16 січня 2017 року

 

Аудитори Одещини протягом 2016 року забезпечили відшкодування втрат на 30,4 млн грн

 

Протягом січня – грудня 2016 року фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 30,4 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 115 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 22 досудових розслідування.

У 118 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано таки заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

Понад 3 млн грн економічного ефекту вдалося досягти від впровадження керівниками підприємств та установ пропозицій, які надали аудитори за результатами проведених державних фінансових аудитів.

За вчинені фінансові порушення 425 посадових особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 86 – до дисциплінарної та матеріальної, 8 осіб звільнено з посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 131 млн грн.