Звіт Південного офісу Держаудитслужби – не абстрактні цифриПочаток нового року традиційно супроводжується поглядом у минуле – аналізом досягнутого за рік, що пройшов, підбиттям підсумків і, головне, – формуванням завдань на майбутнє. Саме на це спрямоване проведення першої у цьому році колегії Південного офісу Держаудитслужби.

У засіданні взяли участь заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова, керівники Миколаївського та Херсонського управлінь офісу. Також серед запрошених були присутні керівники органів влади, представники громадських організацій, працівники офісу та засоби масової інформації.

З вітальним словом до присутніх звернулася Світлана Шаталова. «Сьогодні в непростій соціально-економічній ситуації життя наполегливо вимагає наведення порядку у сфері витрат і доходів. У цих умовах робота офісу – контролююча, попереджувальна, рекомендаційна – надає велику допомогу у наведенні порядку з витрачанням та використанням бюджетних коштів». Світлана Шаталова передала вдячність за високу результативність роботи від голови облдержадміністрації Максима Степанова і зазначила, що керівництво області високо оцінює допомогу аудиторів у збереженні бюджетних коштів пошук додаткових надходжень, за результативність та корисність для області проведеної аудиторами роботи.

Олег Муратов подякував за надану високу оцінку: «Це дуже приємно, але це накладає на нас велику відповідальність».

Далі Олег Муратов від імені голови Держаудитслужби Лідії Гаврилової привітав колег з гідним завершенням третього року роботи новоствореної Державної аудиторської служби і подякував колективу за досягнуті успіхи: «Нашій службі вже 3 роки, і вона, як та мала дитина, вже стала на ноги і активно розвивається. Більш того, рішення, яке було прийнято у 2016 році, – це не просто зміна вивіски, а це – зміна ключових пріоритетів діяльності. Вважаю, що ми безперечно досягли вагомих результатів», – зазначив начальник офісу.