«Пряма» телефонна лінія з керівникомСьогодні з 10.00 до 12.00 відбулось телефонне спілкування начальника Південного офісу Держаудитслужби з громадянами. Олег Муратов відповідав на запитання мешканців регіону.

Так, на «пряму» телефонну лінію звернулася мешканка міста Теплодар Оксана Гудим. Вона скаржилася на незаконне, на її думку, звільнення з посади керівника дитячого закладу «Веселка» у вересні минулого року. Оксана Петрівна запитала, яким чином можна отримати інформацію про результати ревізії, а точніше, виявлені в ДНЗ «Веселка» порушення.

У відповідь Олег Муратов зазначив, що у рамках чинного законодавства з результатами ревізії можна ознайомитись, зробивши запит на отримання публічної інформації, а саме: запросити копію акта ревізії. Запит можна направити, зокрема, на електронну пошту офісу (odesa@dkrs.gov.ua)

Ближче до кінця «прямої» телефонної лінії зателефонувала жителька міста Ананьїв (не представилася) та запитала, чи буде проводитись перевірка Ананьївської міської ради.

Олег Муратов наголосив на максимальній прозорості у діяльності і зазначив, що в офісі створено ефективний механізм спілкування між громадянами та керівництвом. Згідно цього механізму громадськість отримує повну інформацію про діяльність аудиторів, жителі області мають вільний доступ до неї. Як вже повідомлялось, починаючи з 17 квітня, буде проводитись державний фінансовий аудит бюджету Ананьївського району. Безумовно, під час аудиту буде вивчено роботу Ананьївської міської ради. Олег Муратов запропонував надіслати наявну у мешканки м. Ананьїв інформацію на електронну «скриньку довіри» (doviraaudit@gmail.com), або зустрітися особисто 17 квітня у приміщенні Ананьївської райдержадміністрації під час представлення аудиторської групи.

Нагадаємо, що до керівництва Південного офісу Держаудитслужби можна звернутися письмово (адреса: 65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, 9-й поверх), за телефоном (048-728-36-42 кожну ІІ та ІV середу місяця), на телефон довіри (048-728-36-86), електронною поштою (doviraaudit@gmail.com), а також у ході особистого спілкування щовівторка та щосереди (з 10.00 до 12.00).