Результати роботи апарату Південного офісу Держаудитслужби

за січень-лютий 2017 року

           

Протягом січня-лютого 2017 року проведено 16 ревізій певного комплексу або окремих питань фінансово-господарської діяльності, перевірку державних закупівель, 3 державних фінансових аудита діяльності суб`єктів господарювання та державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм.

 

Контрольними заходами виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 15 підприємствах, установах та організаціях на загальну суму майже 13,5 млн грн, в тому числі: недоотримання фінансових ресурсів – 727,54 тис. грн, незаконних витрат – 12,4 млн грн, нецільових витрат 13,01 тис. грн - та недостач ресурсів – 385,35 тис. грн.

 

В межах прав і наданих повноважень апаратом Південного офісу Держаудитслужби вжито відповідні заходи, в результаті яких протягом січня-лютого 2017 року відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму 3,5 млн грн.

Загальна сума фінансових ресурсів, які в результаті контрольних дій додатково надішли до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств, складає 852,75 тис. грн.

 

До правоохоронних органів передано 8 ревізійних матеріалів. Розпочато 3 досудових розслідувань.

 

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 31 посадову особу.

До порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 7 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень/асигнувань розпорядникам бюджетних коштів.

 

Керівникам центральних і місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій направлено 21 інформацію та забезпечено прийняття ними 19 управлінських рішень, відповідно до яких 11 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 3 - до матеріальної, 2 – звільнено із займаних посад.