Апаратна нарадаУ Південному офісі Держаудитслужби проведено чергову апаратну нараду. Обговорювались ключові напрями діяльності за минулий період.

Олег Муратов розпочав з кадрових змін в апараті офісу, привітав з призначенням на посаду нового члена команди одеських аудиторів Анастасію Гусак та прийняттям її на державну службу.

Далі представила звіт роботи за період з початку року начальник відділу контролю в галузі промисловості, енергетики, транспорту та фінансових послуг Наталія Стоянова. Відділом завершено 7 контрольних заходів: 3 аудити та 4 ревізії. За результатами державних фінансових аудитів виявлено фактів неефективних управлінських дій та ризикових операцій на суму 109 млн грн. Працівники відділу надали 33 рекомендації та пропозиції для підвищення ефективності використання фінансової та ресурсної бази об’єктів контролю, які враховані. Внаслідок врахування рекомендацій, наданих за результатами державних фінансових аудитів минулих років, досягнуто економічний ефект у сумі 46 млн грн.

За цей період відділом завершено чотири ревізії, під час яких виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 3,6 млн грн. Завдяки роботі відділу відшкодовано втрат фінансових ресурсів (з урахуванням попередніх років) в сумі 4,5 млн грн.

Далі завідувачка сектору контролю за виконанням повноважень посадовими особами міжрегіонального територіального органу Держаудитслужби Ілона Заборська окреслила напрями роботи підрозділу та зазначила, що усі проблемні питання, які виникають у процесі роботи, вирішуються у робочому порядку.

Зі звітною інформацією про проведену роботу на минулому тижні, а також про виконання доручень були заслухані присутні керівники.

Наприкінці наради керівник офісу поставив завдання та дав низку доручень із зазначенням строків їх виконання.