Аудитори призупинили ревізію Олександрівської сільської радиАудитори Південного офісу Держаудитслужби склали акт про неможливість проведення ревізії сільського бюджету, фінансово-господарської діяльності Олександрівської сільської ради Лиманського району Одеської області.

Такого короткого контрольного заходу у аудиторів ще не було. Як повідомлялося, аудитори вийшли 4 березня на об’єкт, який є предметом пильної уваги депутатів та місцевих жителів – на адресу офісу надійшло багато скарг та прохань провести контрольний захід у цій сільраді.

За кілька днів було встановлено низку фактів, які унеможливили проведення ревізії. Так, щоб побачити реальну картину фінансово-господарської діяльності сільської ради, потрібно проаналізувати ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Запрошені аудиторами документи, згідно з поясненнями відповідальних посадових осіб, знаходяться у неналежному стані, а книга «Журнал-головна» – так її у сільській раді просто немає, принаймні останні чотири роки (період, що підлягає ревізії).

Аудитори зафіксували ці порушення та направили вимогу – за два місяця виправити ситуацію з відновленням і веденням бухгалтерських документів. Після приведення посадовими особами Олександрівської сільської ради обліку у відповідність із законодавством, контрольний захід буде завершений в установленому законодавством порядку.

Про зафіксований факт поінформовані казначейська служба, голова Лиманської районної державної адміністрації, а також всі зацікавлені у проведенні ревізії заявники.