далі

 21.04.17.p  

Південний офіс Держаудитслужби. Пріоритети. Досягнення. Перспективи
Начальник Південного офісу Держаудитслужби сьогодні, 21 квітня, провів прес-конференцію: «Південний офіс Держаудитслужби. Пріоритети. Досягнення. Перспективи», на якій розповів представникам ЗМІ про функції та особливості роботи Держаудитслужби.
....далі

 21.04.17.p  

Олег Муратов приймав участь у програмі «Мнения» на телеканалі «Южная волна»
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов приймав участь у програмі «Мнения» на телеканалі «Южная волна».
....далі

 20.04.17.p  

В Одесі обговорили особливості застосування Закону України «Про публічні закупівлі»
Дано старт дуже важливому проекту з навчання правильному застосуванню на практиці Закону України «Про публічні закупівлі». Перші навчання «Особливості застосування Закону України «Про публічні закупівлі» пройшли сьогодні, 20 квітня, з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та районних держадміністрацій.
....далі

 20.04.17.p

Одеські аудитори виявили втрат на 468 тис. грн у Відділі освіти Овідіопольської райдержадміністрації
Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби під час ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти Овідіопольської райдержадміністрації виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, загалом на 468 тис. грн.
....далі

 19.04.17.p

Запрошення на прес-конференцію начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова.
Захід відбудеться 21 квітня 2017 року за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 4 (адмінбудинок № 1 Одеської облдержадміністрації), 6-й поверх, зала засідань.
....далі

 19.04.17.p  

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»
Сьогодні в Південному офісі Держаудитслужби проходить І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».
....далі

 18.04.17.p  

На черговій нараді апарату Південного офісу Держаудитслужби
Сьогодні відбулась чергова нарада апарату Південного офісу Держаудитслужби під головуванням начальника Олега Муратова. Згідно порядку денного наради, з першого питання доповідала начальник відділу роботи з персоналом Ірина Маломанова.
....далі

 18.04.17.p

Пряма телефонна лінія
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 19.04.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 048 (722-39-85).
....далі

 14.04.17.p

Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат, на суму понад 868 тис. грн
Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат, на суму понад 868 тис. грн під час планової ревізії Управління капітального будівництва Чорноморської міської ради. Перевірялася фінансово-господарська діяльність за період з 01.04.2014 по 31.12.2016.
....далі

 13.04.17.p

На Херсонщині аудитори перевірили використання коштів у сфері держзакупівель майже на 91 млн грн
Упродовж І кварталу 2017 року херсонські аудитори дослідили 28 процедур закупівель на суму 91 млн грн (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів).
....далі

 12.04.17.p

Аудитори Одещини у січні-березні 2017 року забезпечили відшкодування втрат на 7 млн грн
Протягом січня-березня 2017 року фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 7 млн грн.
....далі

 11.04.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби розпочали ревізію фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Дослідне господарство «Жеребківське» Інституту сільського господарства Причорноморя НААНУ».
....далі

 11.04.17.p

Пряма телефонна лінія
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 12.04.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 722-31-80.
....далі

 10.04.17.p  

На черговій нараді апарату Південного офісу Держаудитслужби
На черговій нараді апарату Південного офісу Держаудитслужби під головуванням начальника Олега Муратова керівники структурних підрозділів Офісу згідно встановленого графіку продовжили звітувати про результати у І-му та плани роботи на ІІ квартал 2017 року.
....далі

 10.04.17.p

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов дав інтерв’ю
Назва статті: «Олег Муратов: «На многие вещи смотрю не как ревизор, а как экономист».
....далі

 7.04.17.p  

«Вечер на 7»
Начальник Південного офісу Держаудитслужби 6 квітня 2017 року взяв участь у програмі «Вечер на 7» на телеканалі «7 канал».
....далі

 7.04.17.p

В діяльності Інституту сільського господарства Причорномор’я Національної академії аграрних наук України одеські аудитори виявили втрат на 515 тис. грн
Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Інституту сільського господарства Причорномор’я Національної академії аграрних наук України виявили фінансові порушення, що призвели до втрат, на суму 515 тис. грн.
....далі

 6.04.17.p

Каланчацьке управління водного господарства не перерахувало до державної казни майже 145 тис. грн
Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Каланчацького управління водного господарства (далі - УВГ) фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області встановили факт недоотримання доходів держбюджетом на суму 145 тис. грн за період з 01.01.2013 по 31.12.2016.
....далі

 5.04.17.p

Пряма телефонна лінія
Апаратом Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 06.04.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.
....далі

 4.04.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов за офіційним запрошенням Президента Асоціації платників податків України взяв участь в обговоренні проекту Ліберального Податкового Кодексу України в рамках «круглого столу».
....далі

 4.04.17.p

Фахівці Південного офісу Держаудитслужби під час державного фінансового аудиту Інституту післядипломної освіти
Фахівці Південного офісу Держаудитслужби під час державного фінансового аудиту Інституту післядипломної освіти спеціалістів морського та річкового транспорту виявили чинники, які негативно позначилися на стані його фінансово-господарської діяльності. Аудит охопив період діяльності з 01.01.2013 по 31.12.2016 року.
....далі

 3.04.17.p  

Відбулась чергова нарада апарату Південного офісу Держаудитслужби
Відбулась чергова нарада апарату Південного офісу Держаудитслужби під головуванням начальника Олега Муратова. На нараді також були присутні заступники начальника та керівники структурних підрозділів Офісу, які відзвітували про результати роботи у І-му та плани на ІІ квартал 2017 року.
....далі

 31.03.17.p

За час планової ревізії міського бюджету, фінансово-господарської діяльності Виконавчого комітету Чорноморської міської ради
За час планової ревізії міського бюджету, фінансово-господарської діяльності Виконавчого комітету Чорноморської міської ради аудитори зафіксували низку фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 445 тис. грн.
....далі

 31.03.17.p  

Відповідно до плану роботи на І квартал 2017 року апаратом Південного офісу Держаудитслужби проводяться ревізії
Відповідно до плану роботи на І квартал 2017 року апаратом Південного офісу Держаудитслужби проводяться ревізії та аудити виконання бюджетів та фінансово-господарської діяльності сільських та селищних рад області. У рамках контролю за роботою підлеглих начальник Олег Муратов здійснив виїзд в Таїровську та Авангардівську селищні ради Одеської області.
....далі

 30.03.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь в засіданні «круглого столу»
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь в засіданні «круглого столу» за запрошенням ректора Одеського національного економічного університету Михайла Звєрякова.
....далі

 30.03.17.p

В діяльності Комунальної установи «Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я» одеські аудитори виявили втрат на 847 тис. грн
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комунальної установи «Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я» фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 847 тис. грн.
....далі

 29.03.17.p

Пряма телефонна лінія
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 30.03.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 048 (722-39-85).
....далі

 28.03.17.p  

Перший заступник начальника Південного офісу Держаудитслужби Валентина Король провела зустріч
Перший заступник начальника Південного офісу Держаудитслужби Валентина Король провела зустріч з ректором Одеського державного екологічного університету Сергієм Степаненком та представила ревізійну групу, яка розпочала ревізію фінансово-господарської діяльності закладу.
....далі

 28.03.17.p

Фахівці Південного офісу Держаудитслужби під час державного фінансового аудиту
Фахівці Південного офісу Держаудитслужби під час державного фінансового аудиту на державному підприємстві «Одеський державний цирк» виявили чинники, які негативно позначилися на стані його фінансово-господарської діяльності. Аудит охопив період діяльності з 01.01.2012 по 31.12.2016.
....далі

 27.03.17.p  

Сьогодні відбулась чергова нарада апарату Південного офісу Держаудитслужби під головуванням начальника Олега Муратова
Сьогодні відбулась чергова нарада апарату Південного офісу Держаудитслужби під головуванням начальника Олега Муратова. В нараді взяли участь заступники начальника Офісу і керівників структурних підрозділів, які продовжили звітувати про результати поточних ревізій у І кварталі 2017 року.
....далі

 27.03.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Одеського державного аграрного університету.
....далі

 24.03.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Комунальної установи «Одеський обласний клінічний медичний центр».
....далі

 23.03.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Управління дорожнього господарства Одеської міської ради.
....далі

 22.03.17.p

Пряма телефонна лінія
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 23.03.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 722-31-80.
....далі

 21.03.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено державний фінансовий аудит фінансово-господарської діяльності Публічного акціонерного товариства «Одеська ТЕЦ».
....далі

 21.03.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено Державний фінансовий аудит діяльності Комунальної установи «Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного».
....далі

 20.03.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів апаратну нараду
Сьогодні в апараті Південного офісу Держаудитслужби відбулась нарада під головуванням начальника Олега Муратова. Керівники структурних підрозділів, згідно з графіком, продовжили звітувати про результати поточних ревізій у І кварталі 2017 року.
....далі

 20.03.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Одеського державного екологічного університету.
....далі

 20.03.17.p

За січень – лютий 2017 року аудитори Миколаївщини забезпечили відшкодування втрат на суму 1,1 млн гривень
Фахівці управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області за січень – лютий 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 1,1 млн гривень.
....далі

 17.03.17.p  

Олег Муратов прийняв участь у програмі «ОТМЕНА ЗЕМЕЛЬНОГО МОРАТОРИЯ — ПРОДАЖА РОДИНЫ ИЛИ КАПИТАЛИЗМ?»
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов 16 березня 2017 року прийняв участь у програмі «ОТМЕНА ЗЕМЕЛЬНОГО МОРАТОРИЯ — ПРОДАЖА РОДИНЫ ИЛИ КАПИТАЛИЗМ?» на телеканалі «7 канал».
....далі

 17.03.17.p

Увага конкурс!
....далі

 17.03.17.p

Пряма телефонна лінія
Апаратом Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 20.03.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.
....далі

 16.03.17.p

Херсонські аудитори упередили незаконну закупівлю природного газу майже на 2 мільйони гривень
Відповідно до звернення УСБУ в Херсонській області, аудитори дослідили переговорну процедуру закупівлі природного газу Херсонським вищим училищем фізичної культури Херсонської обласної ради (далі – Замовник).
....далі

 15.03.17.p

УВАГА – КОНКУРС!
....далі

 15.03.17.p

Аудитори Одещини у січні-лютому 2017 року забезпечили відшкодування втрат на 4,4 млн грн
Протягом січня-лютого 2017 року фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 4,4 млн грн.
....далі

 14.03.17.p

З початку 2017 року херсонські аудитори забезпечили відшкодування втрат на 2,7 млн грн
Протягом січня-лютого 2017 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 2,7 млн грн.
....далі

 13.03.17.p

Пряма телефонна лінія
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 14.03.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 722-31-80.
....далі

 10.03.17.p

Аудитори Південного офісу Держаудитслужби під час ревізії виявили порушення
Порушення, що призвели до втрат, на суму 143 тис. грн виявили фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Державної екологічної інспекції в Одеській області.
....далі

 09.03.17.p

В освітній сфері Бериславського району Херсонщини аудитори виявили порушень фінансової дисципліни майже на 700 тис. грн.
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності 34 установ та закладів освіти, фахівці встановили ряд порушень бюджетного законодавства в Комунальній установі «Бериславський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» (далі – Установа) загалом на суму 682 тис. грн.
....далі

 07.03.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що громадяни Одеси та області можуть інформувати Південний офіс Держаудитслужби
....далі

 06.03.17.p  

Привітання
Сьогодні начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов привітав жіночу частину колективу з Міжнародним днем жінок і миру.
....далі

 06.03.17.p  

Засідання «круглого столу» фахівців Південного офісу Держаудитслужби
У контексті реалізації завдань, викладених в Постанові колегії Державної аудиторської служби України від 27 січня 2017 року, 6 березня 2017 року відбулося засідання «круглого столу» фахівців Південного офісу Держаудитслужби з представниками правоохоронних органів.
....далі

 06.03.17.p

Пряма телефонна лінія
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 07.03.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 722-31-80.
....далі

 03.03.17.p  

Економічне навчання для представників апарату Південного офісу Держаудитслужби
У 2016 році набрав чинності Закон України «Про публічні закупівлі», який докорінно змінив практику проведення закупівель, перевівши їх в електронний формат.
....далі

 02.03.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів апаратну нараду
Відбулась апаратна нарада під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова. Керівники структурних підрозділів продовжили звітувати про результати поточних ревізій у І кварталі 2017 року.
....далі

 02.03.17.p

Одеські аудитори протягом січня-лютого 2017 року попередили порушення у сфері публічних закупівель на майже 244 млн грн
Південний офіс Держаудитслужби реалізує покладені на нього завдання у сфері контролю за закупівлями в межах своїх повноважень без виходу на об’єкт контролю шляхом аналізу інформації, розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу або отримання від замовника відповідної інформації.
....далі

 01.03.17.p

Миколаївський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою втратив можливість отримати понад 450 тис. грн доходів від наданих послуг
Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області під час державного фінансового аудиту на державному підприємстві «Миколаївський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» виявили чинники, які негативно позначилися на стані його фінансово-господарської діяльності.
....далі

 28.02.17.p

В Одеському регіональному центрі оцінювання якості освіти допущено фінансових порушень на 300 тис. грн
Фахівці Південного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти виявили фінансові порушення на суму майже 300 тис. грн.
....далі

 27.02.17.p

Публічний звіт про діяльність Державної аудиторської служби України за 2016 рік
....далі

 27.02.17.p

Пряма телефонна лінія
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 28.02.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.
....далі

 24.02.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов дав інтерв’ю інформаційному агентству «Одеса Медіа».
Олег Муратов: «Схема толлинга позволит временно возобновить работу ОПЗ»
....далі

 23.02.17.p

Пряма телефонна лінія
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 24.02.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 722-31-80.
....далі

 22.02.17.p  

Апаратна нарада Південного офісу Держаудитслужби
Сьогодні відбулась чергова нарада апарату Південного офісу Держаудитслужби. На нараду начальник Олег Муратов зібрав своїх заступників і керівників структурних підрозділів Офісу, які відзвітували про результати поточних ревізій у І кварталі 2017 року.
....далі

 22.02.17.p

Аудитори Херсонщини попередили порушення у сфері закупівель на понад 12 млн протягом січня 2017 року
Від початку року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області за результатами аналізу закупівель за державні кошти, попередили порушення при закупівлі товарів, робіт та послуг через відміну 12 конкурсних торгів на загальну суму 12,68 млн грн.
....далі

 21.02.17.p

Комунальне підприємство «Орлик» Грушівської сільської ради, що на Миколаївщині, втратило доходів на суму понад 250 тис. гривень
Фахівці управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності КП «Орлик» та виявили порушень, що призвели до втрат, на суму 256 тис гривень.
....далі

 20.02.17.p  

Олег Муратов взяв участь у програмі «Прес-експерт»
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Прес-експерт» на телеканалах: A1, Gtv, GNews.
....далі

 17.02.17.p  

Олег Муратов взяв участь у програмі «Студія» на одеському телеканалі «Репортер»
16 лютого 2017 начальник Південного офісу Держаужитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Студія» на одеському телеканалі «Репортер».
....далі

 17.02.17.p

Аудитори Одещини виявили втрат на 6,4 млн грн у дочірньому підприємстві «Одеський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»
Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат, на загальну суму майже 6,4 млн грн під час ревізії дочірнього підприємства «Одеський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України».
....далі

 16.02.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів брифінг
15 лютого 2017 року начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів брифінг для представників засобів масової інформації міста та області.
....далі

 16.02.17.p

Херсонські аудитори протягом січня 2017 року забезпечили відшкодування втрат на понад 1 млн грн
Протягом січня 2017 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 1,2 млн грн.
....далі

