6 січня 2016 року

 

Аудитори Херсонщини забезпечили надходжень до державного бюджету на понад 627 тис. грн

 

Зусиллями Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечено надходження коштів до загального та спеціального фонду державного бюджету на загальну суму 627 тис. грн упродовж 11 місяців 2016 року.

Зокрема, за результатами контрольних заходів, рядом районних управлінь водного господарства перераховано до загального фонду держбюджету кошти від застосованих штрафів і пені, отримані від сільськогосподарських товаровиробників загалом на 102 тис. грн за несвоєчасну оплату ними послуг з подачі води на зрошення сільгоспкультур.

Також до спеціального фонду двох установ, підпорядкованих Національній академії аграрних наук України, надійшли платежі у вигляді роялті загалом на 292 тис. грн.

Держсільгоспінспекція в Херсонській області перерахувала до загального фонду кошти від реалізації автомобілів на суму 180 тис. грн.

Крім того, аудитори забезпечили спрямування інших надходжень в аграрній сфері до державного бюджету на загальну суму 53 тис. грн.

На постійному контролі державних аудиторів - питання щодо повноти надходження коштів до загального та спеціального фонду державної казни за результатами контрольних заходів в аграрній галузі, за кодами бюджетної класифікації, закріпленими за Держаудитслужбою.

 

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області