1 березня 2017 року

 

 

Миколаївський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою втратив можливість отримати понад 450 тис. грн доходів від наданих послуг

 

 

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області під час державного фінансового аудиту на державному підприємстві «Миколаївський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» виявили чинники, які негативно позначилися на стані його фінансово-господарської діяльності.

Так, через неправильний розрахунок вартості земельно-кадастрових робіт підприємство втратило можливість отримати доходів на суму 457 тис. грн від наданих послуг.

Залучення субпідрядних організацій до виконання робіт із інвентаризації земель вартувало дорожче, ніж виконання аналогічних робіт власними силами, що призвело до економічно необґрунтованих витрат на суму 978 тис. грн.

Окрім того, за наявності обладнання для виконання земельно-кадастрових робіт, кваліфікованих інженерів-землевпорядників, оцінювачів та інженерів-геодезистів, а також попиту на виконання цих робіт, державне підприємство протягом 2014 – 2016 років не брало участі у державних закупівлях у сфері землеустрою, що призвело до втрати можливості отримати доходи на суму понад 1,7 млн грн.

За результатами аудиту виявлено й інші фактори ризику та надано низку рекомендацій для підвищення ефективності управління державним підприємством.