 15.02.17.p  

Колегія Південного офісу Держаудитслужби: нові завдання та пріоритети
15 лютого відбулося Розширене засідання Колегії під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова. Метою заходу було як підбиття підсумків за 2016 рік, так і визначення завдань на 2017 р.
....далі

 15.02.17.p

Сьогодні в апараті Південного офісу Держаудитслужби пройшли звітно-виборні збори профспілкової організації.
У зв’язку з реорганізацією Держфінінспекції в Одеській області в Південний офіс Держаудитслужби, припинено діяльність профспілкової організації Держфінінспекції в Одеській області.
....далі

 14.02.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено Державний фінансовий аудит фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Одеса».
....далі

 13.02.17.p

Шановні представники засобів масової інформації!
Запрошуємо Вас на Розширене засідання колегії під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Муратова Олега Михайловича.
....далі

 10.02.17.p  

Лідія Гаврилова провела зустріч із колективом Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області
Сьогодні Голова Держаудитслужби України Лідія Гаврилова, начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов та начальник Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Дмитро Круковський обговорили з херсонськими аудиторами шляхи розвитку Держаудитслужби на всеукраїнському, регіональному та локальному рівнях.
....далі

 10.02.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов прийняв участь у програмі «Мнения»
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов прийняв участь у програмі «Мнения» на телеканалі «Южная волна». Тема передачі: «Станем ли мы богаче после повышения минимальной заработной платы».
....далі

 09.02.17.p

Шановні представники засобів масової інформації!
Запрошуємо Вас на представлення Головою Державної аудиторської служби України Гавриловою Лідією Володимирівною та начальником Південного офісу Держаудитслужби Муратовим Олегом Михайловичем начальника управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області Яковлєва Дениса Томасовича.
....далі

 08.02.17.p

В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено «Пряму телефонну лінію»
Південним офісом Держаудитслужби заплановано проведення 09.02.2017 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 728-36-86.
....далі

 07.02.17.p

Повідомлення
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено Державний фінансовий аудит діяльності Державного підприємства «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці».
....далі

 06.02.17.p

В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено «Пряму телефонну лінію»
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 07.02.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 048(722-39-85).
....далі

 03.02.17.p

Державний фінансовий аудит
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено Державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря.
....далі

 03.02.17.p

У Дочірньому підприємстві «Миколаївський облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» виявлено порушень на майже 9 млн грн
Фахівці управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області під час ревізії Дочірнього підприємства «Миколаївський облавтодор» виявили порушення, що призвели до втрат, на загальну суму 8,8 млн гривень.
....далі

 02.02.17.p

Ревізія фінансово-господарської діяльності Одеського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Одеського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
....далі

 01.02.17.p

В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено «Пряму телефонну лінію»
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 02.02.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.
....далі

 31.01.17.p

Начальник Південного офісу Держаудитслужби відвідав з робочим візитом Овідіопольський район
Сьогодні Олег Муратов зустрівся з головою Овідіопольської районної ради Олегом Маклашевським, першим заступником голови Овідіопольської райдержадміністрації Ігорем Ільченком та представив ревізійну групу, яка розпочинає ревізію бюджету Овідіопольського району.
....далі

 31.01.17.p

Робота із зверненнями громадян в управлінні Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області
Одним з основних завдань діяльності управлінням Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області є забезпечення оперативного реагування на звернення громадян і сприяння у вирішені проблемних питань соціально-економічного життя.
....далі

 31.01.17.p

Аудитори Одещини виявили втрат на 453 тис. грн у Державному навчальному закладі «Овідіопольське професійно-технічне аграрне училище»
Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби під час ревізії Державного навчального закладу «Овідіопольське професійно-технічне аграрне училище» виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже 453 тис. грн.
....далі

 30.01.17.p

На Івано-Франківщині відбулося виїзне розширене засідання Колегії Держаудитслужби України
27 січня на Івано-Франківщині відбулося виїзне розширене засідання Колегії Державної аудиторської служби України. Метою цього заходу було як підбиття підсумків за 2016 рік, так і визначення завдань на 2017 рік.
....далі

 30.01.17.p

Південним офісом Держаудитслужби заплановано проведення «Прямої телефонної лінії»
Південним офісом Держаудитслужби заплановано проведення 31.01.2017 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 728-36-86.
....далі

 27.01.17.p

Порушення, що призвели до втрат, на суму 373 тис. грн виявили фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби
Порушення, що призвели до втрат, на суму 373 тис. грн виявили фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комунального закладу «Білгород-Дністровська міськрайонна багатопрофільна лікарня».
....далі

 25.01.17.p

Ревізія фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області.
....далі

 25.01.17.p

Ревізія фінансово-господарської діяльності Департаменту комунальної власності Одеської міської ради
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Департаменту комунальної власності Одеської міської ради.
....далі

 25.01.17.p

На Херсонщині у 2016 році аудитори перевірили використання коштів у сфері держзакупівель майже на півмільярда гривень
Державні аудитори дослідили 59 процедур закупівель на суму 493,96 млн грн. За результатами аналізу державних і публічних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів).
....далі

 24.01.17.p

Державний фінансовий аудит фінансово-господарської діяльності Інституту післядипломної освіти спеціалістів морського та річкового транспорту
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено Державний фінансовий аудит фінансово-господарської діяльності Інституту післядипломної освіти спеціалістів морського та річкового транспорту.
....далі

 24.01.17.p

Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення
Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже 303 тис. грн під час планової ревізії Комунальної установи «Одеська обласна психіатрична лікарня №3». Перевірялася її фінансово-господарська діяльність за період з 01.09.2013 по 01.09.2016.
....далі

 23.01.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Время Игоря Покровского»
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Время Игоря Покровского» на телеканалі «Медиа Информ». Тема програми: «Финансовая граница».
....далі

 23.01.17.p

Ревізія фінансово-господарської діяльності Одеської національної академії харчових технологій
Повідомляємо, що з 24.01.2017 буде розпочато ревізію фінансово-господарської діяльності Одеської національної академії харчових технологій за період з 01.07.2014 по 01.01.2017.
....далі

 23.01.17.p

Ревізія окремих питань фінансово-господарської діяльності Інституту сільського господарства
Повідомляємо, що фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Інституту сільського господарства Причорномор’я Національної академії аграрних наук України.
....далі

 23.01.17.p

На Херсонщині державні аудитори розглянули протягом 2016 року 50 звернень громадян
До Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області надійшло 50 звернень громадян, з них: 14 колективні, 40 – заяв і клопотань та 10 скарг у 2016 році. На 19 звернень надано роз’яснення, 16 – вирішено позитивно, 7 звернень направлено за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян», 6 звернень перебувають у стадії розгляду. Найбільша кількість звернень - з питань праці і заробітної плати (12).
....далі

 23.01.17.p

У Держаудитслужбі представили заступника Голови – Юлію Солянік
Голова Держаудитслужби України Лідія Гаврилова представила трудовому колективу заступника Голови Держаудитслужби Юлію Солянік.
....далі

 20.01.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов дав інтерв’ю журналістам Інформаційного агентства «Одеса-медіа»
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов 19 січня дав інтерв’ю журналістам Інформаційного агентства «Одеса-медіа».
....далі

 20.01.17.p

В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено «Пряма телефонна лінія»
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 23.01.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 722-31-80.
....далі

 20.01.17.p

Результати операційного аудиту, що проводився апаратом Південного офісу Держаудитслужби у 2016 році
За 2016 рік операційним аудитом охоплено фінансових та матеріальних ресурсів відповідно до платіжних доручень, наданих для моніторингу, на загальну суму 6,56 млрд грн.
....далі

 20.01.17.p

У Держаудитслужбі обговорили напрями розвитку державного фінансового контролю на центральному, регіональному та місцевому рівнях
19 січня у Держаудитслужбі відбувся круглий стіл на тему «Стимулювання розвитку системи державного фінансового контролю на центральному, регіональному та місцевому рівнях». У заході взяли участь експерти з вищих навчальних закладів та громадських організацій.
....далі

 19.01.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів апаратну нараду
Сьогодні начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів апаратну нараду. У роботі наради прийняли участь заступники начальника та начальники структурних підрозділів Офісу. Розглянули наступні питання.
....далі

 19.01.17.p

Ревізія бюджету Овідіопольського району за період з 01.01.2015 по 01.01.2017.
Повідомляємо, що з 24.01.2017 буде розпочато ревізію бюджету Овідіопольського району за період з 01.01.2015 по 01.01.2017.
....далі

 19.01.17.p

Аудитори Одещини виявили втрат на 609 тис. грн у Першотравневій сільській раді
Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже 609 тис. грн під час ревізії окремих питань Першотравневої сільської ради Лиманського району Одеської області. Перевірялася його фінансово-господарська діяльність за період з 01.01.2013 по 30.09.2016.
....далі

 17.01.17.p

Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечило відшкодування втрат майже на 14 млн грн у 2016 році
Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області протягом 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 13,73 млн грн.
....далі

 16.01.17.p

Указ Президента України
Указ Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 вересня 2016 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»
....далі

 16.01.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у ток-шоу «Прожектор»
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у ток-шоу «Прожектор» на телеканалі «7 канал».
....далі

 16.01.17.p

Аудитори Одещини протягом 2016 року забезпечили відшкодування втрат на 30,4 млн грн
Протягом січня – грудня 2016 року фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 30,4 млн грн.
....далі

 13.01.17.p

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради порушило фінансову дисципліну на суму понад 1,4 млн грн
Аудитори під час ревізії управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради (далі – УПСЗН) встановили фінансових порушень, які призвели до втрат, на загальну суму 1,47 млн грн за період з 01.01.2014 по 30.06.2016.
....далі

 12.01.17.p

Про функціонування «телефону довіри» у Південному офісі Держаудитслужби
Телефон довіри є одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку органів державного фінансового контролю з громадськістю.
....далі

 11.01.17.p  

В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведена «Пряма телефонна лінія»
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 12.01.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.
....далі

 11.01.17.p  

Таврійський ліцей мистецтв порушив фінансову дисципліну на понад мільйон гривень
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради
....далі

 10.01.17.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у ток-шоу «Прожектор»
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у ток-шоу «Прожектор» на телеканалі «7 канал». Тема програми: «Підсумки року. Страна.»
....далі

 6.01.17.p

Аудитори Херсонщини забезпечили надходжень до державного бюджету на понад 627 тис. грн
Зусиллями Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечено надходження коштів до загального та спеціального фонду державного бюджету на загальну суму 627 тис. грн упродовж 11 місяців 2016 року.
....далі

 5.01.17.p

В апараті Південного офісу Держаудитслужби проведена «Пряма телефонну лінія»
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 06.01.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 048(722-39-85).
....далі

 4.01.17.p

Одеські аудитори виявили втрат на майже 150 тис. грн під час ревізії Державного навчального закладу «Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту»
Під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності ДНЗ «Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту» фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 150 тис. грн. Ревізія охопила період з 01.09.2013 – 31.08.2016 року.
....далі

 3.01.17.p

Одеські аудитори виявили втрат на майже 186 тис. грн під час ревізії Державного навчального закладу "Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти"
Під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності ДНЗ "Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти"фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення
....далі

 30.12.16.p

Держаудитслужба за 11 місяців 2016 року попередила порушення у сфері закупівель на суму понад 4 млрд грн
За результатами аналізу закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – листопада 2016 року міжрегіональні територіальні органи Держаудитслужби попередили порушення у сфері закупівель на загальну суму майже 4,1 млрд грн. Зокрема, через виявлені фінансові порушення відмінено конкурсні торги на загальну суму 3,7 млрд грн. Укладених договорів розірвано на суму 400 млн грн.
....далі

 30.12.16.p

За 11 місяців 2016 року Держаудитслужба забезпечила відшкодування втрат на понад 569 млн грн
За 11 місяців 2016 року Держаудитслужба забезпечила відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму 569,5 млн грн. Зокрема, сума відшкодування втрат ресурсів, що були виявлені в попередні роки, становить майже 182,5 млн грн.
....далі

 29.12.16.p

В діяльності Комунального підприємства «Ланжерон» одеські аудитори виявили втрат на майже 244 тис. грн
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства «Ланжерон» фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 244 тис. грн. Ревізія охопила період з 01.10.2013 – 01.10.2016 року.
....далі

 28.12.16.p  

Сьогодні відбулась прес-конференція начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова
Тема прес-конференції: «Південний офіс Держаудитслужби: підсумки та плани».
....далі

 27.12.16.p

Шановні представники засобів масової інформації!
Запрошуємо Вас на прес-конференцію начальника Південного офісу Держаудитслужби Муратова Олега Михайловича.
....далі

 27.12.16.p

Південним офісом Держаудитслужби заплановано проведення «Прямої телефонної лінії»
Південним офісом Держаудитслужби заплановано проведення 28.12.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 728-36-86.
....далі

 26.12.16.p  

Олег Муратов взяв участь у ток-шоу «Прожектор»
22 грудня 2016 року начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у ток-шоу «Прожектор» на телеканалі «7 канал».
....далі

 26.12.16.p

Одеські аудитори виявили втрат на майже 126 тис. грн під час ревізії Великомихайлівської селищної ради
Під час позапланової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Великомихайлівської селищної ради фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 126 тис. грн. Ревізія охопила період з 01.01.2016 по 01.10.2016 року.
....далі

 23.12.16.p

Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечило відшкодування втрат на понад 13 млн грн за 11 місяців 2016 року
Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській областіпротягом січня – листопада 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 13,41 млн грн.
....далі

 22.12.16.p

Результати контролю за державними закупівлями
Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області за 11 місяців 2016 року
....далі

 21.12.16.p

Конкурс 18 січня 2017 року
Південний офіс Держаудитслужби відповідно до наказу від 21 грудня 2016 року № 92-о
....далі

 21.12.16.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Вечер на 7»
19 грудня 2016 року начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Вечер на 7» на телеканалах «7 канал».
....далі

 21.12.16.p

У відділі освіти Білгород-Дністровської міської ради допущено фінансових порушень на 546 тис. грн
Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже 546 тис. грн під час планової ревізії у відділі освіти Білгород-Дністровської міської ради. Перевірялася його фінансово-господарська діяльність за період з 01.04.2013 по 31.08.2016.
....далі

 20.12.16.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов завітав з подарунками до діток
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов завітав з подарунками до діток, що лікуються в дитячому відділенні Одеського обласного клінічного центру психічного здоров’я та дитячому відділенні Одеського обласного протитуберкульозного диспансеру.
....далі

 20.12.16.p

В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено «Пряма телефонна лінія»
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 21.12.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.
....далі

 19.12.16.p

16 грудня 2016 року відбулися установчі збори Громадської ради при Державній аудиторській службі України
Вітаючи присутніх на установчих зборах представників громадськості, Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова наголосила на необхідності участі інститутів громадянського суспільства у процесі реформування як держави загалом, так і органів влади зокрема.
....далі

 19.12.16.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів апаратну нараду
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів апаратну нараду з заступниками начальника та начальниками структурних підрозділів Офісу з поточних та проблемних питань, що виникли під час роботи аудиторів за останній тиждень.
....далі

 19.12.16.p

Управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м. Херсоні ради порушило фінансову дисципліну на понад 3,5 млн грн
Аудитори під час ревізії управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м. Херсоні ради (далі – УПСЗН) встановили фінансових порушень, які призвели до втрат, на загальну суму більш ніж 3,5 млн грн за період з 01.01.2014 по 30.06.2016.
....далі

 16.12.16.p

Про функціонування «телефону довіри»
Телефон довіри є одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку органів державного фінансового контролю з громадськістю.
....далі

 15.12.16.p  

Олег Муратов:«Я приглашаю общественность к взаимодействию»
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов дав інтерв’ю Інформаційному агентству «Одеса Медіа».
....далі

