Результати роботи апарату Південного офісу Держаудитслужби

за січень-липень 2017 року

 

Протягом січня-липня 2017 року проведено:

Ø 60 ревізій певного комплексу або окремих питань фінансово-господарської діяльності;

Ø 2 ревізії бюджету міста Чорноморськ, Овідіопольського району;

Ø 5 перевірок державних закупівель;

Ø 12 державних фінансових аудитів діяльності суб`єктів господарювання;

 

Контрольними заходами виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 55 підприємствах, установах та організаціях на загальну суму майже 58,6 млн грн, в тому числі:

Ø недоотримання фінансових ресурсів – 29,3 млн грн;

Ø незаконних витрат – 28,4 млн грн;

Ø нецільових витрат – 31,57 тис. грн;

Ø недостач ресурсів – 825 тис. грн.

 

В межах прав і наданих повноважень апаратом Південного офісу Держаудитслужби вжито відповідні заходи, в результаті яких протягом січня-липня 2017 року відшкодовано фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 51,3 млн грн.

Загальна сума фінансових ресурсів, які в результаті контрольних дій додатково надійшли до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств, складає 15,5 млн грн.

До правоохоронних органів передано 53 ревізійних матеріали. Розпочато 18 досудових розслідувань, вручено 3 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Протягом січня-липня 2017 року перед органами прокуратури, об'єктом контролю ініційовано 7 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів; Південним офісом Держаудитслужби пред'явлено 4 позови.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 175 посадових осіб.

До порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 36 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень/асигнувань розпорядникам бюджетних коштів.

Направлено інформацію до Державної служби фінансового моніторингу  про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на суму 31,4 млн грн.

Керівникам центральних і місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами ревізій та перевірок направлено 64 інформації та забезпечено прийняття ними 60 управлінських рішень, відповідно до яких 20 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 23 – до матеріальної, 5 – звільнено із займаних посад.

За результатами державних фінансових аудитів надано 91 пропозицію, з яких враховано 67.