Державний фінансовий аудит: законодавство, теорія і практикаНачальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов прочитав інформаційно-консультативну лекцію для студентів останніх курсів факультетів економіки, бізнесу і контролю та менеджменту, маркетингу і логістики, а також викладачів Одеської академії харчових технологій. Погоджуючись на зустріч, перш за все, Олег Муратов поставив за мету популяризувати Службу, надати старшокурсникам вичерпну інформацію щодо структури, цілей та завдань, які стоять перед Держаудитслужбою, Південним офісом, кожним аудитором та інспектором.


Очільник офісу говорив про реалізацію Держаудитслужбою державної політики у сфері державного фінансового контролю, нововведення у законодавчому просторі, про зміни пріоритетів, про державну політику та практичну реалізацію законодавства про публічні закупівлі. Окремо зупинився на досягненнях офісу 2018 року, навів приклади найбільш резонансних порушень, розповів про плани та перспективи роботи очолюваного колективу на 2019 рік та інш.


Зустріч проходила у форматі відкритого діалогу, викладачі і студенти мали можливість поставити різні питання. Зокрема, студенти запитували, який вектор розвитку має Держаудитслужба, чи є правильним об’єднання фіскальної та митної служб, чи є можливість викладачам кафедри обліку та аудиту академії пройти практичне стажування у Південному офісі. На перспективу, ректор академії Богдан Єгоров запропонував спільно провести круглий стіл для більш конкретного розкриття теми проведення аудиту.

Олег Муратов ознайомив із процедурою відбору, вимогами до кандидатів, наявними вакансіями, труднощами та перевагами роботи аудиторів і висловив впевненість, що студенти, які от-от закінчать навчання в академії, скористаються отриманими сьогодні знаннями, що допоможе їм у виборі міста працевлаштування.