8 серпня 2017 року

 

Надаємо опубліковану на офіційному сайті Одеської обласної державної адміністрації статтю начальника Південного офісу Держаудитслужби.

 

Одеські аудитори демонструють найкращі результати роботи в Україні

04 серпня 2017 року, 19:25

http://portal-oda.odessa.gov.ua/img/item/78539/imgsmall.jpg

За сім місяців поточного року Південний офіс Державної аудиторської служби України повернув до державного бюджету 51 млн грн, що стало найкращим показником в Україні. За даними служби це в три рази більше, ніж за аналогічний період минулого року.

«Коли я обійняв цю посаду, поставив собі завдання, що Південний офіс має стати найкращим в Україні. Вся наша робота направлена на досягнення цієї мети. Для мене важливо не просто знайти порушення, а повернути кошти в бюджет. Найголовніше, що такий результат ми досягли завдяки тісній співпраці з Облдержадміністрацією та під чітким керівництвом очільника області Максима Степанова», - зазначив начальник Південного офісу Державної аудиторської служби України Олег Муратов.

Зараз однією з пріоритетних задач роботи офісу є недопущення порушень. Аудитори приділяють велику увагу державним закупівлям. За січень-липень 2017 року аудиторською службою в Одеській області проведено аналіз 81 закупівельної процедури загальною очікуваною вартістю 2,7 млрд грн, з яких порушення встановлені за 67 процедурами на суму 1,3 млрд грн.

Посилання на сайт: http://portal.oda.odessa.gov.ua/news/odeski_audytory_demonstruiut_naikrashchi_rezultaty_roboty_v_ukraini.html