Апаратна нарадаВідбулась щотижнева робоча нарада під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова, на якій розглянуто декілька питань. Перше заслухане питання – результати роботи відділу контролю в галузі промисловості, енергетики, транспорту та фінансових послуг, доповідала начальник відділу Наталія Стоянова.

За інформацією керівника підрозділу працівники відділу за січень-травень завершили державний фінансовий аудит казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба». У червні будуть завершені ще чотири контрольних заходи. Протягом 5 місяців також проведено ревізію одної з окружних виборчих комісій та прийнято участь у позаплановій ревізії ДП «Чорноморський яхт-клуб».

За результатами проведених досліджень виявлено фактів неефективних управлінських дій та ризикових операцій на суму 73,2 млн грн. Аудитори надали обґрунтовані пропозиції, орієнтовані на підвищення ефективності управління коштами і майном об’єктів контролю, покращання фінансової діяльності відповідно до вимог чинного законодавства. Кількість врахованих рекомендацій – 19. Через врахування рекомендацій, наданих за результатами аудитів минулих років, досягнуто економічний ефект у сумі 41 млн грн.

Відділом проводиться робота з відшкодування виявлених порушень, у тому числі з урахуванням порушень, встановлених у попередні роки. На сьогодні вже відшкодовано майже 4 млн грн.

У найближчих планах відділу – з 20 червня розпочати аудит державного підприємства «Ренійський морський торговельний порт».

Олег Муратов, підсумовуючи викладене начальником відділу, подякував працівників за роботу та відмітив, що робота у відділі налагоджена, ведеться на належному рівні.

Далі учасники наради заслухали звіт завідувача сектору контролю за виконанням повноважень посадовими особами міжрегіонального територіального органу Держаудитслужби Ілони Заборської, обговорили виконання планів роботи за минулий період, відзвітували за проведену роботу своїх підрозділів, розглянули поточні питання. Олег Муратов акцентував увагу на забезпеченні належного контролю за станом проведення контрольних заходів з боку керівників відділів.

Розглядалися й інші поточні питання, по кожному з яких були прийняті відповідні рішення та надані начальником офісу доручення.