 15.12.16.p

В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено «Пряма телефонна лінія»
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 16.12.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 722-39-85.
....далі

 14.12.16.p

Аудитори Одещини за січень-листопад 2016 року забезпечили відшкодування втрат майже на 26 млн грн
Протягом січня – листопада 2016 року фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 25,9 млн грн.
....далі

 13.12.16.p

Конкурс 04-06 січня 2017 року
Перелік посад державної служби Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області
....далі

 13.12.16.p  

Сьогодні начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів апаратну нараду
Під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова сьогодні, 13 грудня, відбулась апаратна нарада з наступних питань.
....далі

 13.12.16.p  

Олег Муратов взяв участь у програмі «Газетный дождь»
10 грудня 2016 року начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Газетный дождь» на телеканалах Gtv, А-1, Gnews.
....далі

 13.12.16.p

Аудитори виявили порушень майже на півмільйона гривень під час ревізії виконавчого комітету Новокаховської міської ради
Під час ревізії міського бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Новокаховської міської ради (далі – Виконком) фахівці встановили порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 479 тис. грн за період з 01.08.2011 по 31.07.2016.
....далі

 12.12.16.p  

Олег Муратов взяв участь у програмі «Пресс-эксперт»
8 грудня 2016 року начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Пресс-эксперт» на телеканалах Gtv, А-1, Gnews.
....далі

 12.12.16.p

Начальник Південного офісу Держаудитслужби відвідав з робочим візитом м. Чорноморськ
Згідно з планом контрольно-ревізійної роботи апарату Південного офісу Держаудитслужби, сьогодні, 12 грудня, розпочалась ревізія фінансово-господарської діяльності бюджету м. Чорноморськ за період з 01.01.2013 року по завершений місяць 2016 року.
....далі

 12.12.16.p

В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено
В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 13.12.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 722-31-80.
....далі

 9.12.16.p

В Управлінні праці та соціального захисту населення Корабельної районної у м. Херсоні ради виявлено порушення на понад 1,5 млн грн
Аудитори встановили фінансових порушень, які призвели до втрат, на загальну суму 1,6 млн грн в Управлінні праці та соціального захисту населення Корабельної районної у м. Херсоні ради (далі – УПСЗН) за період з 01.01.2014 по 30.06.2016.
....далі

 8.12.16.p

Оголошення про функціонування телефонів довіри Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
Звертаємося до небайдужих мешканців міст і районів: якщо комусь відомі конкретні випадки щодо порушення
....далі

 7.12.16.p  

Олег Муратов виступив в програмі «Тема дня»
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов виступив в програмі «Тема дня» на одеському телеканалі «ГРАД».
....далі

 7.12.16.p

Херсонські аудитори зробили висновок щодо вкрай слабкого рівня внутрішнього контролю на ДП «Новотроїцький елеватор»
У 2013-2015 роках ДП «Новотроїцький елеватор» перебував у кризовому стані. Справа про банкрутство підприємства розглядається у суді.
....далі

 6.12.16.p

Держаудитслужба проведе низку заходів у межах Всеукраїнського тижня права
Державна аудиторська служба України проведе низку заходів, які відбудуться в межах Всеукраїнського тижня права.
....далі

 5.12.16.p  

Сьогодні начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів апаратну нараду
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Кілійського управління водного господарства Одеської області фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат, на суму 345 тис. грн.
....далі

 5.12.16.p

В Кілійському управлінні водного господарства допущено фінансових порушень на 345 тис. грн
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Кілійського управління водного господарства Одеської області фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат, на суму 345 тис. грн.
....далі

 2.12.16.p

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області за 10 місяців 2016 року провели 4 аудити
У підсумку за результатами аудитів встановлено:
....далі

 1.12.16.p

Конкурс 14 грудня 2016 року
Південний офіс Держаудитслужби відповідно до наказу від 28 листопада 2016 року
....далі

 30.11.16.p

Аудитори Херсонщини виявили порушення вимог чинного законодавства при закупівлі дитячих путівок
Управлінням Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області за зверненням правоохоронного органу проведено дослідження дотримання підприємствами, установами та організаціями області законодавства у сфері закупівель.
....далі

 29.11.16.p

Інформація про стан розгляду звернень громадян
Протягом січня-жовтня 2016 року звернулось 237 громадян із 119 зверненнями, з яких: від громадян поштою – 53 звернення, від громадян на особистому прийомі – 13, через уповноважену особу – 1, через органи влади – 18, від інших органів та установ – 33, через ЗМІ – 1.
....далі

 28.11.16.p  

Апаратна нарада в Південному офісі Держаудитслужби
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів апаратну нараду з заступниками начальника та начальниками структурних підрозділів Офісу з поточних та проблемних питань, що виникли під час роботи аудиторів за останній тиждень.
....далі

 28.11.16.p

Південним офісом Держаудитслужби заплановано проведення
Південним офісом Держаудитслужби заплановано проведення 29.11.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 728-36-86.
....далі

 25.11.16.p  

Економічне навчання для представників апарату Південного офісу Держаудитслужби
Відбулись загальні заняття з економічних навчань для представників апарату Південного офісу Держаудитслужби.
....далі

 25.11.16.p

Департаментом праці та соціальної політики Одеської міської ради допущено фінансових порушень на 3,5 млн грн
Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби провели ревізію в Департаменті праці та соціальної політики Одеської міської ради.
....далі

 24.11.16.p

Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби
Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби провели в Департаменті праці та соціальної політики Одеської міської ради ревізію використання коштів, виділених з державного бюджету на компенсацію середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом
....далі

 23.11.16.p  

Олег Муратов взяв участь у програмі «Час Юрія Котляревського»
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Час Юрія Котляревського»
....далі

 23.11.16.p

Аудитори Херсонщини, котрі підлягають е-декларуванню, своєчасно оприлюднили свої доходи
Управлінням Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області на виконання вимог Закону України
....далі

 22.11.16.p

Підсумки роботи апарату Південного офісу Держаудитслужби за січень-жовтень 2016 року
Протягом січня – жовтня 2016 року фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 25,2 млн грн.
....далі

 21.11.16.p

Шахраї намагаються виманювати у людей гроші, представляючись працівниками Держаудитслужби
Держаудитслужбі стало відомо про непоодинокі випадки, коли невідомі особи, телефонуючи та представляючись працівниками Державної аудиторської служби України, намагалися виманювати у громадян гроші. Зокрема, шахраї пропонували надання певних послуг за умови переказу громадянами грошей на відповідні рахунки.
....далі

 21.11.16.p

При проведенні трьох державних фінансових аудитів, на Херсонщині досліджено використання коштів на понад третину мільярда гривень
Від початку року фахівцями Держаудитслужби в області проведено два аудити діяльності суб’єктів господарювання і аудит виконання бюджетної програми.
....далі

 18.11.16.p  

Олег Муратов взяв участь у програмі «Інтерв’ю дня»
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов
....далі

 18.11.16.p

Південним офісом Держаудитслужби буде проведено
Південним офісом Держаудитслужби буде проведено 21.11.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 728-33-85.
....далі

 17.11.16.p

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комунальної установи
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комунальної установи «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В.С.Василька» фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 422 тис. грн. Ревізія охопила період з 01.01.2013 по 31.05.2016.
....далі

 16.11.16.p  

За 10 місяців ц.р. під час операційного аудиту Держаудитслужба виявила факти незаконного та неефективного використання державних ресурсів майже на 650 млн грн
Протягом січня – жовтня 2016 р. під час проведення державного фінансового аудиту окремих господарських операцій (операційний аудит) на найбільших суб’єктах господарювання державного сектору економіки Держаудитслужба виявила 557 фактів незаконного та неефективного використання державних ресурсів на суму 649,1 млн грн.
....далі

 16.11.16.p  

15 листопада 2016 р. відбулось Розширене
15 листопада 2016 р. відбулось Розширене засідання колегії Південного офісу Держаудитслужби
....далі

 15.11.16.p  

Сьогодні відбулась прес-конференція директора Департаменту операційного аудиту Держаудитслужби України
Сьогодні відбулась прес-конференція директора Департаменту операційного аудиту Держаудитслужби України Аніщенко Світлани Вікторівни та начальника Південного офісу Держаудитслужби Муратова Олега Михайловича.
....далі

 14.11.16.p

Повідомляємо затверджені Графіки особистого прийому громадян керівництвом управлінь
Повідомляємо затверджені Графіки особистого прийому громадян керівництвом управлінь Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській та Херсонській областях.
....далі

 11.11.16.p

Шановні представники засобів масової інформації!
Запрошуємо Вас на прес-конференцію директора Департаменту операційного аудиту Держаудитслужби України Аніщенко Світлани Вікторівни та начальника Південного офісу Держаудитслужби Муратова Олега Михайловича.
....далі

 10.11.16.p

Працювати на зміцнення і авторитет нової служби
9 листопада 2016 року в управлінні Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
....далі

 9.11.16.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 243 тис. грн під час планової ревізії виконання селищного бюджету, фінансово-господарської діяльності Саратської селищної ради Одеської області. Під час контрольного заходу перевірено фінансово-господарську діяльність ради за період з 01.03.2015 по 31.08.2016.
....далі

 8.11.16.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов дав інтерв’ю незалежному інтернет-виданню «Рупор Одессы».
....далі

 8.11.16.p

Південним офісом Держаудитслужби заплановано проведення
Південним офісом Держаудитслужби заплановано проведення 09.11.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 728-36-86.
....далі

 7.11.16.p

У Південному офісі Держаудитслужби функціонує «телефон довіри».
Якщо вам відомі випадки порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного.
....далі

 4.11.16.p

Оголошення
Південний офіс Держаудитслужби оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби
....далі

 4.11.16.p  

Відбулись загальні заняття з економічних навчань
Відбулись загальні заняття з економічних навчань для представників Південного офісу Держаудитслужби.
....далі

 4.11.16.p

Південним офісом Держаудитслужби буде проведено
Південним офісом Держаудитслужби буде проведено 07.11.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.
....далі

 3.11.16.p  

Представник Південного офісу Держаудитслужби – головний державний аудитор
Представник Південного офісу Держаудитслужби – головний державний аудитор відділу контролю у соціальній сфері та культури Ольга Вдовиченко взяла участь у другому етапі пілотної програми навчання жінок-державних службовців в Одеській області.
....далі

 2.11.16.p

Повідомляємо про затвердження Графіку особистого прийому громадян
Повідомляємо про затвердження Графіку особистого прийому громадян начальником та заступниками начальника Південного офісу Держаудитслужби.
....далі

 2.11.16.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат, на суму понад 305 тис. грн під час ревізії Державного підприємства «Дослідне господарство «Мирнопільське». Перевірялись окремі питання його фінансово-господарської діяльності за період з 01.01.2013 по 01.04.2016.
....далі

 1.11.16.p

Порушення, що призвели до втрат, на суму 175 тис. грн, виявили фахівці Держфінінспекції в Одеській області
Порушення, що призвели до втрат, на суму 175 тис. грн, виявили фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії Державного навчального закладу "Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування".
....далі

 31.10.16.p

Протягом січня – вересня 2016 року за матеріалами Держаудитслужби правоохоронці розпочали 521 досудове розслідування
Протягом трьох кварталів 2016 року за матеріалами ревізій та перевірок, які проводила Держаудитслужба, правоохоронні органи розпочали 521 досудове розслідування (з урахуванням результатів перевірок правоохоронних органів, до яких працівників Держаудитслужби було залучено як спеціалістів) і вручили 127 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Про це повідомила Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова під час розширеного засідання Колегії Держаудитслужби сьогодні.
....далі

 28.10.16.p

Держаудитслужба за три квартали 2016 року попередила порушення у сфері закупівель на суму 3 млрд грн
За результатами аналізу закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – вересня 2016 року Держаудитслужба попередила
....далі

 28.10.16.p

За 9 місяців 2016 року Держаудитслужба забезпечила відшкодування втрат на понад 474 млн грн
За 9 місяців 2016 року Держаудитслужба забезпечила відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів
....далі

 27.10.16.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов дав інтерв’ю Інформаційному агентству «Одеса Медіа»
Олег Муратов: «Хочу, чтобы Южный офис Государственной аудиторской службы стал лучшим в Украине»
....далі

 27.10.16.p

Вітання
Вітання з днем народження
....далі

 26.10.16.p  

На запрошення Подільського міського голови та голови Подільської районної ради відбулася робоча поїздка
На запрошення Подільського міського голови та голови Подільської районної ради відбулася робоча поїздка начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова на північ Одеської області до Подільського району і міста Подільськ.
....далі

 26.10.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 27.10.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 722-31-80.
....далі

 25.10.16.p  

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Вечер на 7» на 7-му телеканалі Одеси
Тема інтерв’ю: «Робота Державної аудиторської служби».Трансляція програми відбулась 22 жовтня 2016.
....далі

 25.10.16.p

Відділом моніторингу та перевірок державних закупівель Південного офісу Держаудитслужби
Відділом моніторингу та перевірок державних закупівель Південного офісу Держаудитслужби проведено аналіз процедури відкритих торгів Управління освіти Біляївської районної державної адміністрації Одеської області на будівництво Хлібодарського навчально-виховного комплексу.
....далі

 24.10.16.p  

20 жовтня 2016 року начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов
20 жовтня 2016 року начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Время Игоря Покровского» на телеканалі «Медіа Інформ».
....далі

 24.10.16.p

Результати роботи відділу моніторингу та перевірок державних закупівель Південного офісу Держаудитслужби станом на 21.10.2016 року
Південним офісом Державної аудиторської служби здійснюється контроль у сфері закупівель шляхом проведення постійного моніторингу закупівель та виїзних перевірок закупівель.
....далі

 21.10.16.p  

Повідомляємо, що 19 жовтня 2016 року начальник Південного офісу Держаудитслужби
Повідомляємо, що 19 жовтня 2016 року начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Реальне життя» на телеканалах Gtv, А-1, Gnews.
....далі

 21.10.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 24.10.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.
....далі

 20.10.16.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області протягом січня – вересня 2016 року забезпечили усунення порушень
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області протягом січня – вересня 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 22,9 млн грн.
....далі

 19.10.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 20.10.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 728-33-67.
....далі

 18.10.16.p

Держаудитслужба розпочала ревізії у 18-ти відділеннях Пенсійного фонду
Державна аудиторська служба України та її територіальні органи на початку жовтня ц.р. розпочали ревізії у 18-ти відділеннях Пенсійного фонду України, що розташовані у 15-ти областях.
....далі

 17.10.16.p

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов і весь колектив офісу сердечно вітають головного спеціаліста-юрисконсульта
....далі

 13.10.16.p    

Сьогодні, 13 жовтня, Голова Державної аудиторської служби України Лідія Володимирівна Гаврилова
Сьогодні, 13 жовтня, Голова Державної аудиторської служби України Лідія Володимирівна Гаврилова у присутності колективу представила нового керівника. Південний офіс Держаудитслужби очолив Олег Михайлович Муратов.
....далі

 7.10.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 10.10.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 728-36-65.
....далі

 6.10.16.p

Держаудитслужба виявила порушень під час використання бюджетних коштів для проведення проміжних виборів народних депутатів України на 345 тис. грн
Держаудитслужба провела ревізії використання бюджетних коштів, виділених на підготовку та проведення проміжних виборів народних депутатів України 17 липня 2016 року, у семи окружних виборчих комісіях одномандатних виборчих округів (ОВК ОВО). Під час ревізій виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, загалом на 345,5 тис. грн.
....далі

 5.10.16.p

У вересні-жовтні 2016 року Одеським регіональним інститутом державного управління
У вересні-жовтні 2016 року Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України Управлінням підвищення кваліфікації кадрів проведено 4 одноденних семінарів-навчань за темою: «Запобігання та протидія проявам корупції в органах публічної влади» з працівниками Держфінінспекції в Одеській області, де присутні були ознайомлені з основними вимогами, які висуваються до держслужбовців.
....далі

