3 січня 2017 року

 

 

Одеські аудитори виявили втрат на майже 186 тис. грн під час ревізії Державного навчального закладу "Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти"

 

Під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності ДНЗ "Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти"фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 186 тис. грн. Ревізія охопила період з 01.05.2011 – 30.09.2016 року.

Зокрема, в закладі освіти зайво виплатили зарплату та переказали єдиного соціального внеску, через що зайво витрачено 106 тис. грн

Завдяки заходам, що їх вжили аудитори, під час ревізії відшкодовано 25 тис. грн.

Також за рахунок коштів загального фонду замість спеціального, в центрі сплатили 49 тис. грн за комунальні послуги, які спожито при наданні платних послуг з курсової підготовки.

Ще 20 тис. грн виплачено непередбаченої законодавством грошової компенсації дітям-сиротам на продукти харчування за дні повноцінного харчування.

За недотримання законодавства з фінансових питань 4 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, а до закладу застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.