Результати роботи апарату Південного офісу Держаудитслужби

за січень-березень 2017 року

           

Протягом січня-березня 2017 року проведено:

Ø  24 ревізії певного комплексу або окремих питань фінансово-господарської діяльності;

Ø  ревізію бюджету міста Чорноморськ;

Ø  2 перевірки державних закупівель;

Ø  7 державних фінансових аудитів діяльності суб`єктів господарювання;

Ø  2 державних фінансових аудита виконання бюджетних програм.

 

Контрольними заходами виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 24 підприємствах, установах та організаціях на загальну суму майже 13,5 млн грн, в тому числі:

Ø  недоотримання фінансових ресурсів – 1,8 млн грн;

Ø  незаконних витрат – 15,1 млн грн;

Ø  нецільових витрат - 13,01 тис. грн;

Ø  недостач ресурсів – 464,95 тис. грн.

 

В межах прав і наданих повноважень апаратом Південного офісу Держаудитслужби вжито відповідні заходи, в результаті яких протягом січня-березня 2017 року відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму 5,9 млн грн.

Загальна сума фінансових ресурсів, які в результаті контрольних дій додатково надішли до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств, складає 1,1 млн грн.

 

До правоохоронних органів передано 14 ревізійних матеріалів. Розпочато 8 досудових розслідувань.

 

Протягом січня-березня 2017 року перед органами прокуратури, об'єктом контролю ініційовано 2 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів; Південним офісом Держаудитслужби пред'явлено 2 позови.

 

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 53 посадових осіб.

До порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 11 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень/асигнувань розпорядникам бюджетних коштів.

 

Направлено інформацію до Державної служби фінансового моніторингу  про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на суму 690,5 тис. грн.

 

Керівникам центральних і місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій направлено 28 інформацій та забезпечено прийняття ними 22 управлінських рішень, відповідно до яких 14 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 3 - до матеріальної, 3 – звільнено із займаних посад.