Апаратна нарадаНачальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів щотижневу робочу нарада, на якій заслухано звіти двох відділів та розглянуто поточні питання.

Про стан роботи з персоналом доповіла начальник відділу Галина Луговцева. Першочерговим завданням відділу є визначення та задоволення фактичної потреби офісу у кваліфікованому персоналі, що здійснюється шляхом проведення конкурсного відбору, організації семінарів, курсів з підвищення кваліфікації, тренінгів, самоосвіти. За звітний період організовано та проведено 5 конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В». З 30 претендентів 25 стали переможцями та прийняті на роботу в офіс.

Працівники постійно працюють над підвищенням своєї професійної компетенції. Цього року аудитори брали участь у тематичному тренінгу «Особливості моніторингу та проведення перевірки публічних закупівель»; на базі Одеського національного економічного університету – у двох семінарах «Бухгалтерський облік у бюджетних установах» та «Бюджетна система». В Одеській державній академії будівництва та архітектури навчалися за темою: «Будівництво. Кошторисна справа». Всі працівники отримали відповідні свідоцтва.

У найближчих планах відділу – проведення 26 липня чергового конкурсу на заміщення вакантних посад; на вересень заплановано семінар «Ділова українська мова» на базі ОРІДУ НАДУ.

Далі заслухали звіт начальника відділу адміністративно-господарського забезпечення та організації документообігу Лариси Покровської. Керівниця доповіла про всі напрямки роботи свого підрозділу, стан виконання поставлених керівництвом офісу завдань, а також зазначила, що проблемні питання, які виникали у процесі роботи, вирішуються у робочому порядку.

На завершення керівники підрозділів доповіли про попередні результати поточних ревізій та аудитів, озвучили проблемні питання, стан виконання наданих доручень. За всіма розглянутими питаннями керівникам відділів надані рекомендації та доручення для виконання.