Результати роботи апарату Південного офісу Держаудитслужби

за січень 2017 року

           

Протягом січня 2017 року проведено 5 ревізій певного комплексу або окремих питань фінансово-господарської діяльності, перевірку державних закупівель, державний фінансовий аудит діяльності суб`єктів господарювання.

 

Контрольними заходами виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 6 підприємствах, установах та організаціях на загальну суму майже 1,4 млн грн, в тому числі: недоотримання фінансових ресурсів – 224,08 тис. грн, незаконних витрат – 1,2 млн грн та недостач ресурсів – 0,88 тис. грн.

 

В межах прав і наданих повноважень апаратом Південного офісу Держаудитслужби вжито відповідні заходи, в результаті яких протягом січня 2017 року відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму 839,84 тис. грн.

Загальна сума фінансових ресурсів, які в результаті контрольних дій додатково надішли до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств, складає 460,23 тис. грн.

 

До правоохоронних органів передано один ревізійний матеріал. Розпочато одне досудове розслідування.

 

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 КУпАП притягнуто 17 посадових осіб.

До порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 2 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

 

Керівникам центральних і місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій направлено 7 інформацій та забезпечено прийняття ними 8 управлінських рішень, відповідно до яких 8 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 1 - до матеріальної.