 4.10.16.p

Держаудитслужба виявила багатомільйонні порушення під час перевірки компенсації роботодавцям мобілізованих працівників, виплат переселенцям та усіх видів соцдопомоги, пільг і субсидій
Держаудитслужба проводить ревізії використання бюджетних коштів, виділених на компенсацію підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу під час мобілізації на особливий період, та надання щомісячної адресної допомоги переселенцям із зони АТО та тимчасово окупованої території України для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
....далі

 3.10.16.p

Держаудитслужба виявила порушень під час ревізій Державного агентства України з управління зоною відчуження на 120 млн грн
Під час ревізій окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного агентства України з управління зоною відчуження та підприємств, що належать до сфери його управління, Держаудитслужба виявила порушень фінансового законодавства, що призвели до недоотримання підприємствами 80 млн грн та зайвого використання бюджетних коштів на суму 40 млн грн. Ревізіями було охоплено період з 01.10.2011 по 01.04.2016.
....далі

 28.09.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення 29.09.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 728-36-86.
....далі

 27.09.16.p

У Держаудитслужбі розпочалася триденна робоча зустріч з представниками Експертної місії TAIEX щодо моніторингу та контролю закупівель
26 вересня у Державній аудиторській службі України розпочалася робоча зустріч з представниками Експертної місії TAIEX щодо моніторингу та контролю державних закупівель.
....далі

 26.09.16.p

Протягом 8 місяців 2016 року Держаудитслужба виявила порушень у сфері держзакупівель на суму 8,6 млрд грн
Протягом січня – серпня 2016 року Держаудитслужба виявила порушень у сфері державних закупівель загалом на суму 8,6 млрд грн.
....далі

 23.09.16.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії комунального закладу «Татарбунарська центральна районна лікарня»
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії комунального закладу «Татарбунарська центральна районна лікарня» виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 523 тис. грн.
....далі

 22.09.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 23.09.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 728-36-65.
....далі

 21.09.16.p

Держаудитслужба діє в межах повноважень та згідно із законодавством
На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 29.09.2015 № 38163/2/1-15 до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14.09.2015 № 3223-01/30461-01, п. 1 протокольного рішення Кабінету Міністрів України від 31.08.2015 № 93 та п. 2.19 Плану контрольно-ревізійної роботи на IV квартал 2015 року Державна фінансова інспекція України провела ревізію фінансово-господарської діяльності ПАТ «Укргідроенерго» та його філій за період з 01.01.2014 по 30.10.2015, якою встановлено низку порушень та недоліків, що відображені в акті від 09.02.2016 № 05-21/10.
....далі

 16.09.16.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Державного навчального закладу
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Державного навчального закладу «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу» виявили фінансові порушення, що призвели до втрат, на суму майже 551 тис. грн.
....далі

 15.09.16.p

Команда Держаудитслужби успішно розпочала ХІХ Спартакіаду серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади
Відкриття ХІХ Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади відбулося 10 вересня ц.р. у НСК «Олімпійський». Участь у цьому заході взяла й спортивна команда Державної аудиторської служби України.
....далі

 14.09.16.p

Держаудитслужба підтвердила неправомірність відчуження з державної власності урочища «Межигір'я», що завдало збитків на понад 428 млн грн
Державна аудиторська служба України разом із Генеральною прокуратурою України у серпні 2016 року провела перевірку Національної акціонерної компанії «Надра України» стосовно законності відчуження 2007 року переданого до її статутного капіталу майна, а саме: будівель, споруд комплексу відпочинку «Пуща-Водиця» урочища «Межигір'я», на користь комерційної структури.
....далі

 13.09.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 14.09.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.
....далі

 12.09.16.p

Під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності
Під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Державного навчального закладу «Одеський професійний ліцей морського транспорту» за період з 01.09.2011 року по 30.06.2016 року, встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 276 тис. грн.
....далі

 9.09.16.p

Протягом січня – серпня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області
Протягом січня – серпня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 20,7 млн грн.
....далі

 7.09.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 08.09.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 728-33-85.
....далі

 6.09.16.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 628 тис. грн під час планової ревізії виконання сільського бюджету, фінансово-господарської діяльності Приморської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області за період з 01.01.2012 по 29.02.2016.
....далі

 5.09.16.p

Держаудитслужба виявила втрат на 1,6 млн грн під час ревізії Міністерства охорони здоров'я України
Фахівці Державної аудиторської служби України під час планової ревізії у Міністерстві охорони здоров'я України виявили низку проблем в організації
....далі

 29.08.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 30.08.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 722-31-80.
На Ваші запитання буде відповідати начальник відділу організаційної роботи Леонова Інна Анатоліївна.
....далі

 22.08.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення 22.08.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 728-36-86.
На Ваші запитання буде відповідати завідувач сектору внутрішнього аудиту Лосюк Галина Володимирівна.
....далі

 19.08.16.p

Державна служба України у справах війни та учасників АТО зайво сплатила понад 20 млн грн за послуги з психологічної реабілітації постраждалих – Держаудитслужба
Порушення, що призвели до втрати майже 20,5 млн грн, виявили фахівці Держаудитслужби під час ревізії Державної служби України у справах війни та учасників антитерористичної операції.
....далі

 18.08.16.p

Під час ревізій у Держрезерві працівники Держаудистлужби виявили порушень на 28 млн грн
Під час ревізій у системі Державного агентства резерву України фахівці Держаудитслужби виявили порушень на суму майже 28 млн грн.
....далі

 17.08.16.p

Лідія Гаврилова: Реорганізація спрямована не на зміну вивіски органу влади, а на вдосконалення його роботи
На сьогодні Державна аудиторська служба України повноцінно розпочала свою роботу. На фінішну пряму вийшов процес реформування її територіальних підрозділів.
....далі

 15.08.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 18.07.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.
....далі

 12.08.16.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії Державного підприємства «Чорноморсько-Азовське виробничо-експлуатаційне управління морських шляхів» виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 9 913 тис. грн.
....далі

 11.08.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 12.08.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.
....далі

 5.08.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 08.08.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 728-36-65.
....далі

 4.08.16.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії ревізією бюджету
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії ревізією бюджету, фінансово-господарської діяльності Випасненської сільської ради Білгород-Дністровського району виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 140 тис. грн.
....далі

 2.08.16.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії сільського бюджету
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії сільського бюджету, фінансово-господарської діяльності Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 428 тис. грн.....
....далі

 1.08.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 02.08.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 728-33-67.....
....далі

 27.07.16.p

Кабінет Міністрів України взяв на себе координацію діяльності Державної аудиторської служби України
Відповідно до урядової постанови від 22 липня 2016 року № 469 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» координацію діяльності органу....
....далі

 27.07.16.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії ревізією селищного бюджету, фінансово-господарської діяльності Затоківської селищної ради Білгород-Дністровської міської ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 568 тис. грн. Перевірений період – з 01.07.2012 по 29.02.2016 року.....
....далі

 25.07.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення 26.07.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 728-36-86.....
....далі

 22.07.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення 22.08.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 728-36-86.....
....далі

 21.07.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 22.07.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 722-31-80.....
....далі

 20.07.16.p

Робота зі зверненнями громадян, що надійшли до Держфінінспекції в Одеській області за період з 01.01.2016 по 06.07.2016
Протягом І півріччя 2016 року до Держфінінспекції в Одеській області звернулось 165 громадян із 69 зверненнями, з яких: від громадян поштою – 29 звернення, від громадян на особистому прийомі – 13, через уповноважену особу – 1, через органи влади – 10, від інших органів та установ – 16, через ЗМІ – 1.....
....далі

 15.07.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 18.07.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 724-35-18.....
....далі

 12.07.16.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії Державного підприємства «Чорноморсько-Азовське виробничо-експлуатаційне управління морських шляхів»....
....далі

 8.07.16.p

В Держфінінспекції в Одеській області функціонує «телефон довіри»:
В Держфінінспекції в Одеській області функціонує «телефон довіри»....
....далі

 7.07.16.p

Протягом січня – червня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області
Протягом січня – червня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 14,8 млн грн.....
....далі

 6.07.16.p

Проведено розширений семінар для внутрішніх аудиторів центральних органів виконавчої влади
У межах міжнародної співпраці між Державною аудиторською службою України і Міністерством фінансів Королівства Нідерланди 01 липня 2016 року проведено семінар «Методологічні та практичні аспекти розвитку внутрішнього аудиту та внутрішнього контролю» для 100 внутрішніх аудиторів центральних органів виконавчої влади і Київської міської державної адміністрації.....
....далі

 5.07.16.p

Від початку року державні фінансові аудитори виявили під час операційного аудиту ризикові операції та фінансові порушення на суму майже 343 млн грн
Протягом п'яти місяців 2016 року під час здійснення попереднього фінансового контролю за фінансовими операціями....
....далі

 4.07.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 05.07.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 722-39-85.....
....далі

 1.07.16.p

В діяльності Державного вищого навчального закладу «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу» одеські фінінспектори виявили втрат на 184 тис. грн
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Державного вищого навчального закладу «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу»....
....далі

 30.06.16.p

Держфінінспекція вживає заходи для захисту державних інтересів
Держфінінспекція вживає всі можливі заходи для захисту державних інтересів....
....далі

 29.06.16.p

Відбувся навчальний візит делегації Держаудитслужби до Королівства Нідерланди
На запрошення Національної академії економіки та фінансів Міністерства фінансів Королівства Нідерланди працівники Держаудитслужби (Держфінінспекції) на чолі з Головою Держаудитслужби Лідією Гавриловою в червні поточного року у Королівстві Нідерланди (м. Гаага) вивчали досвід цієї країни щодо функціонування системи державного фінансового контролю та діяльності органів державного фінансового контролю.....
....далі

 24.06.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення 29.06.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 728-36-35.....
....далі

 17.06.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення 21.06.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 724-35-18.
На Ваші запитання буде відповідати начальник відділу по роботі з персоналом Маломанова Ірина Геннадіївна.....
....далі

 16.06.16.p

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комунального закладу
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комунального закладу «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму майже 720 тис. грн.....
....далі

 15.06.16.p

У Держфінінспекції визначили переможців конкурсу дитячого малюнка "Я – з родини ревізорів"
У Держфінінспекції підбили підсумки конкурсу дитячого малюнка "Я – з родини ревізорів", який уже сьомий рік поспіль організовує Об'єднана профспілкова організація працівників органів Держфінінспекції України до Міжнародного дня захисту дітей.....
....далі

 14.06.16.p

Держфінінспекція виявила в держлісгоспах незаконну рубку дерев на 132 млн грн та відчуження земель на понад 36 млн грн
Фахівці Держфінінспекції та її територіальних органів під час ревізій окремих питань фінансово-господарської діяльності підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, виявили фінансових порушень на загальну суму понад 261 млн грн, у тому числі порушень, що призвели до втрат, на суму більш як 215 млн грн.....
....далі

 13.06.16.p

Фінансові інспектори виявили в Київському національному університеті технологій та дизайну втрат майже на 5 млн грн
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Київського національного університету технологій та дизайну фахівці Держфінінспекції виявили порушення фінансової дисципліни на суму 5,4 млн грн. З них майже 5 млн грн становлять порушення, що призвели до втрат.....
....далі

 9.06.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення 10.06.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 728-36-86.....
....далі

 8.06.16.p

Держфінінспекція за 5 місяців 2016 року попередила порушення у сфері держзакупівель на суму 1,5 млрд грн
За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – травня 2016 року територіальні органи Держфінінспекції України попередили порушення у сфері держзакупівель на загальну суму понад 1,5 млрд грн.....
....далі

 7.06.16.p

У Держфінінспекції підбили проміжні підсумки співпраці з Міністерством фінансів Королівства Нідерланди
У Держфінінспекції було підбито проміжні підсумки співпраці з Міністерством фінансів Королівства Нідерланди, яка здійснюється відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння щодо співробітництва між Державною фінансовою інспекцією України та Міністерством фінансів Королівства Нідерланди.....
....далі

 6.06.16.p

Протягом січня – травня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області
Протягом січня – травня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 13,2 млн грн.....
....далі

 3.06.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 06.06.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 722-39-85.....
....далі

 2.06.16.p

У Національному медуніверситеті ім. О.О.Богомольця виявлено втрат майже на 3,5 млн грн
Під час ревізії у Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця працівники Держфінінспекції України виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму майже 3,5 млн грн. Ревізія охопила період фінансово-господарської діяльності університету з 01.10.2012 по 01.12.2015.....
....далі

 1.06.16.p

Під час ревізії в Держсільгоспінспекції виявлено втрат на понад 7 млн грн
Фахівці Держфінінспекції провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Державної інспекції сільського господарства України та її 14 територіальних органів.....
....далі

 26.05.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 27.05.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 728-33-67.....
....далі

 25.05.16.p

Державна аудиторська служба України і створена, і фінансується цілком законно – Голова Держаудитслужби
Державна аудиторська служба України і створена, і фінансується відповідно до вимог українського законодавства, заявила Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова.....
....далі

 23.05.16.p

Працівники Держфінінспекції відзначили Всесвітній день вишиванки
Працівники Держфінінспекції відзначили відносно нове, але вже доволі популярне у всьому світі свято – Всесвітній день вишиванки.....
....далі

 20.05.16.p

Повідомляємо, що 19.05.2016 року відбулось розширене засідання колегії
Повідомляємо, що 19.05.2016 року відбулось розширене засідання колегії Державної фінансової інспекції в Одеській області «Про підсумки роботи Держфінінспекції в Одеській області за січень-березень 2016 року».....
....далі

 19.05.16.p

Перші практичні кроки у сфері ІТ-аудиту
У межах міжнародної співпраці між Державною фінансовою інспекцією України та Міністерством фінансів Королівства Нідерланди з 11 по 13 травня 2016 року для вітчизняних внутрішніх аудиторів вперше було організовано та проведено практичний тренінг із основних аспектів організації та проведення ІТ-аудиту.....
....далі

 18.05.16.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області взяли участь у короткостроковому тематичному семінарі
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області взяли участь у короткостроковому тематичному семінарі «Актуальні проблеми державного управління та місцевого самоврядування» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад та осіб, зарахованих до кадрового резерву на ці посади з Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей в управлінні підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.....
....далі

 16.05.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення 17.05.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 724-35-18.....
....далі

 13.05.16.p

Розпочато черговий пілотний проект з внутрішнього аудиту ефективності в галузі реклами
10 травня 2016 року у межах міжнародного співробітництва Держфінінспекції України з Міністерством фінансів Королівства Нідерланди розпочато проведення пілотного проекту з внутрішнього аудиту ефективності в Київській міській державній адміністрації. Об'єктом аудиту було обрано процес "Видача дозволів на розміщення зовнішньої реклами в м. Києві".....
....далі

 12.05.16.p

Протягом січня – квітня 2016 року фахівці Держфінінспекції
Протягом січня – квітня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 11,2 млн грн.....
....далі

 10.05.16.p

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Одеського національного університету імені І.І. Мечникова фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 767 тис. грн. Ревізія охопила період з 01.04.2014 по 01.03.2016 року.....
....далі

 6.05.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 10.05.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 722-39-85.....
....далі

 5.05.16.p

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Любашівської центральної районної лікарні
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Любашівської центральної районної лікарні фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 617 тис. грн. Ревізія охопила період з 01.07.2013 по 31.12.2015 року.....
....далі

 4.05.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення 29.04.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 728-36-86.....
....далі

 28.04.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення 29.04.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 728-36-86.....
....далі

