Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів чергову апаратну нарадуСьогодні начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів апаратну нараду з керівниками відділів офісу.

Олег Муратов на початку наради зазначив, що за ініціативою Південного офісу Держаудитслужби головою Одеської облдержадміністрації Максимом Степановим 22.03.2019 за № 374/А-2019 видано Розпорядження «Про додаткові заходи щодо підвищення рівня фінансово-бюджетної дисципліни», розміщене на офіційному порталі Одеської області. «Це є результатом нашої спільної роботи у сфері місцевих бюджетів та публічних закупівель», – зазначив Олег Муратов.

Далі Олег Муратов наголосив на дотриманні у роботі змін у законодавстві, зокрема, про прийняття постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 252 «Про затвердження Порядку проведення Державною аудиторською службою, її міжрегіональними територіальними органами державного фінансового аудиту діяльності суб’єктів господарювання». Детальний розгляд документу винесено на найближчі економічні навчання.

Далі про роботу відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування доповів начальник відділу Віталій Шкурак. Так, з початку року відділом завершено державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм Департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради. За результатами аудиторського дослідження встановлено низку фактів неефективних управлінських дій, рішень, що призвело до упущених вигод/неотриманих доходів та зайвих витрат на загальну суму 75,2 млн грн.

Окрім того, на теперішній час відділом проводяться державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру та державний фінансовий аудит ДП «Одеський науково-дослідний інститут та проектний інститут землеустрою».

Про результати електронного декларування за 2018 рік доповів завідувач сектору запобігання та виявлення корупції Захар Зайцев. Питання вчасного її подання кожним працівником офісу стояло на особистому контролі начальника Олега Муратова. Згідно доповіді Захара Зайцева, всі працівники офісу вчасно заповнили е-декларації.

По кожному розглянутому на нараді питанню були прийняті відповідні рішення та надані начальником офісу доручення.