30 березня 2017 року

 

 

В діяльності Комунальної установи «Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я» одеські аудитори виявили втрат на 847 тис. грн

 

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комунальної установи «Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я» фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 847 тис. грн.

Зокрема, в Центрі зайво нарахували та виплатили заробітну плату та переказали єдиного соціального внеску, через що зайво витратили 615 тис. грн.

Окрім того, посадові особи установи коштом загального фонду покривали комунальні послуги, які спожиті орендарями та при наданні платних медичних послуг. Ці витрати мають здійснюватись за рахунок спеціального фонду, що призвело до зайвого витрачання Центром 134 тис. грн.

Працівники установи безоплатно надавали медичні послуги іноземним громадянам, які повинні були надаватись на платній основі, через що установа зайво витратила 37 тис. грн. Також в Центрі за завищеною вартістю оплатили ремонтні роботи; безпідставно списали лікарські препарати та інші медичні матеріали тощо.

За недотримання законодавства з фінансових питань 11 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, а до медичної установи застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Департамент охорони здоров’я та соціального захисту населення Одеської обласної державної адміністрації.