З подарунками до дітейПрацівники Південного офісу Держаудитслужби привітали своїх підшефних у лікувальних закладах з Міжнародним днем захисту дітей. У дитячих відділеннях комунального некомерційного підприємства «Одеський обласний центр соціально значущих хвороб» Одеської обласної ради» та Одеського обласного медичного центру психічного здоров’я Одеської обласної ради лікуються 33 дівчинки та хлопчика різного віку.

Саме у святкові дні важкохворі діти найбільше потребують турботи й опіки від дорослих.

Щиро дякуємо за те, що ви вже багато років не стоїте осторонь чужої біди, допомагаєте створювати святковий настрій нашим маленьким пацієнтам. Бадьорий настрій – це велика допомога у лікувальному процесі, – зазначив заступник головного лікаря КНП «Одеський обласний центр соціально значущих хвороб» Одеської обласної ради» В’ячеслав Витяганець.

Аудитори привезли дітям багато смачних солодощів, соки, фрукти, цукерки, розмальовки, різнокольорові олівці та фломастери, індивідуальні засоби гігієни та від усього колективу передали найщиріші побажання здоров’я, одужання та скорішого повернення до дому. А медичним колективам закладів – витримки, бадьорості духу та вдячності від маленьких пацієнтів та їх батьків за нелегку роботу.