7 квітня 2017 року

 

 

В діяльності Інституту сільського господарства Причорномор’я Національної академії аграрних наук України одеські аудитори виявили втрат на 515 тис. грн

 

Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Інституту сільського господарства Причорномор’я Національної академії аграрних наук України виявили фінансові порушення, що призвели до втрат, на суму 515 тис. грн.

Зокрема, посадові особи інституту, без рішень Президії Національної академії аграрних наук України, уклали договори позички та безоплатно передали ДП «Дослідне господарство Інституту сільського господарства Причорномор’я Національної академії аграрних наук України» зерно та насіння на загальну суму 275 тис. грн.

Окрім того, втрати інституту від спільної діяльності через невідшкодування понесених витрат з розподілу врожаю і вирощування озимих та ярових культур, склали 146 тис. грн.

Також під час інвентаризації встановлено нестачу 24100 кг пшениці товарної на суму 78 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань на двох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення

Матеріали ревізії передано до слідчого управління Прокуратури Одеської області.