 27.04.16.p

Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності
Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності (в тому числі використання бюджетних коштів, виділених з резервного фонду державного бюджету у зв’язку з оголошеною мобілізацією)....
....далі

 26.04.16.p

За І квартал 2016 року Держфінінспекція забезпечила відшкодування втрат на понад 190 млн грн
Протягом першого кварталу 2016 року Держфінінспекція України та її територіальні органи забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави загалом на 190,1 млн грн.
....далі

 25.04.16.p

Держфінінспекція за 3 місяці 2016 року попередила порушення у сфері держзакупівель на суму 815 млн грн.
За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – березня 2016 року територіальні органи Держфінінспекції України попередили порушення у сфері держзакупівель на загальну суму 815 млн грн.
....далі

 25.04.16.p

За січень – березень 2016 року за матеріалами Держфінінспекції правоохоронці розпочали понад 200 досудових розслідувань
Упродовж першого кварталу 2016 року за матеріалами ревізій та перевірок, які проводили Держфінінспекція України та її територіальні органи, правоохоронні органи розпочали 206 досудових розслідувань......
....далі

 21.04.16.p

Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності військової частини 1485...
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму майже 174 тис. грн......
....далі

 20.04.16.p

Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності військової частини 2138...
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму майже 165 тис. грн......
....далі

 19.04.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення 20.04.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії»
На Ваші запитання буде відповідати начальник відділу по роботі з персоналом Маломанова Ірина Геннадіївна.
....далі

 18.04.16.p

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комунальної установи «Одеська обласна клінічна лікарня» фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комунальної установи «Одеська обласна клінічна лікарня» фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 775,5 тис. грн. Ревізія охопила період з 01.09.2013 по 30.11.2015 року.
....далі

 15.04.16.p

Ревізія на ДП «НАЕК «Енергоатом» триває
Фахівці Державної фінансової інспекції України проводять ревізію фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом».....
....далі

 14.04.16.p

Відділом державного фінансового аудиту Держфінінспекції в Одеській області проведено
Відділом державного фінансового аудиту Держфінінспекції в Одеській області проведено державний фінансовий аудит діяльності Одеської дирекції УДППЗ «Укрпошта» за період з 01.01.2014 по 31.12.2015 року.....
....далі

 13.04.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення 14.04.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії»
На Ваші запитання буде відповідати завідувач сектору внутрішнього аудиту Лосюк Галина Володимирівна.
....далі

 13.04.16.p

Держфінінспекція провела черговий тренінг з ключових аспектів внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту
У межах міжнародної співпраці між Державною фінансовою інспекцією України та Міністерством фінансів Королівства Нідерланди.....
....далі

 07.04.16.p

Представник Держфінінспекції в Одеській області
Представник Держфінінспекції в Одеській області – провідний державний фінансовий інспектор відділу контролю у соціальній сфері та культурі Ольга Вдовиченко взяла участь у заході під назвою: Тренінг «Підвищення ефективності діяльності жінок держслужбовців Одещини».....
....далі

 06.04.16.p

Протягом січня – березня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень
Протягом січня – березня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 7,6 млн грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, підприємств та установ додатково надійшло майже 1,9 млн грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму 5,7 млн грн.....
....далі

 05.04.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 06.04.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 728-33-67.....
....далі

 30.03.16.p

Сьогодні, 30 березня, в.о. начальника Держфінінспекції в Одеській області
Сьогодні, 30 березня, в.о. начальника Держфінінспекції в Одеській області Король Валентина Вікторівна взяла участь у роботі «круглого столу» за темою....
....далі

 29.03.16.p

Представляючись Головою Державної аудиторської служби України, шахраї намагаються виманювати у людей гроші
Держфінінспекції стало відомо про непоодинокі випадки, коли невідомі особи, телефонуючи та представляючись Головою Державної аудиторської служби України, намагалися виманювати у громадян кошти. Зокрема, шахраї пропонували надання певних послуг за умови переказу громадянами коштів на відповідні рахунки.....
....далі

 28.03.16.p

Проведеною плановою ревізією фінансово-господарської діяльності
Проведеною плановою ревізією фінансово-господарської діяльності Відділу освіти і науки Білгород-Дністровської районної державної адміністрації (далі – відділ освіти) за період з 01.06.2011 по 31.10.2015 року, встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 536,82 тис. грн.....
....далі

 25.03.16.p

ПАТ «Укргазвидобування» знову не допустило Держфінінспекцію до проведення перевірки
Керівництво Публічного акціонерного товариства «Укргазвидобування» (ПАТ «Укргазвидобування») 22 березня ц.р. вкотре....
....далі

 24.03.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення 25.03.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 728-36-42.....
....далі

 23.03.16.p

Управління обласної ради з майнових відносин зайво сплатило підрядникам 266 тис. грн
Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 266 тис. грн виявили фахівці Держфінінспекції....
....далі

 21.03.16.p

За два місяці 2016 року Держфінінспекція попередила порушення у сфері держзакупівель майже на 600 млн грн
За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня....
....далі

 18.03.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 21.03.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 728-36-65.....
....далі

 16.03.16.p

Протягом січня – лютого 2016 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень
Протягом січня – лютого 2016 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 5 млн грн.....
....далі

 15.03.16.p

Українські аудитори продовжують набувати професійного досвіду
З 22 лютого по 12 березня 2016 року в межах міжнародної співпраці між Державною фінансовою інспекцією України....
....далі

 14.03.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення 15.03.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 724-35-18.....
....далі

 11.03.16.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Комунальної установи «Одеський обласний онкологічний диспансер» виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму майже 694 тис. грн.....
....далі

 09.03.16.p

Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 593 тис. грн виявили фахівці
Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 593 тис. грн виявили фахівці Держфінінспекції в Одеськійобласті під час ревізії Роздільнянської міської ради Одеської області.....
....далі

 03.03.16.p

Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму майже
Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму майже 600 тис. грн виявили фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час позапланової ревізії....
....далі

 03.03.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення 04.03.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії» за телефоном 728-36-86.....
....далі

 02.03.16.p

Під час позапланової ревізії фінансово-господарської діяльності Державного підприємства Дослідного господарства
Під час позапланової ревізії фінансово-господарської діяльності Державного підприємства Дослідного господарства «Новоселівське» Селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 963,5 тис. грн. Ревізія охопила період роботи підприємства з 01.01.2010 по 31.12.2011р.....
....далі

 29.02.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 01.03.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 722-31-80.....
....далі

 23.02.16.p

Повідомлення про розміщення проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання порушенням у сфері державних закупівель" на урядовому веб-сайті "Громадянське суспільство і влада" для громадського обговорення
З метою зміцнення законності в сфері державних закупівель та запобігання правопорушенням розроблено проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання порушенням у сфері державних закупівель" (далі –проект закону).....
....далі

 19.02.16.p

Запроваджено системний підхід до процесу навчання державних внутрішніх аудиторів
У межах міжнародної співпраці між Держфінінспекцією України та Мінфіном Королівства Нідерланди з 01 по 12 лютого 2016 року проведено двотижневий тренінг з внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту, який є базовим курсом з аудиторської діяльності для 45 внутрішніх аудиторів із 30 державних органів, які не мають значного досвіду у сфері внутрішнього аудиту та/або працюють менше ніж рік.....
....далі

 17.02.16.p

Держфінінспекція під час засідання колегії підбила підсумки 2015 року
Протягом 2015 року Держфінінспекція України посилила фінансовий контроль за суб’єктами господарювання державного сектору економіки. Про це повідомила Голова комісії з реорганізації Держфінінспекції, Голова Державної аудиторської служби України Лідія Гаврилова під час розширеного засідання Колегії Держфінінспекції сьогодні.....
....далі

 16.02.16.p

В діяльності ДП «Підприємство виправної колонії управління державної пенітенціарної служби України в Одеській області (№ 51)» одеські фінінспектори виявили втрат на більше як 3 млн грн
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Підприємство виправної колонії управління державної пенітенціарної служби України в Одеській області (№ 51)»....
....далі

 12.02.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 15.02.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 722-31-80.....
....далі

 11.02.16.p

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти Роздільнянської районної державної адміністрації фахівці Держфінінспекції
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти Роздільнянської районної державної адміністрації фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 711 тис. грн. Ревізія охопила період 01.01.2012 року по 31.10.2015.....
....далі

 09.02.16.p

Кабінет Міністрів України затвердив Положення про Держаудитслужбу
На урядовому засіданні було затверджено Положення про Державну аудиторську службу України.....
....далі

 09.02.16.p

Держфінінспекція виявила низку порушень під час ревізій Мінмолодьспорту та чотирьох його установ
Фахівці Держфінінспекції виявили низку порушень під час ревізій фінансово-господарської діяльності Міністерства молоді та спорту України і чотирьох установ та спортивних баз....
....далі

 08.02.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 09.02.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 728-33-85.....
....далі

 05.02.16.p

Протягом 2015 року до Держфінінспекції в Одеській області звернулось 442 громадянина із 131 зверненням
Протягом 2015 року до Держфінінспекції в Одеській області звернулось 442 громадянина із 131 зверненням, з яких: від громадян поштою – 64 звернення, від громадян на особистому прийомі – 36, через уповноважену особу – 6, через органи влади – 9, від інших органів та установ – 16.....
....далі

 04.02.16.p

В діяльності Південної виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області (№ 51) одеські фінінспектори виявили втрат на 312 тис. грн
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Південної виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області....
....далі

 02.02.16.p

Фахівці Державної фінансової інспекції в Одеській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності
Фахівці Державної фінансової інспекції в Одеській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Державного закладу освіти «Одеський інститут післядипломної освіти Національного університету харчових технологій», державної форми....
....далі

 01.02.16.p

Закінчено ревізію фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства
Закінчено ревізію фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства «Олександрівський комунгосп» (далі – Підприємство). За період з 01.01.2012 року по 31.08.2015 року встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 201 тис. грн та інших порушень фінансової дисципліни на загальну суму 426 тис. гривень.....
....далі

 29.01.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 01.02.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 728-36-65.....
....далі

 28.01.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 29.01.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 728-37-92.....
....далі

 22.01.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області буде проведено 25.01.2016 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 728-33-67.....
....далі

 21.01.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення 22.01.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії». за телефоном 725-36-58.....
....далі

 18.01.16.p

Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Кодимське лісове господарство»
Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Кодимське лісове господарство» фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму майже 1530 тис. грн. Ревізія охопила період роботи підприємства з 01.09.2011 р. по 31.08.2015 р.....
....далі

 14.01.16.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області заплановано проведення 15.01.2016 року з 10.00 до 12.00 «Прямої телефонної лінії». за телефоном 728-36-86. На Ваші запитання буде відповідати завідувач сектору внутрішнього аудиту Лосюк Галина Володимирівна.....
....далі

 13.01.16.p

Держфінінспекція в Одеській області у січні – грудні 2015 року забезпечила відшкодування втрат на 48,6 млн грн
Протягом січня – грудня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 48,6 млн грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, підприємств та установ додатково надійшло понад 13 млн грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму 35,5 млн грн.....
....далі

 6.01.16.p

Результати Державного фінансового аудиту діяльності ДП «Ренійський морський торговельний порт» за період з 01.10.2013 по 31.07.2015 роки
Аналіз фінансових коефіцієнтів за досліджуваний період засвідчив, що загальна оцінка ефективності управління ДП «РМТП» та використання його активів є незадовільною. За результатами аудиту встановлено ряд чинників як зовнішнього, так і внутрішнього характеру, що мали негативний вплив на повноту отримання доходів.....
....далі

 4.01.16.p

Результати Державного фінансового аудиту виконання бюджету Болградського району за період з 01.01.2012 року по 30.06.2015 року
Результати дослідження засвідчили, що в Болградському районі не повністю мобілізовані всі наявні ресурси для розширення дохідної бази бюджету району, в процесі його виконання допускались порушення фінансової дисципліни, що призвели до недоотримання та втрат фінансових ресурсів.....
....далі

 30.12.15.p

У Держфінінспекції підбили попередні підсумки 2015 року
Під час розширеного засідання Колегії Державної фінансової інспекції України, яке відбулося сьогодні, підбито попередні підсумки роботи органу за 2015 рік. На засіданні була присутня Голова Державної аудиторської служби України Лідія Гаврилова.....
....далі

 29.12.15.p

У Держфінінспекції підбили підсумки співпраці з Мінфіном Королівства Нідерландів 2015 року
23 грудня поточного року відбулася підсумкова зустріч керівництва Держфінінспекції та представників Міністерства фінансів Королівства Нідерландів, на якій були представлені результати співпраці Держфінінспекції та Мінфіну Королівства Нідерландів 2015 року.....
....далі

 28.12.15.p

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 1462 тис. грн.....
....далі

 24.12.15.p

У рамках українсько-голландської співпраці проведено навчальні заходи для внутрішніх аудиторів облдержадміністрацій
У грудні поточного року в рамках міжнародного співробітництва між Держфінінспекцією України та Міністерством фінансів Королівства Нідерланди та за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва....
....далі

 23.12.15.p

Держфінінспекція за 11 місяців 2015 року попередила порушення у сфері держзакупівель на суму 2,6 млрд грн
За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – листопада 2015 року територіальні органи Держфінінспекції України попередили порушення у сфері держзакупівель на загальну суму 2,6 млрд грн. Зокрема, через виявлені фінансові порушення скасовані конкурсні торги на загальну суму 1,5 млн грн. Укладених договорів розірвано на загальну суму 1,1 млрд грн.....
....далі

 22.12.15.p

За січень – листопад 2015 року за матеріалами Держфінінспекції правоохоронці розпочали майже тисячу досудових розслідувань
Упродовж січня – листопада 2015 року за матеріалами ревізій та перевірок, які проводили Держфінінспекція України та її територіальні органи, правоохоронні органи розпочали 994 досудові розслідування (з урахуванням результатів перевірок правоохоронних органів, до яких працівників Держфінінспекції було залучено як спеціалістів) і вручили 322 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.....
....далі

 22.12.15.p

За 11 місяців 2015 року Держфінінспекція забезпечила відшкодування втрат на понад 705 млн грн
Протягом 11 місяців 2015 року Держфінінспекція України та її територіальні органи забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави загалом на більш як 705,3 млн грн. Зокрема, сума відшкодування втрат ресурсів, що були виявлені в попередні роки, становить майже 213,5 млн грн.....
....далі

 21.12.15.p

У філії «Південна електроенергетична система» ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго» та трьох її структурних підрозділах одеські фінінспектори виявили втрат майже на 2 млн грн
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Відокремленого підрозділу «Південна електроенергетична система» Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» та трьох його структурних підрозділів (Одеські, Миколаївські та Херсонські магістральні електричні мережі), підпорядкованого Державному підприємству «Національна енергетична компанія «Укренерго», фінінспектори встановили порушення, що призвели до втрат, на суму 2027 тис. грн.....
....далі

 18.12.15.p

Застереження Держфінінспекції України щодо можливих шахрайських дій від імені Контрольно-ревізійного управління
17 грудня ц.р. до Державної фінансової інспекції України звернулася мешканка м. Запоріжжя і повідомила, що їй зателефонував такий собі Герасименко Олег Степанович, який представився нібито працівником відділу компенсації вкладів Департаменту прав споживачів Контрольно-ревізійного управління.....
....далі

 17.12.15.p

Держфінінспекція в Одеській області виявила порушення в Комунальному підприємстві
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» за період з 01.07.2014 року по 31.07.2015 року встановили фінансові порушення на загальну суму понад 13 115 тис. грн.....
....далі

 15.12.15.p

Протягом січня – листопада 2015 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень
Протягом січня – листопада 2015 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 47,3 млн грн.....
....далі

 7.12.15.p

Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Квартирно-експлуатаційного відділу м. Одеса
Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Квартирно-експлуатаційного відділу м. Одеса фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 430 тис. грн.....
....далі

