19 липня 2017 року

 

За шість місяців 2017 року аудитори Одещини забезпечили відшкодування втрат на майже 43 млн грн

 

Південним офісом Держаудитслужби упродовж січня-червня 2017 року проведено роботу щодо усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 43 млн грн, для порівняння: за весь 2016 рік усунення склало 30,4 млн грн.

Завдяки діям одеських аудиторів до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств додатково надійшло майже 15,5 млн грн, що вдвічі перевищує минулорічний показник: за 2016 рік – 7,4 млн грн.

Загалом виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 55,5 млн грн, що в рази більше показника аналогічного періоду 2016 року – 24 млн грн.

Правоохоронні органи області розпочали досудові розслідування за матеріалами 16 ревізій, проведених аудиторами.

Зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень застосовано у 27 випадках до установ, на яких виявлені порушення.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за наслідками контрольних заходів прийняли 56 управлінських рішень.

За недотримання вимог чинного законодавства 140 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 37 – до дисциплінарної та матеріальної, 5 осіб звільнено із займаних посади.

До Державної служби фінансового моніторингу України передано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 31,4 млн грн для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.