10 травня 2017 року

 

Аудитори Одещини виявили втрат на 478 тис. грн у Комунальній установі «Овідіопольська центральна районна лікарня»

 

Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби під час ревізії Комунальної установи «Овідіопольська центральна районна лікарня» виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже 478 тис. грн.

Зокрема, в медичній установі покрили витрати сторонніх юридичних осіб за спожиті комунальні послуги (електропостачання, водопостачання та водовідведення, теплопостачання, вивезення твердих побутових відходів) в сумі 215 тис. грн.

Окрім того, із загального фонду лікарні витрачено 127 тис. грн на оплату праці медичного персоналу, який надавав платні послуги, що мали оплачуватися коштом спеціального фонду.

Також посадові особи установи переплатили підрядникам за ремонтні роботи близько 57 тис. грн, а також  безпідставно виплатили зарплату, що разом з нарахуваннями становило понад 66 тис. грн.

За недотримання законодавства на трьох посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення, а медичному закладу ініційовано зупинення операцій з бюджетними коштами.

   Про результати ревізії поінформовано правоохоронний орган, матеріали ревізії передано до Головного управління Національної поліції в Одеській області.