 4.12.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Одеської митниці Державної фіскальної служби виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 871 тис. грн.....
....далі

 30.11.15.p

Відбулися семінари щодо приведення внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту у відповідність із зобов’язаннями перед ЄС
У межах міжнародного співробітництва між Держфінінспекцією України та Міністерством фінансів Королівства Нідерланди 23, 25 та 27 листопада 2015 року проведено семінари на тему «Приведення фінансового управління і контролю та внутрішнього аудиту у відповідність із зобов’язаннями перед ЄС як передумова одержання коштів ЄС та фінансової допомоги» для вищого керівництва міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, керівників фінансово-економічних служб та керівників підрозділів внутрішнього аудиту. Загалом у цих одноденних семінарах взяли участь 108 осіб із 59 центральних органів виконавчої влади.....
....далі

 20.11.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти Приморської районної адміністрації Одеської міської ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 885 тис. грн.....
....далі

 19.11.15.p

На міжнародному круглому столі в Кишиневі представники Держфінінспекції презентували закордонним колегам українську практику запровадження фінансового управління і контролю
У рамках міжнародного співробітництва Держфінінспекції України та Мінфіну Королівства Нідерланди з 12 по 13 листопада 2015 року представники Департаменту державного бюджету Мінфіну, до компетенції якого належить оцінка та нагляд за станом реформ у сфері державного внутрішнього фінансового контролю в Україні, та фахівці Управління гармонізації державного внутрішнього фінансового контролю Держфінінспекції взяли участь у засіданні другого міжнародного круглого столу "Зміцнення фінансового управління і контролю в державному секторі" у м. Кишиневі (Республіка Молдова).....
....далі

 18.11.15.p

В Південно-Східному територіальному квартирно-експлуатаційному управлінні одеські фінінспектори виявили втрат на більш як 3 млн грн
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Південно-Східного територіального квартирно-експлуатаційного управління виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 3160 тис. грн.....
....далі

 17.11.15.p

Українські аудитори опановують європейський досвід проведення внутрішнього фінансового аудиту
З 10 по 13 листопада 2015 року в рамках міжнародного співробітництва між Держфінінспекцією України та Міністерством фінансів Королівства Нідерланди та за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (Gesselschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ), GmBH) організовано та проведено тренінг з внутрішнього фінансового аудиту. Участь у зазначеному заході взяли 20 внутрішніх аудиторів із 11 органів державної влади.....
....далі

 13.11.15.p

12 листопада 2015 року, відбулось розширене засідання колегії Держфінінспекції в Одеській області
12 листопада 2015 року, відбулось розширене засідання колегії Держфінінспекції в Одеській області під головуванням начальника Інспекції Сергія Конєва, на якій обговорювались результати роботи за січень-жовтень поточного року, якість виконання централізованих доручень, взаємодії з правоохоронними органами, стан дотримання службової дисципліни, етики державного службовця, а також антикорупційного законодавства в Держфінінспекції в Одеській області....
....далі

 12.11.15.p

Завершено черговий тренінг з внутрішнього аудиту
У рамках міжнародної співпраці між Держфінінспекцією України та Мінфіном Королівства Нідерланди з 02 по 06 листопада 2015 року проведено черговий тижневий тренінг із внутрішнього аудиту (другого рівня) для 20 внутрішніх аудиторів із 13 центральних органів виконавчої влади, які попередньо вже брали участь у базовому курсі з внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту, а також мають певні знання у сфері внутрішнього аудиту.....
....далі

 11.11.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області протягом січня – жовтня 2015 року забезпечили
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області протягом січня – жовтня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 42,4 млн грн.....
....далі

 09.11.15.p

ПАТ "Аграрний фонд" не виконує функції цінового регулятора на внутрішньому ринку агропродукції
Держфінінспекція провела ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Державної спеціалізованої бюджетної установи «Аграрний фонд» (Аграрний фонд). Ревізія охопила діяльність Аграрного фонду з 01.04.2014 по 01.04.2015.....
....далі

 04.11.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного багатопрофільного підприємства «Урожай». Контрольний захід охопив період діяльності підприємства з 22.03.2013 по 31.08.2015......
....далі

 03.11.15.p

Проведено практичний тренінг з внутрішнього фінансового аудиту
У рамках міжнародної співпраці між Держфінінспекцією України та Міністерством фінансів Королівства Нідерланди з 26 по 29 жовтня 2015 року організовано та проведено тренінг з внутрішнього фінансового аудиту для 22 внутрішніх аудиторів із 17 міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.....
....далі

 03.11.15.p

Від початку 2015 року Держфінінспекція забезпечила відшкодування втрат майже на 600 млн грн
За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – вересня 2015 року територіальні органи Держфінінспекції України попередили порушення у сфері держзакупівель на загальну суму 2,4 млрд грн, повідомила Голова Держфінінспекції України....
....далі

 02.11.15.p

За три квартали 2015 року Держфінінспекція попередила порушення у сфері держзакупівель на суму понад 2,4 млрд грн
За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – вересня 2015 року територіальні органи Держфінінспекції України попередили порушення у сфері держзакупівель на загальну суму 2,4 млрд грн, повідомила Голова Держфінінспекції України....
....далі

 02.11.15.p

Протягом 9 місяців 2015 року за матеріалами Держфінінспекції правоохоронці розпочали 909 досудових розслідувань
Упродовж січня – вересня 2015 року Держфінінспекція України продовжувала активну співпрацю з правоохоронними органами, повідомила Голова Держфінінспекції Лідія Гаврилова під час розширеного засідання Колегії Держфінінспекції сьогодні.....
....далі

 30.10.15.p

Держфінінспекція виявила втрат на понад 50 млн грн у Мінагрополітики України
Порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 50,3 млн грн виявили фахівці Держфінінспекції та її територіальних органів під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також підприємств, установ і організацій, що входять до сфери його управління. Протягом контрольного заходу перевірено їхню діяльність з 01.04.2013 по 31.12.2014.....
....далі

 20.10.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Дослідне господарство «Южний» Інституту сільського господарства Причорномор’я Національної Академії Аграрних наук України»....
....далі

 19.10.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Дослідне господарство імені О.В. Суворова» Інституту сільського господарства Причорномор’я Національної академії аграрних наук України» виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 1049 тис. грн.....
....далі

 16.10.15.p

Національні природні парки України безпідставно витратили на охорону майже 8 млн грн із держбюджету
Порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 18,3 млн грн виявили фахівці Держфінінспекції України та її територіальних органів під час ревізій окремих питань фінансово-господарської діяльностіМіністерства екології та природних ресурсів України і установ, які належать до сфери його управління. Контрольні заходи проводились за період діяльності з 01.07.2011 по 31.12.2014.....
....далі

 15.10.15.p

Семінар з підвищення кваліфікації державних службовців Державної фінансової інспекції в Одеській області
На замовлення Національного агентства України з питань державної служби 12-13 жовтня 2015 року в управлінні підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено семінар з підвищення кваліфікації державних службовців Державної фінансової інспекції в Одеській області та її територіальних органів за темою: «Запобігання та протидія проявам корупції в органах публічної влади», який було відкрито за участю начальника Державної фінансової інспекції в Одеській області Конєва Сергія Івановича....
....далі

 13.10.15.p

Завершено черговий навчальний курс для внутрішніх аудиторів
З 21 вересня по 9 жовтня поточного року Держфінінспекція України за підтримки Міністерства фінансів Королівства Нідерланди організувала та провела тритижневий тренінг із внутрішнього контролю....
....далі

 09.10.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Державного закладу
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 533 тис. грн.
....далі

 08.10.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії міського бюджету, фінансово-господарської діяльності
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії міського бюджету, фінансово-господарської діяльності Виконавчого комітету Котовської міської ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 667 тис. грн.
....далі

 07.10.15.p

Протягом січня – вересня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень
Протягом січня – вересня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 39,9 млн грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, підприємств та установ додатково надійшло понад 11,6 млн грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму понад 28,3 млн грн.
....далі

 06.10.15.p

Під час ревізії в ДПАТ «НАК «Украгролізинг» Держфінінспекція виявила втрати на 14 млн грн
Під час проведення ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного публічного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» (Компанія) фахівці Держфінінспекції виявили фінансові порушення, що призвели до втрат, на загальну суму понад 14 млн грн. Ревізія охопила діяльність зазначених структур з 01.01.2008 по 31.12.2014.
....далі

 05.10.15.p

За 9 місяців 2015 року Держфінінспекція попередила порушення у сфері держзакупівель на суму понад 2,4 млрд грн
За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – вересня 2015 року територіальні органи Держфінінспекції України попередили порушення у сфері держзакупівель на загальну суму 2,4 млрд грн (за аналогічний період минулого року цей показник становив 1,8 млрд грн).
....далі

 02.10.15.p

Держфінінспекція виявила у Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України значні порушення
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (Фонд) працівники Держфінінспекції виявили значні порушення фінансової дисципліни. Ревізія охопила період діяльності Фонду з 01.04.2013 по 01.05.2015.
....далі

 01.10.15.p

Під час ревізії на ДП «Укрспирт» та підприємствах концерну «Укрспирт» було виявлено збитків на суму 880 млн грн
Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності ДП «Укрспирт» та підприємств і установ, що входять до сфери управління Державного концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості....
....далі

 30.09.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 693 тис. грн під час ревізії окремих питань
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 693 тис. грн під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності ДП «Дослідне господарство «Андріївське» Інституту сільського господарства Причорномор’я Національної академії аграрних наук України».
....далі

 23.09.15.p

Колективу Держфінінспекції представили першого заступника Голови
22 вересня ц.р. Голова Держфінінспекції Лідія Гаврилова представила трудовому колективу першого заступника Голови Держфінінспекції – Олександра Шкуропата.
....далі

 21.09.15.p

Від початку року державні фінансові аудитори виявили ризикові операції та фінансові порушення на суму майже 340 млн грн
Протягом 8 місяців 2015 року під час здійснення попереднього фінансового контролю за фінансовими операціями найбільших суб’єктів господарювання державного сектору економіки (операційний аудит) державні фінансові аудитори виявили ризикові операції на суму 339,1 млн грн і надали відповідні пропозиції щодо їхнього усунення.
....далі

 18.09.15.p

Проект Закону України «Про внутрішній аудит» не відповідає євроінтеграційній політиці України
Державна фінансова інспекція України розглянула та проаналізувала проект Закону України «Про внутрішній аудит», зареєстрований у Верховній Раді України 07.07.2015 реєстр. № 2308а (далі – проект Закону, законопроект), і надала відповідні зауваження.
....далі

 16.09.15.p

Фінінспектори Одещини виявили втрат на 9,8 млн грн в ДП «Адміністрація морських портів України» та його структурних підрозділах
Під час ревізії фінансово-господарської діяльності ДП «Адміністрація морських портів України» та його структурних підрозділів, розташованих в Одеській області, за період із 01.05.2012 по 30.04.2015 одеські ревізори встановили порушення, що призвели до втрат, на суму 9,8 млн грн.
....далі

 15.09.15.p

Держфінінспекція виявила порушень на понад 17 млн грн під час ревізії Українського фонду підтримки підприємництва
Під час ревізії Українського фонду підтримки підприємництва (Фонд) фахівці Держфінінспекції виявили порушення фінансової дисципліни на суму понад 17 млн грн. Ревізія фінансово-господарської діяльності Фонду охопила період із червня 2011 року по червень 2015 року.
....далі

 14.09.15.p

Під час ревізій підпорядкованих Мінохорони здоров’я вишів Держфінінспекція виявила втрат на 32 млн грн
Під час ревізій фінансово-господарської діяльності 13-ти вищих навчальних закладах ІІІ та ІV рівнів акредитації, підпорядкованих Міністерству охорони здоров’я України, працівники Держфінінспекції встановили, що більшість установ не забезпечили ефективного і законного використання бюджетних коштів та майна. Як наслідок, незаконно використано та втрачено активів на 31,7 млн грн.
....далі

 11.09.15.p

У січні – серпні 2015 року Держфінінспекція в Одеській області забезпечила відшкодування втрат на 35,4 млн грн
Протягом січня – серпня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 35,4 млн грн.
....далі

 10.09.15.p

Держфінінспекція і Міністерство фінансів Королівства Нідерланди провели семінар з основних аспектів організації та проведення ІТ-аудиту для внутрішніх аудиторів
7-8 вересня поточного року в рамках співпраці Держфінінспекції України та Міністерства фінансів Королівства Нідерландів організовано та проведено вже другий дводенний семінар із основних аспектів організації та проведення ІТ-аудиту для внутрішніх аудиторів органів державної влади.
....далі

 08.09.15.p

Фінінспектори Одещини виявили втрат на 1841 тис. грн в Одеському національному політехнічному університеті
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Одеського національного політехнічного університету....
....далі

 07.09.15.p

Держфінінспекцією в Одеській області протягом 8 місяців 2015 року проведено моніторинг
Держфінінспекцією в Одеській області протягом 8 місяців 2015 року проведено моніторинг 48 процедур державних закупівель загальною очікуваною вартістю 800,5 млн грн, за якими встановлені порушення законодавства про державні закупівлі.
....далі

 04.09.15.p

Держфінінспекція виявила втрат на понад 10 млн грн під час ревізії ДП «Конярство України»
Під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Конярство України» та його структурних підрозділів за період....
....далі

 03.09.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Одеського національного академічного театру опери та балету виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 326 тис. грн.....
....далі

 02.09.15.p

Проведеною позаплановою ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності відділу освіти
Проведеною позаплановою ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності відділу освіти Роздільнянської районної державної адміністрації за період з 29.04.2014 року по 15.07.2015 року, встановлено....
....далі

 27.08.15.p

Держфінінспекція України виявила порушення умов контракту на придбання ДПЗД «Укрінтеренерго» електроенергії з Російської Федерації
Держфінінспекція на виконання доручення Кабінету Міністрів України провела ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного підприємства....
....далі

 26.08.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Визирської сільської ради Комінтернівського району
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Визирської сільської ради Комінтернівського району виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 506 тис. грн.....
....далі

 21.08.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти Малиновської районної адміністрації м. Одеси виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 469 тис. грн.....
....далі

 19.08.15.p

Порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму
Порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму близько 983 тис. грн виявили фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Фонтанський».....
....далі

 06.08.15.p

Держфінінспекція в Одеській області у січні - липні 2015 року забезпечила відшкодування втрат на 29,3 млн грн.
Держфінінспекція в Одеській області у січні - липні 2015 року забезпечила відшкодування втрат на 29,3 млн грн.....
....далі

 28.07.15.p

Колективу Держфінінспекції представили нового керівника
24 липня 2015 року колективу Державної фінансової інспекції України було представлено нового Голову Держфінінспекції Лідію Гаврилову.....
....далі

 20.07.15.p

Фінінспектори Одещини виявили порушення в Надрічненській сільській раді
Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму близько 877 тис. грн виявили фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії Надрічненської сільської ради Тарутинського району....
....далі

 30.06.15.p

Управління агропромислового розвитку Овідіопольської РДА зайво виплатило державної компенсації на понад 373 тис. грн
Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму більш як 373 тис. грн, виявили фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності в Управлінні агропромислового розвитку Овідіопольської районної державної адміністрації.....
....далі

 22.06.15.p

У Держфінінспекції відбувся семінар щодо реформування державних закупівель та контролю в цій сфері
19 червня 2015 року в Держфінінспекції України відбувся семінар на тему «Реформа державних закупівель в Україні. Контроль у сфері державних закупівель». Семінар було організовано для підвищення професійного рівня працівників Держфінінспекції, які приїхали зі всіх областей України.....
....далі

