Запрошуємо до лав Південного офісу молодьПівденний офіс Держаудитслужби продовжує активний діалог з молоддю з метою популяризації Служби, залучення та відбору кандидатів на працевлаштування.

За дорученням керівництва офісу начальник відділу роботи з персоналом Галина Луговцева з цією метою взяла участь у «вільному просторі для невторінгу» студентів Одеського торговельно-економічного інституту та Одеського фінансово-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету. Захід організовано Одеським міським центром зайнятості.

Галина Луговцева розповіла випускникам вузів про цілі та завдання, що стоять перед Держаудитслужбою, про структуру, напрями роботи та досягнення колективу офісу. Надала інформацію про існуючі вакансії, умови праці та вимоги до молодих спеціалістів.

Окрім цього, начальник відділу провела співбесіду з найбільш зацікавленими кандидатами, відповіла на їх запитання, зібрала резюме для розгляду питання щодо проходження практики з метою підготовки майбутніх фахівців офісу.