Добре навчається той, хто хоче знатиДля перевірки та підвищення рівня знань законодавства щодо здійснення публічних закупівель, забезпечення якісного і всеохоплюючого контролю у цій сфері у Південному офісі Держаудитслужби наразі триває залік для працівників відділу контролю у сфері закупівель. Залік відбувається у присутності начальника Управління контролю у сфері закупівель суб'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки держави, Державної аудиторської служби України Сергія Чернеги.

Окрім цього, в офісі заплановано провести заліки з аналогічних питань для інших працівників, які під час заходів державного фінансового контролю досліджують питання здійснення публічних закупівель.

У форматі круглого столу також відбудеться обговорення проблемних питань, що виникають у працівників під час здійснення перевірки закупівель, учасники отримають фахові поради.

Зазначимо, що одним з пріоритетів діяльності Південного офісу Держаудитслужби є здійснення контролю за дотриманням законодавства у сфері публічних закупівель. Держаудитслужба є контролюючим органом у цій сфері і виступає в інтересах держави для створення і стабільного функціонування ефективної і конкурентної системи закупівель.