Південний офіс Держаудитслужби спільно з облдержадміністрацією працює на підвищення фінансово-бюджетної дисципліни в областіУ рамках цієї співпраці начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов виступив 4 березня на селекторній нараді з директорами департаментів облдержадміністрації, головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення.

За результатами наради головою Одеської облдержадміністрації Максимом Степановим 22.03.2019 за № 374/А-2019 видано Розпорядження «Про додаткові заходи щодо підвищення рівня фінансово-бюджетної дисципліни» для забезпечення ефективного використання коштів місцевих бюджетів, підвищення рівня фінансово-бюджетної дисципліни.

Пунктом 1 розпорядження роботу Південного офісу Держаудитслужби визнано «такою, яка сприяє удосконаленню і зміцненню фінансово-бюджетної дисципліни в області».

Очільник області зобов’язав розглянути у ІІ кварталі на засіданнях виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, сільських, селищних, міських рад стан фінансово-бюджетної дисципліни у підвідомчих установах. Мета засідань – заслухати керівників об’єктів контролю, зокрема, про вжиті ними заходи з усунення виявлених аудиторами порушень.

Згідно з прийнятим документом, Південному офісу Держаудитслужби доручено продовжити інформувати обласну державну адміністрацію, райдержадміністрації та органи місцевого самоврядування про результати проведених контрольних заходів, а також вносити пропозиції щодо доцільності перебування на займаних посадах керівників, які допустили та не усунули порушення фінансово-бюджетної дисципліни.

Далі буде…