10 лютого 2017 року

 

Сьогодні, 10 лютого, в м. Миколаїв Голова Державної аудиторської служби України Лідія Гаврилова представила трудовому колективу начальника управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області Дениса Яковлєва, який призначений на цю посаду за результатами відкритого конкурсу.

Лідія Гаврилова висловила впевненість в ефективній роботі на чолі з новим керівником управління. «Сьогодні головне – сконцентруватися на виконанні поставлених завдань, пов’язаних з фінансовим та економічним розвитком держави, – додала Голова Державної аудиторської служби України.

Лідія Володимирівна окреслила основні напрями роботи, і підкреслила: «Державний фінансовий контроль тепер спрямовано не лише на виявлення фінансових порушень, фактів шахрайства, а перш за все на випередження та виявлення причин, що призвели до недоліків і порушень, на оцінку ефективного і результативного використання та збереження державних фінансових ресурсів. Для цього вже у 2017 році буде вирівняно співвідношення питомої ваги часу, відведеного на здійснення ревізій і аудитів».

Олег Муратов, начальник Південного офісу Держаудитслужби, зі свого боку зазначив, що зі зміною назви відбулась принципова зміна підходів до здійснення державного фінансового контролю. Відтепер Служба орієнтується на подальший розвиток попереджувального та поточного фінансового контролю – на аналіз державних закупівель та операційний аудит.  

На завершення Олег Муратов завірив Лідію Гаврилову, що Південний офіс Держаудитслужби буде виконувати всі поставлені завдання як єдиний налагоджений механізм.

У заході також взяли участь керівники області, які побажали новопризначеному керівнику професійних успіхів у забезпеченні державної політики у сфері фінансового контролю та висловили сподівання на плідну співпрацю на благо розвитку регіону.

Довідково.

Південний офіс Держаудитслужби утворений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 року № 266 «Про утворення міжрегіональних територіальних органів Державної аудиторської служби України» шляхом реорганізації держфінінспекцій в АР Крим, в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях та м. Севастополі.

Наказом від 07.02.2017 №57-о Південного офісу Держаудитслужби Яковлєва Дениса Томасовича за результатами конкурсу призначено на посаду начальника управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області з 10 лютого 2017.