17 травня 2017 року

 

 

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Одеської національної академії харчових технологій фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат, на суму 3,5 млн грн.

Зокрема, у навчальному закладі зайво нарахували та виплатили заробітну плату працівникам, що разом зі сплатою єдиного соціального внеску призвело до втрати 885 тис. грн.

Окрім того, впродовж 2015-2016 р. із загального фонду Академії оплачувались послуги з водопостачання та водовідведення, які були спожиті мешканцями гуртожитків, на загальну суму 2 152 тис. грн, а також необґрунтовано утримувались посади госпрозрахункового структурного підрозділу багатотиражної газети «Технолог», який не є юридичною особою, на загальну суму 205 тис. грн.

Також в Академії використовувалось три понаднормативні автомобілі, на утримання яких списано палива марок А-92, А-95 та дизельного палива на загальну суму 118 тис. грн та автомобільних запчастин на загальну суму 26 тис. грн.

Під час ревізії також виявлено, що у навчальному закладі за завищеною вартістю оплатили ремонтні роботи, недоотримали орендної плати, зайво нарахували стипендії на загальну суму 115 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 7 посадових осіб навчального закладу притягнуто до адміністративної відповідальності, а Академії зупинено операції з бюджетними коштами.

Матеріали ревізії передані до Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.