23 грудня 2016 року

 

Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечило відшкодування втрат на понад 13 млн грн за 11 місяців 2016 року

 

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській областіпротягом січня – листопада 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 13,41 млн грн.

За результатами ревізій, перевірок державних закупівель та державних фінансових аудитів місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, керівники підприємств і установ прийняли 74 управлінські рішення.

Через недотримання вимог законодавства 144 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 51 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 13 осіб звільнено з посад.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 25 досудових розслідувань та вручили 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено 8 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 12,86  млн грн.

У 28 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 933,47 тис. грн.

 

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області