 19.06.15.p

Держфінінспекція визнала недостатньо ефективним виконання Держводагентством бюджетних програм
Держфінінспекція України провела державний фінансовий аудит бюджетних програм, спрямованих на фінансування експлуатації державного водогосподарського комплексу та управління водними ресурсами, за період з 01.01.2012 по 01.05.2015 року.....
....далі

 18.06.15.p

Держфінінспекцією в Одеській області протягом 5 місяців 2015 року проведено моніторинг
Держфінінспекцією в Одеській області протягом 5 місяців 2015 року проведено моніторинг 27 процедур державних закупівель загальною очікуваною вартістю 651,1 млн грн, за якими встановлені порушення законодавства про державні закупівлі.....
....далі

 16.06.15.p

19 червня в приміщенні Держфінінспекції відбудеться семінар, присвячений реформі державних закупівель в Україні та контролю у сфері державних закупівель
19 червня 2015 року відбудеться семінар для працівників Держфінінспекції та її територіальних органів, присвячений реформі державних закупівель в Україні та контролю у сфері державних закупівель. Експерти та фахівці цієї сфери поінформують про реформування системи державних закупівель, включаючи законодавчі....
....далі

 15.06.15.p

Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму більш як 2361 тис. грн
Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму більш як 2361 тис. грн, виявили фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Державної інспекції сільського господарства в Одеській області.....
....далі

 12.06.15.p

Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму більш як 1 282 тис. грн, виявили фахівці Держфінінспекції
Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму більш як 1 282 тис. грн, виявили фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Миколаївської центральної районної лікарні Миколаївської районної ради Одеської області.....
....далі

 11.06.15.p

Держфінінспекція в Одеській області у січні – травень 2015 року забезпечила відшкодування втрат на 21,2 млн грн
Протягом січня – травня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 21,2 млн грн.....
....далі

 09.06.15.p

За п'ять місяців 2015 року Держфінінспекція попередила порушення у сфері держзакупівель на суму понад 1 мільярд гривень
За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – травня 2015 року територіальні органи Держфінінспекції України попередили порушення у сфері держзакупівель на загальну суму більш як 1 млрд грн.....
....далі

 08.06.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області – Любашівської міжрайонної держфінінспекції
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області – Любашівської міжрайонної держфінінспекції – під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти, молоді та спорту Ширяївської районної державної адміністрації виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму майже 317 тис. грн.....
....далі

 05.06.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час перевірки окремих процедур державних закупівель
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час перевірки окремих процедур державних закупівель Південно-Східного територіального квартирно-експлуатаційного управління виявили фінансових порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 4,9 млн грн.....
....далі

 04.06.15.p

Розпочато реалізацію пілотного проекту з внутрішнього фінансового аудиту
У межах міжнародного співробітництва Держфінінспекції України з Міністерством фінансів Королівства Нідерландів з 28 травня 2015 року розпочато пілотний проект з внутрішнього фінансового аудиту в Державній пенітенціарній службі України....
....далі

 04.06.15.p

Відповідно до Розпорядження Одеської обласної державної адміністрації «Про шефську допомогу закладам соціального захисту населення»
Відповідно до Розпорядження Одеської обласної державної адміністрації «Про шефську допомогу закладам соціального захисту населення», керівництво Держфінінспекції в Одеській області відвідує своїх підшефних....
....далі

 03.06.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Овідіопольської районної державної адміністрації виявили порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 318 тис. грн.....
....далі

 02.06.15.p

У Держфінінспекції визначили переможців конкурсу дитячого малюнка "Я – з родини ревізорів"
У переддень Міжнародного дня захисту дітей у Держфінінспекції підбили підсумки конкурсу дитячого малюнка "Я – з родини ревізорів", який уже шостий рік поспіль організовує Об'єднана профспілкова організація працівників органів Держфінінспекції України.....
....далі

 29.05.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії Одеського національного економічного університету виявили порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 1435 тис. грн.
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії Одеського національного економічного університету виявили порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 1435 тис. грн.....
....далі

 27.05.15.p

Сьогодні, 27 травня 2015 року, відбулось розширене засідання колегії Держфінінспекції в Одеській області
Сьогодні, 27 травня 2015 року, відбулось розширене засідання колегії Держфінінспекції в Одеській області, на якій обговорювались результати роботи за січень-березень поточного року, якість виконання централізованих доручень, взаємодії з правоохоронними органами.....
....далі

 26.05.15.p

У рамках українсько-голландської співпраці проведено тренінг з внутрішнього аудит
З 18 по 22 травня поточного року в рамках співпраці Держфінінспекції України та Міністерства фінансів Королівства Нідерландів організовано та проведено тижневий тренінг із основних аспектів організації та проведення внутрішнього аудиту для....
....далі

 25.05.15.p

Проведеною плановою ревізією використання коштів Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 130 тис. грн
Проведеною плановою ревізією використання коштів Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 130 тис. грн та інших порушень фінансової дисципліни на суму 2,2 тис. гривень.....
....далі

 20.05.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області – Одеської об’єднаної держфінінспекції – під час планової ревізії окремих напрямів фінансово-господарської діяльності
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області – Одеської об’єднаної держфінінспекції – під час планової ревізії окремих напрямів фінансово-господарської діяльності, в тому числі щодо використання коштів, виділених з резервного фонду державного бюджету у зв’язку з оголошеною мобілізацією, військової частини 3014 виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 914 тис. грн.....
....далі

 19.05.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Управління капітального будівництва Одеської міської ради
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Управління капітального будівництва Одеської міської ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму близько 3,3 млн грн.....
....далі

 18.05.15.p

Фінінспектори Одещини виявили втрат на понад 300 тис. грн у КЗ «Балтська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 1 І-ІІ ступенів»
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області – Балтської міжрайонної держфінінспекції – під час планової ревізії фінансово-господарської Комунального закладу «Балтська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 1 І-ІІ ступенів» виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 300 тис. грн.....
....далі

 15.05.15.p

Протягом січня – квітня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень
Протягом січня – квітня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 9,5 млн грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, підприємств та установ додатково надійшло майже 1 млн грн.....
....далі

 14.05.15.p

Держфінінспекція України у січні – березні 2015 року забезпечила відшкодування втрат на понад 156 млн грн – Михайло Диба
Протягом І кварталу 2015 року Держфінінспекція України та її територіальні органи забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави загалом на понад 156,3 млн грн....
....далі

 14.05.15.p

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 №214
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 №214 «Про окремі заходи щодо забезпечення фінансового контролю за діяльністю суб’єктів...
....далі

 14.05.15.p

За три місяці 2015 року Держфінінспекція попередила порушення у сфері держзакупівель майже на 776 млн грн – Михайло Диба
За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – березня 2015 року...
....далі

 12.05.15.p

Від початку 2015 року за матеріалами Держфінінспекції правоохоронці розпочали майже 300 досудових розслідувань
Упродовж січня – березня 2015 року Держфінінспекція України продовжувала активну співпрацю з правоохоронними органами...
....далі

 6.05.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області – Котовської обєднаної держфінінспекції
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області – Котовської обєднаної держфінінспекції – під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Кодимської міської ради виявили...
....далі

 5.05.15.p

Держфінінспекція виявила порушення під час ревізії у Національному університеті фізичного виховання і спорту України
Під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Національного університету фізичного виховання і спорту України...
....далі

 28.04.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Дмитрівської сільської ради...
....далі

 23.04.15.p

У Держфінінспекції визначили кращих державних службовців
У Держфінінспекції України підбили підсумки першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".
....далі

 22.04.15.p

Одеські фінінспектори виявили втрат на 1127 тисяч гривень в фінансовому управлінні Овідіопольської райдержадміністрації
Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Одеській області – Іллічівської об’єднаної держфінінспекції
....далі

 16.04.15.p

Фінінспектори Одещини виявили втрат більше ніж на 1 мільйон гривень в Молодіжненській сільській раді
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності
....далі

 14.04.15.p

Результати роботи Державної фінансової інспекції в Одеській області за січень-березень 2015 року
Протягом січня-березня 2015 року проведено 33 ревізії певного комплексу або окремих питань фінансово-господарської діяльності та 2 перевірки державних закупівель.
....далі

 10.04.15.p

10 квітня 2015 року У Держфінінспекції України відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»
У Держфінінспекції України та її територіальних органах 8 квітня 2015 року відбувся І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». ....
....далі

 09.04.15.p

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області протягом І кварталу 2015 року
Державною фінансовою інспекцією в Одеській області протягом І кварталу 2015 року ....
....далі

 08.04.15.p

Держфінінспекція в Одеській області виявила порушень на 500 тис. грн в Ізмаїльській міській центральній лікарні
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комунальної установи ....
....далі

 02.04.15.p

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час позапланової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час позапланової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Бритівської сільської ради Білгород-Дністровського району ....
....далі

 30.03.15.p

Вже стало звичним з року в рік проводити місячники по наведенню належного санітарного порядку
Вже стало звичним з року в рік проводити місячники по наведенню належного санітарного порядку в нашому місті. Чистота і озеленення усіх куточків Одеси, стан ....
....далі

 23.03.15.p

Особливості декларування у 2015 році особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру, отриманих за минулий рік
Відповідно до вимог статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» ....
....далі

 11.03.15.p

Результати роботи Державної фінансової інспекції в Одеській області за січень-лютий 2015 року
Протягом січня-лютого 2015 року проведено 16 ревізій певного комплексу або окремих питань ....
....далі

 10.03.15.p

За два місяці 2015 року Держфінінспекція попередила порушення у сфері держзакупівель на суму 128 млн грн
За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом...
....далі

 06.03.15.p

04 березня 2015 року Державна фінансова інспекція України та Київський університет
04 березня 2015 року Державна фінансова інспекція України та Київський університет права Національної академії наук України...
....далі

 04.03.15.p

Результати державних фінансових аудитів. проведених у 2014 році
За 2014 рік відділом державного фінансового аудиту проведено за власною ініціативою 13 державних фінансових аудитів діяльності...
....далі

 03.03.15.p

Інформація про заходи щодо запобігання корупції, які здійснювались у 2014 році в Держфінінспекції України та її територіальних органах
На виконання пункту 3 Порядку підготовки та оприлюднення звіту про результати проведення заходів щодо запобігання і протидії корупції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України ...
....далі

 02.03.15.p

ЗВІТ Державної фінансової інспекції України про здійснення державної регуляторної політики у 2014 році
Основними завданнями Держфінінспекції, на виконанні яких концентрувалася робота у сфері державної регуляторної політики у 2014 році, були ...
....далі

 26.02.15.p

У рамках міжнародного співробітництва, затвердженого
У рамках міжнародного співробітництва, затвердженого Меморандумом про взаєморозуміння між Міністерством фінансів ...
....далі

 24.02.15.p

З метою підвищення професіоналізму, відкритості, інституційної
З метою підвищення професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету ...
....далі

 18.02.15.p

Оголошення
Доводимо до вашого відома, що 20.02.2015 з 10.00 до 12.00 ...
....далі

 12.02.15.p

Оголошення
Доводимо до вашого відома, що 14.02.2015 з 11.00 до 12.00 начальником Іллічівської об’єднаної держфінінспекції ...
....далі

 10.02.15.p

Білгород-Дністровською об’єднаною державною фінансовою інспекцією заплановано
Білгород-Дністровською об’єднаною державною фінансовою інспекцією заплановано проведення 11.02.2015 року з 10 до 13 години ...
....далі

 10.02.15.p

Результати роботи Державної фінансової інспекції в Одеській області за січень 2015 року
Протягом січня 2015 року проведено 9 ревізій певного комплексу або окремих питань фінансово-господарської діяльності ...
....далі

 06.02.15.p

Сьогодні, 06.02.2015, в залі засідань на 3-му поверсі адмінбудинку
Сьогодні, 06.02.2015, в залі засідань на 3-му поверсі адмінбудинку (вул. Канатна, 83) відбулось розширене засідання колегії Державної фінансової інспекції ...
....далі

 05.02.15.p

Протягом 2014 року на адресу Держфінінспекції в Одеській області надійшло
Протягом 2014 року на адресу Держфінінспекції в Одеській області надійшло 135 звернень громадян, з яких 92 з питань роз'яснення законодавства...
....далі

 04.02.15.p

Н А К А З №1
Про внесення змін до Графіка особистого прийому громадян та представників організацій керівництвом Держфінінспекції України ...
....далі

 02.02.15.p

Відповідно до Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні»
Відповідно до Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» здійснення державного фінансового контролю забезпечує центральний орган виконавчої влади...
....далі

 30.01.15.p

Держфінінспекція України за 2014 рік забезпечила відшкодування втрат майже на 1 млрд грн – Микола Гордієнко
Протягом 2014 року Держфінінспекція України та її територіальні органи забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних...
....далі

 29.01.15.p

2014 року Держфінінспекція попередила зайвих витрат у сфері держзакупівель на суму майже 2,2 млрд грн – Микола Гордієнко
За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом 2014 року територіальні органи Держфінінспекції України...
....далі

 28.01.15.p

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акта
Державною фінансовою інспекцією України з власної ініціативи підготовлено проект постанови Кабінету Міністрів України...
....далі

 28.01.15.p

Майже 600 посадових осіб установ та підприємств звільнено протягом 2014 року за порушення фінансової дисципліни - Держфінінспекція
Упродовж 2014 року за недотримання фінансової дисципліни із займаних посад звільнено майже...
....далі

 27.01.15.p

Протягом 2014 року за матеріалами ревізій та перевірок Держфінінспекції правоохоронні органи розпочали майже 1,5 тис. досудових розслідувань
Упродовж 2014 року Держфінінспекція продовжувала активну співпрацю...
....далі

 26.01.15.p

Державних фінінспекторів та аудиторів привітали з нагоди професійного свята
Державних фінінспекторів та аудиторів привітали з нагоди професійного свята...
....далі

 26.01.15.p

22 роки тому, 26 січня, в Україні був прийнятий Закон «Про Державну контрольно-ревізійну службу»
22 роки тому, 26 січня, в Україні був прийнятий Закон «Про Державну контрольно-ревізійну службу»...
....далі

 22.01.15.p

Протягом 2014 року Держфінінспекція України забезпечила відшкодування незаконної виплати зарплати майже на 50 млн грн
Протягом 2014 року Держфінінспекція України забезпечила відшкодування незаконної виплати зарплати майже на 50 млн грн...
....далі

 16.01.15.p

На підставі листа-звернення об’єкта контролю проведено позапланову ревізію
На підставі листа-звернення об’єкта контролю проведено позапланову ревізію ...
....далі

 15.01.15.p

Результати роботи Державної фінансової інспекції в Одеській області за січень-грудень 2014 року
Результати роботи Державної фінансової інспекції в Одеській області за січень-грудень 2014 року ...
....далі

 13.01.15.p

Держфінінспекція України закликає керівників підприємств
Держфінінспекція України закликає керівників підприємств, установ і організацій спільно боротися з проявами корупції...
....далі

 09.12.14.p

Держфінінспекція в Одеській області у січні-листопаді 2014 року
Держфінінспекція в Одеській області у січні-листопаді 2014 року забезпечили відшкодування втрат на айже 62,7 млн гривень...
....далі

 05.12.14.p

Нагадуємо, що...
Нагадуємо, що на виконання пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 №815 «Про затвердження плану заходів з проведення у 2014 році Всеукраїнського тижня права»...
....далі

 04.12.14.p

Закінчено ревізію фінансово-господарської діяльності Гідрометеорологічного центру Чорного та Азовського морів...
Закінчено ревізію фінансово-господарської діяльності Гідрометеорологічного центру Чорного та Азовського морів (далі – Центр) за період з 01.01.2012 по 01.06.2014 року...
....далі

 02.12.14.p

Проведеною позаплановою ревізією окремих питань...
Проведеною позаплановою ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства «Білгород-Дністровське міське управління капітального будівництва»...
....далі

