1 червня 2017 року

 

 

Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії селищного бюджету, фінансово-господарської діяльності Великодолинської селищної ради Овідіопольського району виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 1 млн грн.

Зокрема, селищний бюджет недоотримав від п’яти забудовників коштів пайової участі на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт Великодолинське на загальну суму 717 тис. грн.

Окрім того, посадові особи селищної ради за завищеною вартістю оплатили ремонтно-будівельні роботи, сплатили спожиті орендарями комунальні послуги в загальній сумі 111 тис. грн.

Також в селищній раді оплатили комунальному підприємству «Великодолинське» роботи з благоустрою, проведення яких не підтверджені первинними документами, на суму 156 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань на 7 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Про факти порушення фінансової дисципліни поінформовано Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.