19 січня 2017 року

 

Аудитори Одещини виявили втрат на 609 тис. грн у Першотравневій сільській раді

 

Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже 609 тис. грн під час ревізії окремих питань Першотравневої сільської ради Лиманського району Одеської області. Перевірялася його фінансово-господарська діяльність за період з 01.01.2013 по 30.09.2016.

Зокрема, аудитори встановили зайву сплату підрядникам 106 тис. грн за ремонтно-будівельні роботи, нецільове використання 93 тис. грн на оплату електроенергії не у відповідності з асигнуваннями, виділеними на утримання бюджетної установи, безпідставне покриття комунальних витрат орендарів у сумі 33 тис. грн тощо.

Під час ревізії також виявлено покриття витрат на придбання продуктів харчування коштом загального фонду замість спеціального фонду на загальну суму 113 тис. грн.  

Окрім того, деяким працівникам сільської ради зайво виплатили зарплату, що разом з нарахуваннями становило понад 162 тис. грн.

Також бухгалтерська служба сільради необґрунтовано нарахувала єдиний соціальний внесок на заробітну плату інвалідів, що працюють, на суму 63 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань на 6 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.