13 січня 2017 року

 

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради порушило фінансову дисципліну на суму понад 1,4 млн грн

 

Аудитори під час ревізії управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради (далі – УПСЗН) встановили фінансових порушень, які призвели до втрат, на загальну суму 1,47 млн грн за період з 01.01.2014 по 30.06.2016.

Зокрема, УПСЗН перерахувало компенсацію за 2014 рік на загальну суму майже 1,06 млн грн підприємствам, установам, організаціям за рахунок коштів, виділених у 2015 році.

УПСЗН призначило і надміру виплатило грошову допомогу 5 переміщеним особам за наявності у членів сім’ї на депозитному банківському рахунку коштів у сумі, що перевищує 10-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, загалом на 116 тис. грн.

Державному бюджету завдано збитків на загальну суму 86 тис. грн через те, що 6 внутрішньо переміщених осіб отримали грошову допомогу за недостовірними даними облікових карток платника податків.

Також встановлено 7 випадків незаконного призначення і виплати щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на загальну суму 133 тис. грн за даними паспортів громадян, які обліковуються компетентними органами як втрачені, вкрадені або належали особам, які на дату призначення виплат померли .

Керівнику підконтрольного об’єкту направлені обов’язкові вимоги по усуненню порушень та притягненню винних осіб до відповідальності. Результати ревізії аудитори надали вищестоящій організації і направили правоохоронному органу.

 

Прес-служба управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області