15 березня 2017 року

 

УВАГА – КОНКУРС!

 

Вибір кандидата на вакантну посаду - справа надзвичайно важлива і відповідальна. Конкурс необхідний для виявлення найбільш кваліфікованого й найдостойнішого з кандидатів.

Найближчим часом Південний офіс Держаудитслужби, дотримуючись принципів публічності та прозорості у своїй роботі, оголосить черговий конкурс на заміщення наступних вакансій:

- начальників відділів по взаємодії з правоохоронними органами та адміністративно-господарського забезпечення та документообігу,

- заступників начальників юридичного, організаційного, фінансового відділів,

- головних державних аудиторів.

Місце знаходження Південного офісу Держаудитслужби: м. Одеса, вул. Канатна, 83, 9-й поверх.

Інформацію про терміни проведення конкурсу та необхідні документи можна отримати, звернувшись в кадрову службу Південного офісу Держаудитслужби по телефону (048) 722-38-64 або зайшовши на сайт http://www.odoblkru.gov.ua, розділ «Вакансії», підрозділ «Конкурс на зайняття вакантних посад», а також на сайт Держаудитслужби України (http://www.dkrs.gov.ua розділ «Інформаційний каталог», підрозділ «Конкурс на зайняття вакантних посад Держаудитслужби», «Територіальні підрозділи»).

Запрошуємо всіх бажаючих, які мають вищу освіту і бажання працювати на державній службі, подавати свої резюме на електронну адресу: doviraaudit@gmail.com