Результати роботи апарату Південного офісу Держаудитслужби

за січень-травень 2017 року

           

Протягом січня-травня 2017 року проведено:

Ø  45 ревізій певного комплексу або окремих питань фінансово-господарської діяльності;

Ø  2 ревізії бюджету міста Чорноморськ, Овідіопольського району;

Ø  4 перевірки державних закупівель;

Ø  9 державних фінансових аудитів діяльності суб`єктів господарювання;

Ø  2 державних фінансових аудита виконання бюджетних програм.

 

Контрольними заходами виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 41 підприємствах, установах та організаціях на загальну суму майже 53,36 млн грн, в тому числі:

Ø  недоотримання фінансових ресурсів – 28,9 млн грн;

Ø  незаконних витрат – 23,8 млн грн;

Ø  нецільових витрат - 31,57 тис. грн;

Ø  недостач ресурсів – 661,45 тис. грн.

 

В межах прав і наданих повноважень апаратом Південного офісу Держаудитслужби вжито відповідні заходи, в результаті яких протягом січня-травня 2017 року відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму 21,2 млн грн.

Загальна сума фінансових ресурсів, які в результаті контрольних дій додатково надійшли до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств, складає 8,6 млн грн.

До правоохоронних органів передано 40 ревізійних матеріалів. Розпочато 12 досудових розслідувань.

Протягом січня-травня 2017 року перед органами прокуратури, об'єктом контролю ініційовано 4 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів; Південним офісом Держаудитслужби пред'явлено 2 позови.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто  129 посадових осіб.

До порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 21 фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень/асигнувань розпорядникам бюджетних коштів.

Направлено інформацію до Державної служби фінансового моніторингу  про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на суму 2 052,6 тис. грн.

Керівникам центральних і місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій направлено 47 інформацій та забезпечено прийняття ними 32 управлінських рішень, відповідно до яких 18 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 8 - до матеріальної, 4– звільнено із займаних посад.