 20.11.14.p

Держфінінспекція в Одеській області у січні-жовтні 2014 року забезпечили...
Протягом січня – жовтня 2014 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів...
....далі

 18.11.14.p

Ревізією сільського бюджету, фінансово-господарської діяльності Петрівської сільської ради Комінтернівського району встановлено...
Ревізією сільського бюджету, фінансово-господарської діяльності Петрівської сільської ради Комінтернівського району встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 227,47 тис. грн. та інших порушень фінансової дисципліни на загальну суму 1 292,31 тис. гривень...
....далі

 14.11.14.p

ГРАФІК прийому громадян для забезпечення надання безоплатної правової допомоги населенню з питань реалізації і захисту прав людини протягом 8-12 грудня 2014 року ...
На виконання пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 №815...
....далі

 10.11.14.p

Одеські ревізори виявили порушень в КП «Теплопостачання міста Одеси» на суму більш як 63 млн грн...
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» виявили фінансових порушень...
....далі

 07.11.14.p

Проведено ревізію фінансово-господарської діяльності в Аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення ...
Проведено ревізію фінансово-господарської діяльності в Аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області...
....далі

 03.11.14.p

Відповідно до плану проведено ревізю фінансово-господарської діяльності ...
Відповідно до плану проведено ревізю фінансово-господарської діяльності Виробничого управління житлово-комунального господарства...
....далі

 29.10.14.p

Одеські ревізори виявили порушень на ПАТ «Одеська ТЕЦ» на суму більше ніж 14 млн грн ...
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії ПАТ «Одеська теплоелектроцентраль» виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму більше ніж 14,3 млн грн.
....далі

 24.10.14.p

Від початку 2014 року за матеріалами ревізій і перевірок правоохоронці розпочали понад 1,3 тис. досудових розслідувань ...
Протягом січня – вересня 2014 року за матеріалами контрольних заходів, які провели Держфінінспекція України та її територіальні підрозділи, правоохоронні органи розпочали більш як 1,3 тис. досудових розслідувань і вручили 314 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення
....далі

 23.10.14.p

За січень – вересень 2014 року Держфінінспекція України відшкодувала понад 912 млн грн завданих державі втрат ...
Держфінінспекція України та її територіальні органи протягом січня – вересня 2014 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму більш як 912 млн грн
....далі

 22.10.14.p

За порушення фінансової дисципліни від початку року в Україні звільнено 554 посадових осіб ...
Протягом січня – вересня 2014 року за недотримання фінансової дисципліни звільнено 554 посадових осіб підприємств, установ та організацій
....далі

 21.10.14.p

За 9 місяців 2014 року Держфінінспекція попередила зайві витрати у сфері держзакупівель на суму майже 1,8 млрд грн...
За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – вересня 2014 року територіальні органи Держфінінспекції України попередили зайві витрати державних коштів у сфері держзакупівель на загальну суму майже 1,8 млрд грн
....далі

 20.10.14.p

Під час ревізії Одеського державного екологічного університету виявили порушення...
Під час ревізії Одеського державного екологічного університету виявили порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш ніж 535 тис. грн
....далі

 16.10.14.p

У відповідності до Порядку функціонування телефону довіри...
У відповідності до Порядку функціонування телефону довіри у Державній фінансовій інспекції та її територіальних органах, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 10.04.2013 № 469, у Державній фінансовій інспекції в Одеській області функціонує телефон довіри за номером
....далі

 14.10.14.p

За 9 місяців 2014 року Держфінінспекцією в Одеській області проведено...
За 9 місяців 2014 року Держфінінспекцією в Одеській області проведено аналіз процедур державних закупівель (без виходу на об’єкти контролю шляхом запиту документів)
....далі

 10.10.14.p

Фахівці Держінінспекції в Одеській області під час ревізії...
Фахівці Держінінспекції в Одеській області під час ревізії Комунального підприємства «Спеціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ»
....далі

 09.10.14.p

Держфінінспекція в Одеській області у січні-вересні 2014 року забезпечили відшкодування втрат на майже 57,6 млн гривень
Держфінінспекція в Одеській області у січні-вересні 2014 року забезпечили відшкодування втрат на майже 57,6 млн гривень
....далі

 07.10.14.p

За результатами проведеної на підставі звернення керівника установи...
За результатами проведеної на підставі звернення керівника установи позапланової ревізії фінансово-господарської діяльності у Відділі культури Фрунзівської районної державної адміністрації
....далі

 06.10.14.p

Проведеною ревізією фінансово-господарської діяльності ...
Проведеною ревізією фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації»
....далі

 19.09.14.p

Одеські аудитори виявили фінансові резерви на ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт»
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області провели державний фінансовий аудит діяльності Державного підприємства «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» (далі – ДП «БДМТП» або Підприємство), під час якого виявили втрати матеріальних цінностей на суму 3348,77 тис. грн, фінансових ресурсів – у сумі 4246 тис. грн, неефективне витрачання коштів – у сумі 910,42 тис. грн та резерви підвищення ефективності – на суму 728,68 тис. гривень...

далі...»

 17.09.14.p

Проведеною позаплановою ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності в Комунальному підприємстві Овідіопольської селищної ради «Благо»
Проведеною позаплановою ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності в Комунальному підприємстві Овідіопольської селищної ради «Благо» (далі - підприємство) за період з 01.01.2011 по 30.06.2014 року, встановлено порушень фінансової дисципліни, що призвели до втрат на загальну суму 253,87 тис. грн. та інших порушень фінансової дисципліни 22,34 тис. гривень...

далі...»

 12.09.14.p

Ревізією фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування», встановлено фінансових порушень, що призвели до матеріальної шкоди (збитків) на загальну суму 170,63 тис. грн
Ревізією фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування», встановлено фінансових порушень, що призвели до матеріальної шкоди (збитків) на загальну суму 170,63 тис. грн. В ході ревізії порушення усунуті в повному обсязі...

далі...»

 10.09.14.p

Результати роботи Державної фінансової інспекції в Одеській області за січень-серпень 2014 року
Ревізіями виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 154 підприємствах, установах та організаціях на загальну суму 70,7 млн грн, в тому числі: недоотримання фінансових ресурсів – 37,2 млн грн, нецільових витрат – 1,9 млн грн, незаконних витрат – 31,2 млн грн та недостач ресурсів – 431,9 тис. гривень...

далі...»

 03.09.14.p

Проведеною ревізією фінансово-господарської діяльності Вищого навчального комунального закладу «Одеське художнє училище імені Митрофана Борисовича Грекова»
Проведеною ревізією фінансово-господарської діяльності Вищого навчального комунального закладу «Одеське художнє училище імені Митрофана Борисовича Грекова» (далі – Училище) за період з 01.01.2012 року по 30.04.2014 року, встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 526,10 тис. грн. та інших порушень фінансової дисципліни на суму 0,8 тис. гривень...

далі...»

 01.09.14.p

З року в рік, відповідно до Розпорядження Одеської обласної державної адміністрації «Про шефську допомогу закладам соціального захисту населення»
З року в рік, відповідно до Розпорядження Одеської обласної державної адміністрації «Про шефську допомогу закладам соціального захисту населення», керівництво Держфінінспекції в Одеській області відвідує своїх підшефних, що лікуються в Одеській обласній психіатричній клінічній лікарні №1 (дитяче відділення) та в Одеському обласному протитуберкульозному диспансері (дитяче відділення)...

далі...»

 29.08.14.p

Ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності Комінтернівської районної лікарні державної ветеринарної медицини за період з 01.01.2011 року по 28.02.2014 року
Ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності Комінтернівської районної лікарні державної ветеринарної медицини за період з 01.01.2011 року по 28.02.2014 року встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 122,44 тис. грн, та інших порушень фінансової дисципліни на загальну суму 19,01 тис. гривень...

далі...»

 27.08.14.p

Сьогодні, 27 серпня, начальник Держфінінспекції в Одеській області Сергій Конєв взяв в участь у засіданні підсумкової колегії Департаменту освіти і науки
Сьогодні, 27 серпня, начальник Держфінінспекції в Одеській області Сергій Конєв взяв в участь у засіданні підсумкової колегії Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації «Сучасні тенденції розвитку освітньої галузі Одещини в контексті реформування національної системи освіти» ...

далі...»

 22.08.14.p

За сім місяців 2014 року Держфінінспекція попередила зайві витрати у сфері держзакупівель на суму понад 1,7 млрд грн
За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – липня 2014 року територіальні органи Держфінінспекції України ...

далі...»

 21.08.14.p

Від початку 2014 року за матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 1,2 тис. досудових розслідувань
Протягом січня – липня 2014 року за матеріалами контрольних заходів, які провели Держфінінспекція України та її територіальні підрозділи, правоохоронні органи розпочали майже 1,2 тис. досудових розслідувань, вручили 271 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та склали 43 протоколи ...

далі...»

 20.08.14.p

За січень – липень 2014 року Держфінінспекція України відшкодувала понад 688 млн грн завданих державі втрат
Держфінінспекція України та її територіальні органи протягом січня – липня 2014 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму більш як 688 млн грн. Зокрема, сума відшкодування втрат ресурсів, що були виявлені в попередні роки, становить майже 254 млн грн ...

далі...»

 18.08.14.p

Підтримати та надати фінансову допомогу Збройним Силам України
Підтримати та надати фінансову допомогу Збройним Силам України одностайно вирішили працівники Держфінінспекції в Одеській області під керівництвом начальника Сергія Конєва...

далі...»

 12.08.14.p

Проведеною позаплановою ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності Одеського державного університету
Проведеною позаплановою ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ (далі – ОДУВС або Університет) за період з 01.01.2011 року по 01.03.2014 року, встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 3143,24 тис. грн. та інших порушень фінансової дисципліни на загальну суму 2585,43 тис. гривень. ...

далі...»

 11.08.14.p

Протягом січня – липня 2014 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели
Протягом січня – липня 2014 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 50,3 млн грн. ...

далі...»

 05.08.14.p

За підсумками ревізії фінансово-господарської діяльності у відділу освіти Миколаївської районної державної адміністрації Одеської області
За підсумками ревізії фінансово-господарської діяльності у відділу освіти Миколаївської районної державної адміністрації Одеської області (далі – Відділ освіти) за період з 01.07.2012 року по 30.04.2014 року, встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 433,67 тис. грн. та інших порушень фінансової дисципліни на загальну суму 741,67 тис. гривень...

далі...»

 22.07.14.p

За І півріччя 2014 року Держфінінспекція попередила зайві витрати у сфері держзакупівель на суму майже 1,6 млрд грн
За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – червня 2014 року територіальні органи Держфінінспекції України попередили зайві витрати державних коштів у сфері держзакупівель на загальну суму майже 1,6 млрд грн...

далі...»

 18.07.14.p

Від початку 2014 року Держфінінспекція передала правоохоронним органам
Протягом січня – червня 2014 року Держфінінспекція України передала до правоохоронних органів для належного реагування на факти порушень майже 1,2 тис. ревізійних матеріалів...

далі...»

 17.07.14.p

Держфінінспекція України у січні – червні 2014 року забезпечила відшкодування втрат ресурсів
Протягом січня – червня 2014 року Держфінінспекція України та її територіальні органи забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на загальну суму більш як 673 млн грн. Зокрема, сума відшкодування втрат ресурсів, що були виявлені в попередні роки, становить понад 241 млн грн...
далі...»

 16.07.14.p

Надаємо номери «телефонів довіри» територіальних органів Держфінінспекцій

далі...»

 14.07.14.p

Станом на 10 липня 2014 року
Станом на 10 липня 2014 року Держфінінспекція в Одеській області отримала 93 звернення, у тому числі 32 надійшло безпосередньо від громадян поштою, 15 – через органи влади та 21 – від інших установ та організацій. З урахуванням колективних звернень до Інспекції звернувся 141 громадянин...
далі...»

 09.07.14.p

Внутрішні аудитори переймають європейський досвід
У межах міжнародного співробітництва Держфінінспекції України з Міністерством фінансів Королівства Нідерландів 3–4 липня 2014 року відбувся дводенний семінар на тему «Європейський досвід у сфері внутрішніх фінансових аудитів»...
далі...»

 08.07.14.p

Результати роботи Державної фінансової інспекції в Одеській області за січень-травень 2014 року
Протягом січня-червня 2014 року проведено 972 контрольних заходи, в тому числі ревізій фінансово-господарської діяльності – 393...
далі...»

 07.07.14.p

Ревізією фінансово-господарської діяльності в Управління освіти...
Ревізією фінансово-господарської діяльності в Управління освіти, культури, спорту та молодіжної політики Южненської міської ради за період з 01.05.2011 року по 28.02.2014 року встановлено фінансових порушень...
далі...»

 04.07.14.p

Кабмін затвердив проведення фінансового аудита 37 держпідприємств ...
Кабінет міністрів України затвердив 37 суб'єктів господарювання, що підлягають державному фінансовому аудиту. Про це
говориться в постанові уряду № 214 від 25 червня 2014 р. Так, відповідно до даного документа...

далі...»

 03.07.14.p

ГРАФІК особистого прийому громадян та представників організацій...
ГРАФІК особистого прийому громадян та представників організацій керівництвом Держфінінспекції України...
далі...»

 02.07.14.p

Повідомлення про розміщення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін та визнання такими
З метою оптимізації актів Кабінету Міністрів України, що стосуються проведення державного фінансового аудиту діяльності бюджетних установ Державною фінансовою інспекцією України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (далі – проект постанови).

далі...»

 01.07.14.p

Проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової
Проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової (далі – Академія), за період з 01.02.2011 по 01.02.2014, встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 984,19 тис.грн. та інших порушень фінансової дисципліни в сумі 209,17 тис.гривень.

далі...»

 27.06.14.p

Голова Держфінінспекції Микола Гордієнко привітав свій колектив із Днем Конституції України
Сьогодні – в переддень Дня Конституції України – Голова Державної фінансової інспекції України Микола Гордієнко привітав її працівників із 18-ю річницею цього державного свята.

далі...»

 27.06.14.p

Проведено позапланову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності...
Сьогодні – в переддень Дня Конституції України – Голова Державної фінансової інспекції України Микола Гордієнко привітав її працівників із 18-ю річницею цього державного свята.

далі...»

 26.06.14.p

Позаплановою ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності Полку патрульної служби при Одеському управлінні...
Позаплановою ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності Полку патрульної служби при Одеському управлінні ГУ МВС України в Одеській області за період з 01.01.2008 по 31.12.2013 року, встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 553,95 тис. гривень.

далі...»

 24.06.14.p

Проведеною ревізією фінансово-господарської діяльності...
Проведеною ревізією фінансово-господарської діяльності відділу освіти Київської районної адміністрації Одеської міської ради (далі – відділ освіти), за період з 01.01.2012 по 28.02.2014, встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 424,12 тис. грн.

далі...»

 23.06.14.p

Шановні колеги!
Від імені Державної фінансової інспекції України прийміть щирі вітання з нагоди святкування...

далі...»

 20.06.14.p

Від початку 2014 року Держфінінспекція попередила зайві витрати у сфері держзакупівель на 860 млн грн
За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – травня 2014 року територіальні органи Держфінінспекції України попередили зайві витрати державних коштів у сфері держзакупівель на загальну суму 860 млн грн. ...

далі...»

 19.06.14.p

19 червня 2014 Голова Держфінінспекції України Микола Гордієнко представив колективу...
19 червня 2014 Голова Держфінінспекції України Микола Гордієнко представив колективу Держфінінспекції в Одеській області нового начальника – Сергія Конєва. ...

далі...»

   Архів новин

2013 рік
2012 рік
2011 рік
2010 рік
2009 рік
2008 рік
2007 рік
>