Продовжуємо навчатися та вдосконалюватисяНа базі Одеського національного економічного університету в рамках професійної програми підвищення кваліфікації розпочались тематичні навчання для державних аудиторів Південного офісу Держаудитслужби.

Успішне виконання завдань, що стоять перед Держаудитслужбою та її територіальними органами, залежить від професіоналізму та компетентності працівників. Тому в Південному офісі Держаудитслужбі приділяється особлива увага постійному професійному розвитку аудиторів.

Відкрив курси начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов. Робоча програма навчання спрямована на поглиблене вивчення курсу «Бухгалтерський облік у бюджетних установах», підвищення власної кваліфікації працівників. Курс складається з лекційних та практичних занять, а також самостійної підготовки аудиторів.

Зокрема, під час навчання будуть розглянуті питання щодо бухгалтерського обліку необоротних активів та обліку запасів у бюджетних установах; обліку фінансування та руху грошових коштів бюджетних установ; практика дослідження ризикових аспектів в діяльності бюджетних установ. Слухачі отримають методичні рекомендації ведення бухгалтерського обліку активів, зобов’язань, операцій господарської діяльності в бюджетних установах в сучасних умовах з врахуванням вимог нових нормативних документів.

По закінченню курсу навчань слухачі складуть іспит та отримають свідоцтва.