Економічні навчання у Південному офісі Держаудитслужби та збори профспілкової організаціїСьогодні відбулись загальні навчання працівників Південного офісу Держаудитслужби з метою вдосконалення знань та підвищення професійної підготовки. На розгляд винесено низку актуальних питань.

Так, першим розглянуто регламент взаємодії підрозділів Держаудитслужби з юридичною службою щодо справ, які розглядаються в судах. Цей документ визначає основні вимоги до організації та проведення претензійно-позовної роботи. Знання та дотримання норм регламенту забезпечить належне представництво прав та законних інтересів органів Держаудитслужби в судах.

Окрім того, розглянуто порядок проведення Держаудитслужбою державного фінансового аудиту діяльності суб’єктів господарювання. Звернуто увагу на відмінності від попереднього Порядку, за яким раніше працювали аудитори.

Приділено увагу змінам до Інструкції з планування діяльності органів державного фінансового контролю, а також основним положенням порядку взаємодії між правоохоронними органами та Службою з метою посилення контролю за переданими до правоохоронних органів матеріалами та веденням обліку за рішеннями, прийнятими за результатами їх розгляду.

Після закінчення загальних навчань відбулись збори первинної профспілкової організації працівників Південного офісу Держаудитслужби. На зборах у зв’язку зі змінами у кадровому складі відбулись довибори до профспілкового комітету.