В Ананьєві Олег Муратов представив аудиторську групуСьогодні в Ананьєві чекали аудиторів. І не тільки керівництво міста та райдержадміністрації, райради, сільських рад, керівники бюджетних установ, – а й повний зал мешканців району. Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов, як і обіцяв, поінформував про початок проведення державного фінансового аудиту бюджету Ананьївського району, представив групу аудиторів.


Запропонований аудиторами жвавий діалог був активно підтриманий громадськістю. Перш за все громадян цікавило, яке реагування та які наслідки мали ревізії, що проводились у районі у попередні роки, хто притягнутий до відповідальності та як виправляється ситуація, зокрема, у відділі освіти Ананьївської райдержадміністрації. Керівник офісу надав чіткі відповіді, а також зазначив, що Держаудитслужба – не каральний орган, всі матеріали ревізій передані до правоохоронних органів, які у правовому полі дають оцінку виявленим порушенням.


Також Олег Муратов розповів про пріоритетні напрями роботи та завдання Служби, про плани і досягнення офісу. Окремо зупинився на програмі аудиту і наголосив на тому, що виконання підготовлених аудиторами пропозицій для вирішення проблемних питань в районі буде на постійному жорсткому контролі та запевнив присутніх, що вся інформація, що надійде під час аудиту від громадян, буде ретельно перевірена.