23 червня 2017 року

 

Одеські аудитори виявили втрат на 522 тис. грн під час ревізії Березівської районної державної адміністрації

 

Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Березівської районної державної адміністрації Одеської області, яку провели фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби, встановлено порушення, що призвели до втрат, на суму 522 тис. грн.

Зокрема, в райдержадміністрації уклали договір з ТОВ «Іллічівськпроект» на виготовлення проектно-кошторисної документації, строк дії якого на момент ревізії вже закінчився. Березівська РДА цю послугу сплатила. Але ні під час контрольного заходу, ні при наданні заперечень до акту ревізії наявність проектно-кошторисної документації не підтверджена. Таким чином, кошти списано без отримання проекту, через що райдержадміністрація зазнала втрат на 297 тис. грн.

Окрім того, без дозволу вищестоящого органу в райдержадміністрації нараховували у завищених розмірах надбавки, премії, матеріальну допомогу. Зі сплатою єдиного соціального внеску все це призвело до зайвого витрачання 176 тис. грн. При цьому левову частину – 110 тис. грн – керівництво району нарахувало собі.

Також державні аудитори виявили необґрунтоване списання бензину та оплату спожитих комунальних послуг за орендарів.

За недотримання фінансової дисципліни на голову райдержадміністрації, головного бухгалтера та ще одну посадову особу складені протоколи про адміністративні правопорушення.

Матеріали ревізії передані до Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.