28 лютого 2017 року

 

 

В Одеському регіональному центрі оцінювання якості освіти допущено фінансових порушень на 300 тис. грн

 

Фахівці Південного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти виявили фінансові порушення на суму майже 300 тис. грн.

Зокрема, в центрі зависили вартість послуг з пробного ЗНО, через що зайво отримали та використали коштів спеціального фонду в сумі 98 тис. грн.

Ще 129 тис. грн посадові особи центру перерахували товариству з обмеженою відповідальністю за реєстрацію учасників ПЗНО та оренду серверів, хоча ці послуги центр здійснив самостійно.

Окрім того, в центрі зайво нарахували заробітної плати сумісникам за невідпрацьований час,  індексацію заробітної плати разом з нарахуваннями, понаднормово списали матеріальних цінностей, за рахунок коштів загального фонду покрили витрати спеціального тощо. Через це витрачено близько 56 тис. грн. 

За недотримання законодавства з фінансових питань на двох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення, а центру зупинено операції з бюджетними коштами на рахунках.

Матеріали ревізії передані до Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Про факти порушення фінансової дисципліни поінформовано Управління Служби безпеки України в Одеській області.