Апаратна нарада13 серпня 2019 року відбулась щотижнева робоча нарада під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова, на якій розглянуто декілька питань.

По першому питанню доповідала про результати роботи відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації начальник відділу Оксана Шестакова.

З початку року працівники відділу провели 7 контрольних заходів, якими виявлені порушення фінансово-господарської дисципліни на загальну суму понад 4,9 млн грн.

Відділом забезпечено відшкодування виявлених порушень на загальну суму понад 2,9 млн грн, що складає майже 60 відсотків.

До правоохоронних органів передані матеріали 7 ревізій. Зареєстровано 3 кримінальних провадження.

За січень-липень поточного року за результатами проведених ревізій судами притягнуто до відповідальності за порушення бюджетного законодавства 6 посадових осіб та за порушення законодавства про публічні закупівлі притягнуто до відповідальності 2 посадові особи, якими сплачені адміністративні штрафи у сумі 30,26 тис. гривень.

Проведеним аудитом Пансіонату «Борей» Національної академії наук України» встановлено порушень, що призвели до втрат, в сумі 116,0 тис. грн та внаслідок невикористання наявного ліжкового фонду у літні місяці розрахунково втрачена можливість отримання доходів на загальну суму 4,2 млн гривень.

Наразі проводиться ревізія фінансово-господарської діяльності Одеської національної академії харчових технологій.

У вересні відділом буде розпочато державний фінансовий аудит бюджетних програм Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Біляївської міської ради.

Далі відповідно до порядку денного наради звітувала заступник начальника юридичного відділу Неллі Новоселова, яка доповіла про стан розгляду протоколів про притягнення до адміністративної діяльності за статтями 164-12 КУпАП та 164-14 КУпАП та про участь працівників відділу у засіданнях судів.

За результатами аудиту надано низку рекомендацій та порад для ліквідації встановлених недоліків. Керівник офісу наголосив, що виконання цих пропозицій буде на його особистому контролі.