31 січня 2017 року

 

Аудитори Одещини виявили втрат на 453 тис. грн у Державному навчальному закладі «Овідіопольське професійно-технічне аграрне училище»

 

Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби під час ревізії Державного навчального закладу «Овідіопольське професійно-технічне аграрне училище» виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже 453 тис. грн.

Зокрема, в училищі неправильно визначили розмір орендної плати, через що недоотримали коштів на загальну суму 142 тис. грн.

Окрім того, у навчальному закладі покрили витрати сторонніх юридичних осіб за спожиті комунальні послуги в сумі 68 тис. грн.

Також із загального фонду закладу освіти витрачено 47 тис. грн на придбання продуктів харчування та оплату гуртожитку, які мали оплачуватися коштом спеціального фонду.

В училищі зайво виплатили заробітну плату працівникам та матеріальне заохочування учням, що призвело до втрати майже 185 тис. грн.

За недотримання законодавства на трьох посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення, а навчальному закладу зупинено операції з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронний орган.