Круглий стіл: «Особливості державного фінансового контролю»Південним офісом Держаудитслужби спільно з провідним навчальним закладом Півдня України – Одеською національною академією харчових технологій проведено круглий стіл на тему: «Особливості державного фінансового контролю». Це наступний етап у рамках укладеної між Академією і офісом Угоди про співпрацю з метою підвищення ефективності освітнього, навчально-методичного процесу, обміну досвідом, покращення якості підготовки профільних спеціалістів для подальшого їх успішного працевлаштування.

«Круглий стіл» пройшов у форматі діалогу між представниками наукової спільноти Академії і фаховими спеціалістами-практиками Південного офісу. Спираючись на багатий досвід, очільник офісу та начальники відділів розповіли про цілі та завдання Держаудитслужби. Детально зупинилися на різновидах аудитів, інспектувань та поетапному їх проведенні – «дорожній карті» аудиторів. Навели типові та резонансні приклади з практики проведених контрольних заходів, зупинилися на практичній реалізації законодавчих новацій у сфері публічних закупівель, навели приклади зовнішніх та внутрішніх факторів, що негативно впливають на роботу підприємств, відповіли на численні запитання учасників «круглого столу».

На завершення зустрічі начальником офісу Олегом Муратовим та ректором Академії Богданом Єгоровим урочисто підписано додаткові угоди – Договір на проведення практики студентів Одеської національної академії харчових технологій та Договір про направлення на підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників ОНАХТ. Саме викладачі виступили з ініціативою: з метою поєднання теорії з практикою, набуття практичних знань пройти стажування у Південному офісі.

Нагадаємо, що 11 квітня Олег Муратов прочитав інформаційно-консультативну лекцію для студентів останніх курсів факультетів економіки, бізнесу і контролю та менеджменту, маркетингу і логістики, а також викладачів Одеської національної академії харчових технологій з метою популяризації Служби, надання старшокурсникам вичерпної інформації щодо структури, цілей та завдань, які стоять перед Держаудитслужбою.