4 січня 2016 року

 

 

Одеські аудитори виявили втрат на майже 150 тис. грн під час ревізії Державного навчального закладу «Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту»

 

Під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності ДНЗ «Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту» фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 150 тис. грн. Ревізія охопила період з 01.09.2013 – 31.08.2016 року.

Зокрема, в закладі освіти зайво виплатили зарплату та переказали єдиного соціального внеску, через що зайво витрачено 129 тис. грн

Завдяки заходам, що їх вжили аудитори, під час ревізії відшкодовано 40 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 1 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, а до закладу застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії проінформовано Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Прокуратуру Одеської області, Одеського міського голову та Департамент освіти та науки Одеської міської ради.